Bajnokság

Portugál 1. osztály

PozCsapatMGyDVRGKGGKPont
1106044138318
283141726-910
34301229139
46303232039
521106154
621017703
700000000
8200249-50
92002414-100

Portugál 2. osztály

PozCsapatMGyDVRGKGGKPont
11275038211726
21081134151925
3145453544-919
4125252722517
5105142021-116
6103253132-111
710127923-145
881161624-84
92002210-80
Bajnokság kezdődött: Július 18
Bajnokság végső határideje: Augusztus 8.
 
 

Bajnokság bejegyzéshez 20 hozzászólás

Vélemény?

Be kell jelentkezni a honlapra egy hozzászólás beküldéséhez.

  1. Vitesse(Fusion) – Ado Den Haag (Mufanalex) 3-2
    Ado Den Haag (Mufanalex) – Vitesse(Fusion 3-2

  2. Willem II (Bravens) – Fortuna Sittard (Gabor Katai) 3-9

    Fortuna Sittard (Gabor Katai) – Willem II (Bravens) 4-5

  3. Ado Den Haag(Mufanalex) – Venlo(Rudi) 3-0

  4. Willem II (Bravens) – Twente (Brecht) 3-0
    Twente (Brecht) – Willem II (Bravens) 0-0

  5. Zwolle(kulacsm)-Fortuna Sittard(Gabor Katai) 7:2 Fortuna Sittard(Gabor Katai)-Zwolle(kulacsm) 1:8

  6. Willem II (Bravens) -Utrecht (Akika) 1-2
    Utrecht (Akika) -Willem II (Bravens) 4-1

  7. Szép volt Janek, gratulálok a meccsekhez és a feljutáshoz is.
    Köszi a biztatást 🙂

  8. Feyenoord(Janek)-Ado Den Haag (Mufan Alex)
    2-0
    Ado Den Haag (Mufan Alex)-
    Feyenoord (Janek)
    0-6

    Az első meccsen Alex jól védekezett, nálam mindig hiba csúszott az utolsó passzokba vagy a lövések voltak pontatlanok.A kontrákra berendezkedő Den Haag szerencsémre szintén elkapkodta a lehetőségeit.A szabik kihúztak a csávából és 18 és 28 méterről is sikerült betekerni.
    A második meccsen már jobban kijött a lépés a Feyenoordnak.A több éves PES és PES Klubbos rutin és a csapatok közötti erősség nekem segített.
    Kitartás Alex, lesz ez jobb, gyorsabb, pontosabb. Ebben a közegben sokat lehet fejlődni. Köszi a meccseket és további sok sikert.

  9. Venlo(Rudi) – Ado Den Haag (Mufanalex) 4-5

  10. Heracles (Don) – AZ Alkmaar (Zionduc): 1-0

  11. Emmen (Karesz) – Utrecht (Akika) 3:3
    Utrecht (Akika) – Emmen (Karesz) 0:3

  12. Zwolle(kulacsm)-Utrecht(Akika) 5:4 Utrecht(Akika)-Zwolle(kulacsm) 1:3

  13. AZ Alkmaar (Zionduc) – Feyenoord (Janek): 2-3
    Feyenoord (Janek) – AZ Alkmaar (Zionduc): 1-2

  14. Willem(Bravens)-Sparta Rotterdam(Gabesz) 2-3

    Sparta Rotterdam(Gabesz)-Willem(Bravens) 4-2

    A második meccsen jobb volt az ellenfèl kèt kuka góllal nyertem a hajràban ! Bocs Bravens ! Sok sikert !

  15. Zwolle(kulacsm)-Groningen(Timo) 6:0 Groningen(Timo)-Zwolle(kulacsm) 1:7 Zwolle(kulacsm)-Sparta Rotterdam(Gabesz) 2:1 Sparta Rotterdam(Gabesz)-Zwolle(kulacsm) 3:4 Zwolle(kulacsm)-Twente(Brecht) 6:4 Twente(Brecht)-Zwolle(kulacsm) 2:4

  16. Twente (Brecht) – Waalwijk (Cube) 2-5
    Waalwijk (Cube) – Twente (Brecht) 4-4

  17. AZ Alkmaar (Zionduc) – Venlo (Rudii): 3-0
    Venlo (Rudii) – AZ Alkmaar (Zionduc): 1-3

  18. Emmen (Karesz) – Twente (Brecht) 2:3
    Twente (Brecht) – Emmen (Karesz) 1:2

  19. Emmen(Karesz)-Sparta Rotterdam(Gabesz) 4-0

    Sparta Rotterdam(Gabesz)-Emmen(Karesz) 5-3

  20. Ado den Haag (Mufanalex) – Heracles(Don) 0-5
    Heracles(Don) – Ado Den Haag (Mufanalex) 1-0