Kupa

Afrika – Ázsia kupa

Döntő
VS
Elődöntők
Algéria
Kulacs
VS
Szenegál
Brecht
Japán
Timo
VS
Egyiptom
Takasi
Negyeddöntők
Algéria
Kulacs
5-0
Kamerun
Zionduc
Szenegál
Brecht
3-3
hu: 4-3
Tunézia
Gabesz
Japán
Timo
2-1
Ghána
Karesz
Egyiptom
Takasi
5-4
Elefántcsontpart
Elbarno
Kupa kezdete: Július 6 kedd.
Elődöntők határideje: Július 30 péntek.

 

Konföderációs Kupa

 

  1. VB győztes (Kulacs) – Spanyolország
  2.  Európa bajnok (Tibi) – Belgium
  3.  Dél -Amerika  (Janek) – Kolumbia
  4.  Nemzetek Ligája győztes (Mo6amed) – Olaszország
  5.  Concacaf  (Karesz) – Costa Rica
  6. Afrika : ????
  7. Ázsia : (Timo) – Japán
  8.  Házigazda : (Kocka) – Paraguay

 

 

Kupa bejegyzéshez 20 hozzászólás

Vélemény?

Be kell jelentkezni a honlapra egy hozzászólás beküldéséhez.

  1. Japán(Timo) – Tunézia(Gabesz) 1-1
    Tunézia (Gabesz) – Japán (Timo) 1-2

  2. Dél Kórea(UltraPunk)-Ausztrália (Lalikirály) 2-1
    Ausztrália(Lalikirály)-Dél Kórea(UltraPunk) 1-5

  3. Dél-Afrika(Fusion)-Algéria(kulacsm) 1:4
    Algéria(kulacsm)-Dél-Afrika(Fusion) 5:0
    Algéria(kulacsm)-Nigéria(Alex) 4:1
    Nigéria(Alex)-Algéria(kulacsm) 2:5

  4. Kamerun (Zionduc) – Marokkó (Hedlund): 3-1
    Marokkó (Hedlund) – Kamerun (Zionduc): 1-0

  5. Nigéria (Mufanalex) – Dél-Afrika (Fusion) 8-0

    Szerencsetlen ōngol az elején,ès elég gyenge játékosok Dèl-Afrikanal. Ismerem az érzést, van benned potenciál, szoros meccseink voltak eddig, ugyh remélem csak előre 😉

  6. Ghána (Karesz) – Mali (Batigol) 5:3
    Mali (Batigol) – Ghána (Karesz) 3:5

  7. Man city (Zionduc) – Aston Villa (Takasi): 0-7
    Aston Villa (Takasi) – Man city (Zionduc): 1-0

  8. Liverpool(joco)-Aston Villa( Takasi) 2-8
    Villa(Takasi)-Pool( joco) 3-0

  9. Leeds United(Karesz)-Newcastle(kulacsm) 0:3
    Newcastle(kulacsm)-Leeds United(Karesz) 3:3

  10. Crystal Palace (Nzsalex) – Leeds (Karesz) 0:3
    Leeds (Karesz) – Crystal Palace (Nzsalex) 3:2

  11. Wolverhampton (Mufan Alex) – Manchester City (Zionduc): 0-4
    Manchester City (Zionduc) – Wolverhampton (Mufan Alex): 3-3

  12. Tottenham (Don) – Fulham (Hedlund) 5-3

  13. Crystal Palace (Nzsalex) – Brighton&Hove Albion (Maxabo) 0:3
    Brighton&Hove Albion (Maxabo) – Crystal Palace (Nzsalex) 1:3

  14. Everton (Kocka) – Tottenham houtspur (Don93) 3-1
    Tottenham houtspur (Don93) – Everton (Kocka) 1-2

  15. Fulham(Hedlund) – Crystal Palace(Nzsalex) 3:1

  16. Everton (Kocka) – Crystal Palace (Nzsalex) 1:5
    Crystal Palace (Nzsalex) – Everton (Kocka) 4:1

  17. Chelsea (Janek)-Manchester United (Lalikirály) 6-1
    Manchester United (Lalikirály)-Chelsea (Janek) 1-5

    A lagg miatt nem volt a legélvezetesebb a két meccs, de sikerült behúzni a Kékeknek a két rangadót.
    Köszi a meccseket és további sok sikert!

  18. Newcastle(kulacsm)-Watford(Norbi) 5:1

  19. Crystal Palace (Nzsalex) – Fulham (Hedlund) 3:1

  20. Tottenham Hotspur (Don93) – Crystal Palace (Nzsalex) 0:1
    Crystal Palace (Nzsalex) – Tottenham Hotspur (Don93) 1:1