Bajnokság végső határideje: szeptember 27.

1. Banfield (Fusion) – Newell’s Old Boys (Szekkomekko) 2-1

3. Estudiantes (Hedlund)-Racing Club (Janek)
    1-0
    Racing Club (Janek)-Estudiantes (Hedlund)
    3-1

Az első meccsen nagyon bekezdtem Ákos ellen, lőttem mint az oroszok, csak a kaput nem találtam el.Hedlund meghagyta a mezőnyben labdázgatást nekem, ő pedig villámgyors kontrákkal operált. Az első félidő végén egy végig vitt támadást remek jobb alsós lővéssel gólra is váltott. A második félidőre már csak helyzetek maradtak, gól egyik oldalon se.
    A második mérkőzésen viszont az Estudiantes rúgta be az ajtót és már az 5. percben lőtt védhetetlenül a bal felső sarokban Díaz. Próbáltam túlélni a félidőt, mert sorra jöttek a vendég helyzetek. Amikor már a teljes védelmem csődöt mondott, akkor a kapufa mentett meg.
    Jót tett a fejmosás a szünetben,főleg Lópeznek,mert 15 perc alatt berámolt egy mesterhármast és sikerült megfordítanom a meccset. A végén teljesen kitámadott az Estudiantes, de több gól nem esett. Kapusom még bemutatott egy hatalmast védést is, ő és a Konami nem engedte a eredmény kozmetikázását sem Ákosnak.
    A vezetőség jól döntött,hogy a mákos tésztát továbbra se hagyta ki a csapat étrendjéből.
    Köszi a meccseket és további sok sikert.

4. Vélez Sarsfield (Brecht) – River Plate (Valamiamerika) 3-0
    River Plate (Valamiamerika) – Vélez Sarsfield (Brecht) 3-4

5. Velez( Batigol)-estudiantes ( Hedlund) 5-3. Estudisntes ( Hedlund )- velez( Batigol4-5

6. Banfield (Fusion)-Racing Club (Janek)

4-2

Batigol céltudatos futballját nem könnyű hatástalanítani. Védekezésben is mindig határozott, szóval kemény meccsekre számítottam és azok is voltak.
    Az első meccs sokáig 0-0-ra állt, a kapu előtt mindketten pontatlanok voltunk vagy sikerült levédekezni a támadásokat. Egy szöglet variációt játszott végül sakk-mattig Bati és több gól nem is esett.
    A második mérkőzés jóval gólgazdagabbra sikerült. 10 perc után, két hasonló akcióból már 0-2 volt a Véleznek. Aztán a sokkot kiheverve 20 perc után egy szabi gól és egy kiugratás után 2-2.
    Kiegyenlítődött a találkozó képe. Több ziccer kimaradt Batinál,hol a kapufa, hol a kapusom védett. A foci örök közhelye aztán újra lecsapott és egy szöglet után sikerült megfordítanom a meccset. A hosszabbítás utolsó perceiben alakult ki a végeredmény. A szerencsével nem álltam hadilábon, remélem amit most elvett Batitól, azt legközelebb visszakapja.

8. Talleres de Cordóba(Gabesz)-River Plate(valamiamerika)