Online bajnokságok (fórum)

Proevo fejléc vegleges 1Facebook oldal: facebook.com/proevohu

Közép-Európa bajnokság határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmad határidejére, 8 a másodikra 16, a harmadikra 22 meccs kell!

Ha valaki túllépi a határidőt:
-és nincs meg a kellő meccsszáma, de csak 1, 2 vagy 3 meccs hiányzik: nem zárom ki, de meccsenként 1 pont büntetést kap!
-és több, mint 3 meccsel el van maradva, kizárom a bajnokságból!

FONTOS! Aki előre szól, hogy dolgai lesznek, elutazik, problémái adódtak és nem tudja befejezni a határidőre a harmadot, annak fogok adni plusz időt, meg fogjuk tudni beszélni! Csak mindenképpen írjatok ilyenkor, különben nem tudom, hogy lustaság-e vagy probléma! Köszönöm!

Első harmad (8 bajnoki meccs) határideje: 2018.01.30.

Tervezett végleges határidő: 2018.02.18.

Kupa selejtezők határideje: 2018.01.31.
A kupameccsek 15 percesek, hosszabbítást és tizenegyest be kell kapcsolni. A többi beállítás megegyezik egy bajnokiéval.

-Másodosztály (új szavazás dönt, hogy milyen) –
    -Válogatottak (új szavazás dönt, hogy milyen) – Mozes, Gugi,Tomcraft, Robbie, adakiller
    -EL csapatok bajnokság – Mozes
    -Dél-amerikai bajnokság (új szavazás dönt, hogy milyen) – Ptro, Gugi, Bubu
    -Myclub csapatok bajnokság – Ptro, Gugi
    -Kupalebonyolítás (új szavazás dönt, hogy milyen) –

Szavazni úgy tudtok, hogy kimásoljátok a posztot, és a bajnokság(ok) mellé írjátok a nevetek!
    Egy játékos maximum 3 bajnokságra szavazhat!
    Szavazni hétfő délelőtt 11-ig lehet. De, ha már mindenki szavazott, aki a BL-ben részt vett, és vannak egyenlő szavazattal álló lehetőségek, akkor korábban elindítom a második kört. Természetesen ettől még nem csak azok szavazhatnak, akik a BL-ben részt vettek.

5. Robbie (MU) – Gugi (Sporting) 3-0

Az első félidőt eléggé elrontottam taktikailag, ott Robbie el is ment 2-vel, de örülhettem, hogy csak annyival. A második félidő elején viszont Robbie örülhetett, hogy nem kezdtem el felszárkózni. Kapufát is eltaláltam, egymás után 4 szögletem volt, mindegyiket elfejeltem, de semmi nem ment be. Egyik ellentámadásból aztán Robbie meglőtte a 3.-ját, amivel eldőlt a meccs. Ettől függetlenül legalább egy szépítő gólt érdemeltem volna itt, de semmi nem jött össze.

Köszi a meccseket!

6. Gugi (Sporting) – Robbie (MU) 0-1

Voltak jó pillanataim, de nem sikerült gólt szereznem.

11. Sziasztok!

Na elérkeztünk a bajnokság véghajrájához. Ahogy látom Mozesen kívül még senki nem végzett, de ez nem is baj. Viszont Bubu és Phil eléggé le van maradva (9-9 meccsük van), remélem úgy kalkuláltak, hogy ezen a hétvégén sokat fognak tudni játszani és ők is be tudják fejezni hétfő (jan. 15.) éjfélig a bajnokságot.

Kupadöntőnek szintén ez a határideje. De Tekrock és Mozes meg fogja oldani, azon nem izgulok. :)

Viszont a következő bajnokságot addig is elkezdhetjük szavazni.

Mi legyen a következő bajnokság?

-Spanyol első osztály –
    -Válogatottak (új szavazás dönt, hogy milyen) –
    -EL csapatok bajnokság –

12. Mozes – Ptro 2:1

Hát ezen a meccsen nagyon megizzadtam nem hittem volna hogy ennyire nehéz lesz.Ptro beállt bekkelni ahogy gugi tette ellenem is és kontrákra játszott.Hát meg is lett az eredménye kihagytam egy pillanatra.A 2. félidőben kicsit átálltam támadóbb felfogásba és a meccs vége előtt negyed órával sikerült kiegyenlítenem.A végén már mindegy alapon felküldtem mindenkit és egy gyors kontrát követően Pique a semmiből érkezve egy felhő fejessel beállította a 2:1 végeredményt.Köszi a meccseket

13. Ptro – Mozes 0:7

14. Sorsoltam a kupadöntőre. Tekrock van otthon.

Értelemszerűen január 15-ig kell lejátszanotok! :)

15. Gugi (Sporting) – Frici (PSG) 3-0

Az első félidőben alig volt helyzet a meccsen. Frici jutott 1 lövésig, én addig sem. A második félidő elején aztán Fricinek volt 1-2 nagyobb helyzetem. Ezeket megúsztam, és utána betaláltam. Ettől kezdve már teljesen én irányítottam, és végül 3 gólig jutottam.

16. Frici (PSG) – Gugi (Sporting) 1-4

Nem volt 3 gólnyi különbség a két csapat között. Többé kevésbé kiegyenlített meccs volt, de én jobban ki tudtam használni a helyzeteimet.

17. Manchester United 1-4 Real Madrid

18. Real Madrid 4-2 Manchester United

19. Sevilla(Ptro) – adakiller Juve 0-3
    adakiller Juve – Sevilla(Ptro) 10:0