Online bajnokságok (fórum)

Proevo fejléc vegleges 1Facebook oldal: facebook.com/proevohu

PL határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmad határidejére, 8 a másodikra 16, a harmadikra 20 meccs kell!

Ha valaki túllépi a határidőt:
-és nincs meg a kellő meccsszáma, de csak 1, 2 vagy 3 meccs hiányzik: nem zárom ki, de meccsenként 1 pont büntetést kap!
-és több, mint 3 meccsel el van maradva, kizárom a bajnokságból!

FONTOS! Aki előre szól, hogy dolgai lesznek, elutazik, problémái adódtak és nem tudja befejezni a határidőre a harmadot, annak fogok adni plusz időt, meg fogjuk tudni beszélni! Csak mindenképpen írjatok ilyenkor, különben nem tudom, hogy lustaság-e vagy probléma! Köszönöm!

Második harmad (16 bajnoki meccs) határideje: 2017.11.26.

Tervezett végleges határidő: 2017.12.02.

Kupa legjobb 8 határideje: 2017.11.23., csütörtök
A kupameccsek 15 percesek, hosszabbítást és tizenegyest be kell kapcsolni. A többi beállítás megegyezik egy bajnokiéval.

Online bajnokságok (fórum) bejegyzéshez 1,198 hozzászólás

1. Nagy csatában győztem Mozes.hu ellen egy 90. percben esett góllal 3-2-re, 2-0-ra vezettem, de sikeresen feljött és kiegyenlített a 83. percben, de aztán Icardi ismét lecsapott. Jöhet az elődöntő! Gugival?

2. Sziasztok!

Na mint azt említettem sikeresen lezajlott az első belsőkörű, pehes nemzeti konzultációnk. 😀

Csatoltam ide is a válaszokat, illetve a HPR 18 menünél is meg tudjátok nézni. Mint mondtam a HPR bajnoki részéről egy aranyközéputat lőttünk be Fricivel, mivel 5-en szavaztak az övére, és 5-en a jelenlegire. A kupánál lesz változás! HPR módosítás pár nap múlva, arra is tudtok majd reagálni! :)

Ui.: Egyéb hozzáfűzni valót csak Adakiller írt. Ő írta, hogy legyen egy hely, ahol gyűjtjük a Steameket a pesklubos nevekkel együtt. Ez egy jó ötlet, lehet ilyenről szó természetesen. Ettől függetlenül a regisztrációnál meg lehet adni a Steam linkeket, így az lenne a legegyszerűbb, ha ezt mindenki használná, és beírná a profiljához. :)

Köszönöm a válaszokat! :)
    További jó játékot!

3. Philfromthecity (Napoli) – Mozes (Sassuolo) 5:3

4. Mozes (Sassuolo) – Philfromthecity (Napoli) 1:1

5. Philfromthecity (Napoli) – Drago (Milan) 1:0

6. Drago (Milan) – Philfromthecity (Napoli) 0:0

7. Közben értesítek mindenkit, hogy Peppemen október 24-ig (kedd) kap haladékot a 16 meccsre, mert ugyebár rossz volt a kontrollere.

Emellett a HPR-es és egyéb bajnokságos kérdőívet lezártam. Holnap minden eredményt megtaláltok. Annyit viszont elárulok, hogy a HPR bajnokság részét tekintve teljesen döntetlen lett a szavazás, így Fricivel egy köztes megoldáson dolgozunk. Azaz, hogy a bónuszokat 10-ről 5 pontra csökkentjük. Így van is, de nem túl sok.

Nekem egyébként Frici ötlete nagyon nem tetszik, de persze, ha a többség ezt akarta volna, akkor bevezettem volna. És nem azért, mert kiegyenlíti a csapaterősségeket, hanem mert szerintem már túllő a célon. És nem kiegyenlíti, hanem konkrétan nem éri meg erős csapattal lenni. Aki ismer, az tudja, hogy nem nagyon szoktam a legerősebb csapatok közül választani, kivéve ha a Juventus bent van (olaszban vagy BL-ben). Tavaly pl. a leggyengébb Dijonnal csináltam végig a francia bajnokságot. Szóval nem ezért mondom ezt, mert most a Juvéval vagyok.

A köztes ötletet is véleményezzétek nyugodtan!

8. 2. meccsről kép

9. Gugi (Juve) – Peppemen (Torino) 3-3

A tökéletesnek nem mondható kapcsolat erre a meccsre is rányomta a bélyegét. Rengeteg labdavezetési hiba mindkét oldalon. Késve passzoló játékosok, és furcsa gólok. A meccsen én vezettem, majd Peppemen egyenlített, a 2. játékrészben pedig fordított is egy szöglet után kavarodásnak köszönhetően (össze-vissza pattogott a labda). Cserékkel reagáltam erre, ami be is jött. Szögletből egyenlítettem, majd én is fordítottam, 3-2 ide. De ekkor még volt hátra egy szűk 20 perc, és Peppemen 84. percben Niang találatával ismét egyenlített. 3-3, pontvesztés az második laggos torinói derbin. 😀

Köszi a meccseket! Gratulálok!

10. Peppemen (Torino) – Gugi (Juve) 1-2

A meccs megszakadt a 20. perc környékén. Ekkor már 0-1-re vezettem. 10 perces meccsel folytattuk a találkozót.

11. Sziasztok!

Gondolom észrevettétek, hogy Phil teljesítette a 8 meccset, neki időben. Emiatt marad a bajnokságban természetesen.
    NagyJános viszont törölve lett, semmit nem is reagált, szóval mostantól hivatalosan is 12 nevezője van a bajnokságnak, és 22 bajnokit kell lejátszani október 30-ig.

A 16 meccses, 20-i (most péntek) határidőre egyelőre maximum Peppemen kap haladékot, mivel elromlott a kontrollere, így több mint 1 hét kiesett neki.