Bajnokság

 

Skót-Dán bajnokság

PozCsapatMGyDVRGKGGKPont
124192389513859
222173297484954
324127577532443
42212376052839
526115106368-538
624113106161036
714111249262334
82210395754333
92694135870-1231
102673164863-1524
112465135575-2023
122062123853-1520
132045115573-1817
142612233696-605

 

Bajnokság kezdődött: Október 1.
Bajnokság végső határideje: November 8.
 
 

Bajnokság bejegyzéshez 20 hozzászólás

Vélemény?

Be kell jelentkezni a honlapra egy hozzászólás beküldéséhez.

  1. AAB( joco)-Aberdeen(Bravens)
    2-3
    Aberdeen(Bravens)-AAB( joco)
    1-2

  2. KILMARNOCK VÁLASZTOM

  3. Boca Juniors (Mufan Alex) – Argentinos Juniors (Bravens) 1-7

  4. Talleres de cordóba(gabesz)-Boca Juniors(saviola)
    0-0
    Boca Juniors(saviola)-Talleres de cordóba(gabesz)
    0-1

  5. Racing Club (Janek)-
    Boca Juniors (Mufan Alex)
    1-2
    Boca Juniors (Mufan Alex)-
    Racing Club (Janek)
    0-5

    Az első meccs kiegyenlített volt. Alex pontosabban célzott a kapu előtt, én meg nem.
    A második meccsen összekapta magát a csapatom,játékban is és a kapu előtt is.
    Köszi a meccseket és további sok sikert.

  6. Racing Club (Janek)-
    Independiente (Don)
    1-3
    Independiente (Don)-
    Racing Club (Janek)
    2-4

    Sajnos lagg problémák nehezítették az amúgy izgalmas meccseket.Valószínűleg nálam volt a gond.
    Don nagyon fair módon kezelte, pedig neki jóval fontosabb lett volna a 3 pont.
    Respekt.
    Köszi a meccseket és további sok sikert.

  7. Velez( Batigol ) – independiente( Don) 2-3

  8. Estudiantes(Hedlund) – Boca Juniors(Mufan Alex) 3:4
    Bocs Juniors(Mufan Alex) – Estudiantes(Hedlund) 0:3

  9. Independiente (Don) – Vélez Sarsfield (Batigol) 5:0

  10. Racing club(Janek) 4:5 Arsenal(Dani)
    Arsenal(Dani) 5:4 Racing Club(Janek)

  11. Independiente(akinnyo)-Talleres de cordóba(gabesz)
    2-3
    Talleres de cordóba(gabesz)-Independiente(akinnyo)
    4-2

  12. Banfield (Fusion) – Independiente (Don) 1:3
    Independiente (Don) – Banfield (Fusion) 4:0

  13. Argentinos Juniors (Bravens) – Independiente (Don) 3:3
    Independiente (Don) – Argentinos Juniors (Bravens) 3:3

  14. Boca Juniors (Mufanalex) – Banfield (Fusion) 3-2

  15. River( joco)-Banfield (Fusion)
    4-2
    Banfield (Fusion)-River(joco)
    1-2

  16. Arsenal(Dani) 10:1 Banfield(Fusion)
    Banfield(Fusion) 0:3 Arsenal(Dani)


    Estudiantes(Hedlund) 2:3 Arsenal(Dani)
    Arsenal(Dani) 5:1 Estudiantes(Hedlund)

    Velez Sarsfield(Bati) 5:9Arsenal(Dani)
    Arsenal(Dani) 7:6 Velez Sarsfield(Bati)

  17. Newells old boys(Karesz)-Talleres de cordóba(Gabesz)
    1-7
    Talleres de cordóba(Gabesz)-Newells old boys (Karesz)
    4-5

  18. Argentinos Juniors (Bravens) – Arsenal (Dani) 3-3
    Arsenal (Dani) – Argentinos Juniors (Bravens) 3-1

  19. Argentinos Juniors (Bravens) – Banfield (Fusion) 9-1
    Banfield (Fusion) – Argentinos Juniors (Bravens) 2-2

  20. Independiente (Don) – Arsenal (Dani) 2:4
    Arsenal (Dani) – Independiente (Don) 2:5