Online bajnokságok (fórum)

Proevo fejléc vegleges 1Facebook oldal: facebook.com/proevohu

BL bajnokság határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmadra 8, a másodikra 16, a harmadikra 18 meccs kell

Ha valaki túllépi a határidőt:
-és nincs meg a kellő meccsszáma, de csak 1, 2 vagy 3 meccs hiányzik: nem zárom ki, de meccsenként 1 pont büntetést kap!
-és több, mint 3 meccsel el van maradva, kizárom a bajnokságból!

FONTOS! Aki előre szól, hogy dolgai lesznek, elutazik, problémái adódtak és nem tudja befejezni a határidőre a harmadot, annak fogok adni plusz időt, meg fogjuk tudni beszélni! Csak mindenképpen írjatok ilyenkor, különben nem tudom, hogy lustaság-e vagy probléma! Köszönöm!

Első harmad büntetések:
  • Robbie: -4 pont, 4 meccshiány. A büntetés törlődik, ha a következő harmadra behozza a lemaradását, illetve, ha ez nem sikerül, de a végleges határidőre befejezi, akkor 1 pontra módosul.
  • Agdam: -4 pont, 4 meccshiány. A büntetés törlődik, ha a következő harmadra behozza a lemaradását, illetve, ha ez nem sikerül, de a végleges határidőre befejezi, akkor 1 pontra módosul.
Második harmad büntetések:
  • Agdam: törölve lett
Végleges határidő (16 meccs): 2018.10.21.

Kupa:
Elődöntő határidő: 2018.10.19.
A kupameccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. 11-est és hosszabbítást be kell kapcsolni!

Online bajnokságok (fórum) bejegyzéshez 2,274 hozzászólás

1. Philfromthecity : Mozes 4:0

2. Mozes – Philfromthecity 2:2

3. Philfromthecity (Heracles) – Tomcraft (Roda) 6:2

4. Tomcraft (Roda) – Philfromthecity (Heracles) 0:1

5. Első harmad büntetések:

Steribel: 6 pont büntetés. Ha a második harmad határidejére behozza a lemaradást, és eléri a 16 meccset, akkor a büntetés 1 pontra módosul. Ha a végleges határidőig befejezi a teljes bajnokságot, a büntetés törlődik.

Phil és Tomcraft: 4-4 pont büntetés. Ha a második harmad határidejére behozza a lemaradást, és eléri a 16 meccset, akkor a büntetés 1 pontra módosul. Ha a végleges határidőig befejezi a teljes bajnokságot a büntetés törlődik.

Drago: 1 pont büntetés. Ha a második harmad határidejére behozza a lemaradást, és eléri a 16 meccset vagy ha a végleges határidőig befejezi a teljes bajnokságot a büntetés törlődik.

Továbbá Frici szólt, hogy május 25. és 29. között nem lesz itthon. Ez figyelembe lesz véve természetesen.
    Plusz még egy. Drago tovább otthon maradt. Nem tudtam róla. A büntetése megmarad, de több időt fog kapni a 16 meccs behozatalára, azaz a második harmadra.

6. Rossz képet tettem ki, ez a jó:

7. Bubu-Tekrock 0-4

Tekrock – Bubu 1-3

Az egyik meccsen Teki volt elemében, a másikon én, teljesen igazságos eredmények!

8. Gugi (Den Haag) – Bubu (PSV) 3-0

Ez a meccs sokkal egyoldalúbb volt. Nagyjából minden összejött nekem.

Köszi a meccseket!

9. Bubu (PSV) – Gugi (Den Haag) 0-1

Kevés helyzetes meccs volt. Bubu remekül védekezett, így sokáig szenvedtem. A második félidőben aztán már neki is volt helyzete. Viszont a védelme egy pillanatra elaludt a 74. percben, és ezt ki is használtam. A csereként beállt Polley lőtte a gólt, amivel megnyertem a meccset.

10. Tomcraft (Roda) — Frici (Ajax) 3-2 (KUPA)

Nagyon rosszul kezdtem a meccset, Frici vezetést is szerzett az elején, de szerencsére nem törtem meg és próbálkoztam. A sok próbálkozás meghozta a gyümölcsét hiszen a 36 illetve a 38 percben 1-1 gólt tudtam rúgni ezzel megfordítva a meccset. A második félidőben rúgtam még 1-et így 3-1- re vezettem, a végén Frici lőtt még egyet így alakult ki a 3-2-es végeredmény.

Köszönöm a meccset, jó meccs volt.

11. Mozes : Bubu 7:0

12. Bubu – Mozes 4:4

13. Sziasztok!

Ma délután 4-től elérhető leszek, van aki ráér bajnokit játszani? :)

14. Sziasztok!

Na akkor kiírtam a második harmad határidejét, de az első harmad esetleges büntetéseit csak kedd délelőtt fogom kiírni, szóval vehetitek úgy, hogy hétfő éjfélig meg van hosszabbítva az első harmad határideje.

Második harmad (16 bajnoki meccs) határideje: 2018.05.28.

A kupa előselejtezőt lezártam, így Tomcraft jutott tovább.

A kupa selejtezők határideje: 2018.05.24.

15. Bubu – Robbie 0-3

16. Robbie – Bubu 3-0

17. Kailo – Heerenveen 3-0 Bubu – PSV
    Bubu – PSV 0-2Kailo – Heerenveen

18. Gugi (Den Haag) – Tomcraft (Roda) 2-4

Nem az én meccsem volt ez sem. Hiába vezettem 2x is, végül Tomcraft 170 centis játékosa gólt fejelt szögletből, ugyanúgy mint az első meccsen is. Amivel 3-2-re már ő vezetett. A végén megint nem jött be semmi és csak kaptam még egyet.
    A játék képe azért ennél árnyaltabb volt mindkét meccsen, de Tomcraft nagyon jól játszott és megérdemelten nyert.

Köszi a meccseket! Gratulálok!

19. Tomcraft (Roda) – Gugi (Den Haag) 6-2

Ennél sokkal kiegyenlítettebb volt a meccs. De az elején nagyon bealudtam, Tomcraft hamar szerzett 2-t, majd 3-mal is elment. Innen visszajöttem 3-1-re, majd 4-1, 4-2 és végül mikor már mindenkit előre toltam lett 6-2.
    Tomcraft kapusa nagyon jól védett. Ő pedig elöl volt remek.

20. Digit– Tomcraft 1-4