Online bajnokságok (fórum)

Proevo fejléc vegleges 1Facebook oldal: facebook.com/proevohu

Holland bajnokság határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmad határidejére, 8 a másodikra 16, a harmadikra 22 meccs kell!

Ha valaki túllépi a határidőt:
-és nincs meg a kellő meccsszáma, de csak 1, 2 vagy 3 meccs hiányzik: nem zárom ki, de meccsenként 1 pont büntetést kap!
-és több, mint 3 meccsel el van maradva, kizárom a bajnokságból!

FONTOS! Aki előre szól, hogy dolgai lesznek, elutazik, problémái adódtak és nem tudja befejezni a határidőre a harmadot, annak fogok adni plusz időt, meg fogjuk tudni beszélni! Csak mindenképpen írjatok ilyenkor, különben nem tudom, hogy lustaság-e vagy probléma! Köszönöm!

Második harmad (16 bajnoki meccs) határideje: 2018.05.28.

Tervezett végleges határidő: 2018.06.10.

Kupa:
selejtező határidő: 2018.05.24.

A kupameccsek 15 percesek, hosszabbítást és tizenegyest* be kell kapcsolni. A többi beállítás megegyezik egy bajnokiéval.
*előselejtezőnél nincs hosszabbítás és tizenegyes

Online bajnokságok (fórum) bejegyzéshez 1,928 hozzászólás

1. Gugi – Mozes 2:4

2. Mozes (Bosznia) – Robbie (Austria) 0-3

Kemeny hajtos meccsek voltak, sok helyzettel, sok kapufaval. Az elso merkozesen 0-2 rol kellett visszajonnom egy nagyon jol vedekezo csapat ellen. Nem volt egyszeru feladat. A masodik meccsen kicsit tudtam nyugodtabban jatszani, es az eredmeny is jott.

Koszonom a meccseket, tovabbi sok sikert!

3. Robbie (Austria) – Mozes (Bosznia) 3-3

4. Sziasztok!

Örömmel látom, hogy Tomcraft is neki kezdett a bajnokságnak. Most már csak Drago és Steribel 0 meccses. 8 bajnokis határidő továbbra is kedden. Esetleges plusz idős kéréseket vasárnap estig kéretik leadni! Köszönöm! :)

11. Tekrock – Mozes 3:0

12. Bosznia (Mozes) 0-1 Görögország (Tekrock)
    Görögország (Tekrock) 3-0 Bosznia (Mozes)

13. Adakiller – Mozes 0:0

14. Szlovákia(Adakiller) – Csehország(Ptro) 4-1
    Első meccs:megérdemelt vendég győzelem.
    Második meccs:Szintén,3-1-nél még szorossabbá tehettük volna,de nagyon rosszul védekeztünk.
    Gratulálok,köszi a meccseket.

15. Csehország(Ptro) – Szlovákia(Adakiller) 0-1

16. Mozes – Adakiller 1:0
    Parádés meccs volt kb olyan mint mikor 2 megye 3 as csapat játszik egymással 😀

17. Frici (Svájc) – Gugi (Magyarország) 1-2

Gera és Böde találataival hamar elmentem 2-vel, Frici a végén pedig már csak szépíteni tudott.

Köszi a meccseket!

18. Gugi (Magyarország) – Frici (Svájc) 0-0

Valamivel több helyzetem volt, de összességében mindkét oldalon voltak helyzetek, semmi nem ment be.

19. Rakd újra… 😉

20. Gugi, nem eredeti a játékom. A játék indításánál feljön az üzenet továbbá ha el akarom indítani a bajnokságot, pontosabban a menedzser módot. Ez kb. két hete jött elő amikor valamiért játék közben áram szünet miatt a gép újra indult. Azóta küszködök vele :S