Online bajnokságok (fórum)

Facebook oldal: facebook.com/proevohu

Serie B határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmadra 10, a másodikra 18, a harmadikra 26 meccs kell!

Ha valaki túllépi a határidőt:

Az adott határidőkre lehet kérni plusz időt, ehhez a plusz idő menüponthoz kell írni legalább 1 nappal a határidő előtt. Egy játékos összesen 5 nap plusz időt vehet igénybe egy bajnokság ideje alatt. Viszont az utolsó, végleges határidőhöz már csak 2 napot kérhet maximum, attól függetlenül, hogy mennyit használt fel előtte az 5 napjából. A plusz idő menüponthoz írja ki pontosan, hogy hány napja van szüksége, ha elcsúszik azzal, a plusz ideje tovább ér, amíg van felhasználható napja.

Második harmad (18 bajnoki) határidő: 2021.05.27.

Végleges határidő: 2021.06.04.

Első harmad büntetések:

• Philfromthecity: 2 meccshiány,  -2 pont, ha a következő határidőt pontosan teljesíti, a büntetése 1 ponttal csökken, ha a végleges határidőt teljesíti, törlődik
  • Frici: 4 meccshiány, – 4 pont, ha a következő határidőt pontosan teljesíti, a büntetése 1 ponttal csökken, ha a végleges határidőt teljesíti, -2 pontra csökken.

Kupa:
Selejtezők határideje: 2021.05.16.
A kupameccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. 11-est és hosszabbítást be kell kapcsolni, 3+1 cserét kell beállítani

Online bajnokságok (fórum) bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Laller – Carlsberg 3:1

2. Sziasztok!

Akkor légyszi most senki ne írjon semmit a táblázatba, írjatok csak ide, ha lejátszottatok valamit. Meg lesz oldva, de lehet, hogy új táblázatunk lesz miatta megint. :\
    Kis türelmet kérek! Köszi!

3. Gugi,

a táblázattal valami gebasz van, légy szíves ha lesz időd majd nézz rá az én soromra.

Köszi:
    LacTom

4. Cittadella (LacTom) – Monza (Brown) 4:1 (3:1)

Az eredmény nem tükrözi a mérkőzés képét, végig szoros volt, a jobb helyzet kihasználás döntött.

5. Monza (Brown) – Cittadella (LacTom) 4:5 (1:1)

Örült meccs volt, ahol egyik védelem sem állt a helyzet magaslatán, végül én jöttem ki szerencsésebben az orosz rulettből.

6. LacTom – MrBrown 4-1
    Köszi a meccseket!

7. MrBrown – LacTom 4-5

8. Senki egy meccsre? Van még fél órám… 21:30-ig
    vagy ilyeneket ne írkáljak ide? Fenn leszek a helyen egy szobában
    😕

9. Jelen én is, játszanék pár meccset, bekezdenék 🙂 mert majd csütörtök este leszek legközelebb…

10. Gugi – Laller 2-4

Gratula, köszi a meccseket!

11. Laller – Gugi 2-2

12. Üdv,

Én ma szívesen meg is kezdeném a bajnokságot, 20:15-től ráérnék egy oda-vissza vágó erejéig.

Lenne valaki?

13. Jó kis Serie B meghozta az emberek kedvét 🙂

14. Sziasztok!

Táblázat kész. Köszi Frici a segítséget! 🙂

Indulhat a menet!

Beállítások:
    Mindenki 2x játszik mindenkivel! Meccs sorrend nincs, nincsenek fordulók. A bajnokág elején ki lesznek írva a határidők, kellő meccsszámmal. Ezeket kell teljesíteni, de ezen belül mindenki azzal játszik, akivel épp akar, illetve akit elér. Kivéve a kupában, ott van sorsolás.
    Szerver: IT – 03
    Match time – 12 min
    Injuries – on
    Ball type – mindegy (fehér alapú legyen, ha a másik kéri)
    Time limit – long
    Extra time – off
    Penalties – off
    Substitutions – 3
    Jelszó (hogy ne lépjen be ismeretlen): HUN
    A meccsek este, tiszta időben legyenek!
    És kérünk mindenkit, hogy a fair play szellemében játsszon! Az ellenfél góljainak visszajátszását ne lépjük át, ha az ellenfél gólparádézik, ne lépjünk ki stb..
    Emellett az egyik (általában a hazai, de megállapodás kérdése) játékosnak be kell írnia a fórumba és a táblázatba az eredményt, és ezt képpel alátámasztani. A táblázat a ITT érhető el. Ha nincs jelszavad hozzá, írj Guginak.
    Beszámolókat is szívesen látunk, hosszabbat, rövidebbet!

Rég voltunk ennyien, így most a bajnokság harmadokra így lesz harmadokra osztva. Az első harmadra 10, a másodikra 18, a harmadikra 26 meccs kell!

Silla, Carlsberg: priviben kaptátok a táblázathoz a jelszót! Bármilyen kérdés esetén zaklathattok, Steamem: http://steamcommunity.com/profiles/76561198119774893

15. Akkor belevágok! Remélem tudom tartani a tempót…
    724 Reggina

Majd segítsetek pls, hol talállak benneteket, hol és hogyan tudok meccseket egyezetni, hol tartjátok a kapcsolatot stb…
    -és hogy a faxba változtatok csapatfelállást, formátumot meccs közben pause nélkül 😀

16. Sziasztok!

Hiba van a táblázattal, éjszaka tudok jobban belemerülni, majd írok, hogy mizu, kiírom a szabályokat és határidőket is akkor!

Sila: Szia, kb 10 nap van 8 meccsre kb. a bajnokságban, ez számít egy harmadnak általában. 🙂

17. Sziasztok!
    Új vagyok a PES világában, szívesen csatlakoznék hozzátok játszani de nem tudom tudnám e tartani a tempót? Olvasom hogy harmadokra van osztva a bajnokság ami logikus de nem tudom ez pontosan mit jelent, mennyi idő jut egy harmadra (és az össz bajnokságra)? Részemről heti max 4-6 meccset tudok vállalni, kb összevissza: hétköznap esténként, ha elutazok a meló miatt akkor hétvégén. Ha sztetek ez így járható út akkor csatlakoznék! 🙂