Kupa

 

EB A

PozCsapatMGyDVRGKGGKPont
111002023
200000000
200000000
4100102-20

EB B

PozCsapatMGyDVRGKGGKPont
13300130139
231118714
331117614
43003116-150

EB C

PozCsapatMGyDVRGKGGKPont
1330014869
2320113676
3200248-40
42002110-90

EB D

PozCsapatMGyDVRGKGGKPont
122009186
222005326
3310258-33
4300329-70

EB E

PozCsapatMGyDVRGKGGKPont
132107437
232019816
3310268-23
4301268-21

EB F

PozCsapatMGyDVRGKGGKPont
132015236
221103124
3311134-14
4200204-40

A csoport 3. helyezettek összevetése (4 legjobb csoport 3. helyezett továbbjut)

1.Továbbjutó
Svájc
Mufan Alex
3
mérkőzés
4
pont
7-6
gólkülönbség
B csoport
2.Továbbjutó
Spanyolország
Joco
3
mérkőzés
4
pont
3-4
gólkülönbség
F csoport
3.Továbbjutó
Szlovákia
Norbi
3
mérkőzés
3
pont
6-8
gólkülönbség
E csoport
4.Továbbjutó
Lengyelország
Don
3
mérkőzés
3
pont
5-8
gólkülönbség
D csoport
5.
???
???
3
mérkőzés
???
pont
???
gólkülönbség
??? csoport
6.
???
???
3
mérkőzés
???
pont
???
gólkülönbség
??? csoport
  • A csoportmeccsek kezdete: 2021.05.03.
  • Csoport meccsek végleges határideje: 2021.05.16. 

Kupa bejegyzéshez 20 hozzászólás

Vélemény?

Be kell jelentkezni a honlapra egy hozzászólás beküldéséhez.

  1. Hollandia( joco)-Csehorszag(randomhiro) 5-0
    Csehorszag(randomhiro)-Hollandia( joco) 0-6

  2. Hollandia(joco)-Horvátország(Lalikirály) 4-0
    Horvátország(Lalikirály)-Hollandia(joco) 0-6

    Koszi a mecseket.

  3. Dánia (Nzsalex) – Wales (Leopárd fc) 2:1
    Wales (Leopárd fc) – Dánia (Nzsalex) 1:3

  4. nemetorszag (Mufan alex) – olaszorszag (moh6mmed) 0-4
    olaszorszag (moh6mmed) – nemetorszag (Mufan alex) 4-3

  5. Portugál (Tihi)-Ausztria (Tibi) 4-4
    Ausztria (Tibi)-Portugál (Tihi) 3-4

  6. Magyarország (Brecht) – Csehország (random) 2:0
    Csehország (random) -Magyarország (Brecht) 0:1

  7. Svájc (Zionduc) – Portugália (Tihi): 0-3
    Portugália (Tihi) – Svájc (Zionduc) 4-1

  8. Németország (Mufanalex) – Belgium (Szalab) 2-1
    Belgium (Szalab) – Németország (Mufanalex) 0-0

  9. Magyarország (Brecht) – Hollandia (Joco) 3-5
    Hollandia (Joco) – Magyarország (Brecht) 2-1

    Nekem az első éven nem sikerült sehonnan továbbjutnom. Jocónak nagyon úgy tűnik, hogy igen, és egyből az elődöntőbe kerül. Még Randomhero beleszólhat,de szerintem ez jocó 1. igazi kupa sikerélménye lesz. Gratulálok.

  10. Ausztria (Tibi) – Anglia (Karesz) 2:3
    Anglia (Karesz) – Ausztria (Tibi) 4:3

    Anglia (Karesz) – Portugália (Tihi) 1:2
    Portugália (Tihi) – Anglia (Karesz) 3:3

  11. France(kulacsm)-Wales(leopard fc) 5:0 Wales(Leopard fc)-France(kulacsm) 0:4 France(kulacsm)-Denmark(Nzsalex) 6:0 Denmark(Nzsalex)-France(kulacsm) 0:4

  12. Magyarország (Brecht) – Horvátország (Lalikirály) 3-0
    Horvátország (Lalikirály) – Magyarország (Brecht) 0-2

  13. Anglia (Karesz) – Svájc (Zionduc): 2-0
    Svájc – Anglia: 0-3

  14. Norvégia (Szalab) – Románia (Nyenyec) 4-2
    Románia (Nyenyec) – Norvégia (Szalab) 0-2

  15. Orosz (Tihi) – Izrael (Kocka)6-2
    Izrael (Kocka)-Orosz (Tihi) 1-2

  16. Írország (Karesz) – Szlovénia (Tibi) 4:1
    Szlovénia (Tibi) – Írország (Karesz) 0:2

  17. Görögország (Zionduc) – Oroszország (Tihanyi): 2-2
    Oroszország (Tihanyi) – Görögország (Zionduc) 5-3

  18. Finnország (randomhero) – Izland Lalikirály) 1-0
    Izland Lalikirály)-Finnország (randomhero) 0-4

  19. Bosznia-Hercegovina (Nzsalex) – Montenegro (Mufan Alex) 1:0
    Montenegro (Mufan Alex) – Bosznia-Hercegovina (Nzsalex) 0:2

  20. Leopardfc – Tibi