Online bajnokságok (fórum)

Proevo fejléc vegleges 1Facebook oldal: facebook.com/proevohu

VB bajnokság határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmad határidejére, 8 a másodikra 16, a harmadikra 24 meccs kell!

Ha valaki túllépi a határidőt:
-és nincs meg a kellő meccsszáma, de csak 1, 2 vagy 3 meccs hiányzik: nem zárom ki, de meccsenként 1 pont büntetést kap!
-és több, mint 3 meccsel el van maradva, kizárom a bajnokságból!

FONTOS! Aki előre szól, hogy dolgai lesznek, elutazik, problémái adódtak és nem tudja befejezni a határidőre a harmadot, annak fogok adni plusz időt, meg fogjuk tudni beszélni! Csak mindenképpen írjatok ilyenkor, különben nem tudom, hogy lustaság-e vagy probléma! Köszönöm!

Második harmad (16 bajnoki) határideje: 2018.07.19.

Végleges határidő: 2018.07.31.

Kupa:
Selejtezők határidő: 2018.07.24.

A kupameccsek 15 percesek, hosszabbítást és tizenegyest* be kell kapcsolni. A többi beállítás megegyezik egy bajnokiéval.

Online bajnokságok (fórum) bejegyzéshez 2,103 hozzászólás

1. Frici (San Lorenzo) – Gugi (Tigre) 1-0

Frici itt is korán szerzett vezetést, már a 2. percben. És ez az előny a végéig kitartott. Próbálkoztam már mindennel. De vagy mellé lőttem a helyzeteimet, vagy Frici kapusa védett óriásikat. Közben azért Fricinek is volt még helyzete, amiket megúsztam. A mezőnyfölény viszont egyértelműen megvolt, de nem tudtam gólra váltani.

Gratulálok, köszi a meccseket!

2. Gugi (Tigre) – Frici (San Lorenzo) 4-1

Frici a meccs első perceiben vezetést szerzett ugyan, de utána átvettem az irányítást. Még az első félidőben egyenlítettem, a másodikban pedig Fricinek esélyt sem hagyva, 3-at vágtam.

3. Sziasztok!

Csak emlékeztetnék mindenkit, hogy 3 nap múlva 16 meccses és kupa legjobb 8 határidő! Kupameccs még nincs lejátszva, a bajnokik száma meg csak Mózesnek van meg, úgyhogy húzzatok bele! :)

4. Steribel : Mozes 2:1

5. Mozes – Steribel 2:3

6. Steribel (BJ) – Gugi (Tigre) 2-2

Itt is megszereztem a vezetést, de Steribel tudott egyenlíteni. De nem volt sokáig egyenlő az állás, rögtön a középkezdést követő támadásomból eredményes tudtam lenni, 1-2 ide. Majd a 79. percben Steribel megint egyenlített. Erre pedig csak jöhetett volna a válasz. Még az utolsó percben is volt egy megindulásom, amit Steribel lefaultolt. A szabadrúgás kombinációm ugyan sikerült, ziccerig jutottam, de sajnos pont az RB került helyzetbe, kicsit ki is sodródott, és mellélőtte. Talán még vissza kellett volna adnom, de ez már a múlt.

Köszi a meccseket!

7. Gugi (Tigre) – Steribel (BJ) 2-1

Izgalmas meccs volt. Elmentem kettővel a végén pedig Steribel már hiába szépített, nem tudott pontot menteni.

8. Frici – Mozes 1:4

9. Mozes – Frici 4:3

10. Sziasztok!

Akkor véget ért az első harmad.
    3 ember nem tudta teljesíteni, ők megkapták a büntetéseket, persze a szokásos enyhítő feltételekkel, amit azt hiszem nem nehéz teljesíteni. :)
    “Frici: 1 pont büntetés 2 meccshiány miatt. HA A következő harmadot időre teljesíti vagy a végleges határidőre befejezi a bajnokságot, a büntetés törlődik!
    Steribel: 1 pont büntetés 2 meccshiány miatt. HA A következő harmadot időre teljesíti vagy a végleges határidőre befejezi a bajnokságot, a büntetés törlődik!
    Phil: 3 pont büntetés 4 meccshiány miatt. HA A következő harmadot időre teljesíti vagy a végleges határidőre befejezi a bajnokságot, a büntetés törlődik!”

Második harmad (16 bajnoki meccs) határideje: 2018.04.24.

Ez Mózes kivételével mindenkire érvényes. Vele meg fogom beszélni a lehetőségeket. :)

Bubu – Robbie 1-5

Az első meccs végig izgalmas, nagy csata volt, mindkettőnknek meccslabdái voltak, de kihagytuk őket, igy igazságos az x!
    2-ik meccsen úgy éreztem átbillent a Konami-mérleg a másik oldalra kicsit, a játékosaim elfelejtettek passzolni, szinte megye 2-es szintre butultak le, abszolút nem reális az eredmény, ettől persze Robbie jól játszott. Gratulálok!

14. Bubu(River Plate) – Frici(San Lorenzo) 1-1

és

Frici – Bubu 0-2

15. Sziasztok!

Néhány meccsről megint nem találok bejegyzést a fórumban, légyszi pótoljátok! Köszi! :)

16. Ster 0-0 Tek

Kupa 2-8

17. Köszi szépen :) Igyekszek majd potolni a meccseket :)

18. Mivel sokaknak nem lett meg a 8 meccses, ezért az egész 8 meccses határidőt kitolom vasárnapig. Ezt viszont mindenkinek tartania kell, ha nem akar büntetést!

A második harmad (16 bajnoki határideje): 2018.04.24. lesz.

19. Természetesen lehet ezt, Mozes! Igen, ezzel nem nagyon várnék, amíg visszajössz. Köszi szépen a fair play hozzáállást!
    Jó utat kívánok, majd utána beszéljük arról, hogy milyen plusz idők kellenek! :)

20. Sziasztok!

Sajna mivel elutazom és Kailo délutános így nemtudom lejátszani a Kupát. :( Mivel így alakult lemondok Kailo javára és ő megy tovább a kupába ha így mindenkinek megfelel