Online bajnokságok (fórum)

Facebook oldal: facebook.com/proevohu

Svájci bajnokság határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmadra 6, a másodikra 10, a harmadikra 14 meccs kell!

Ha valaki túllépi a határidőt:

Az adott határidőkre lehet kérni plusz időt, ehhez a plusz idő menüponthoz kell írni legalább 1 nappal a határidő előtt. Egy játékos összesen 5 nap plusz időt vehet igénybe egy bajnokság ideje alatt. Viszont az utolsó, végleges határidőhöz már csak 2 napot kérhet maximum, attól függetlenül, hogy mennyit használt fel előtte az 5 napjából. A plusz idő menüponthoz írja ki pontosan, hogy hány napja van szüksége, ha elcsúszik azzal, a plusz ideje tovább ér, amíg van felhasználható napja.

Második harmad (10 bajnoki) határidő: 2019.11.20.

Tervezett végleges határidő: 2019.11.24.

Kupa elődöntők határidő: 2019.11.24.
A kupameccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. 11-est és hosszabbítást be kell kapcsolni! 3+1 cserét kell beállítani.

Online bajnokságok (fórum) bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Beírtalak, Robbie!

Üdv itt, érezd jól magad! 🙂
    Ha valamit nem értesz, kérdezz! Ha pedig kedved támadna 11v11-re is, akkor szólj! 😉

2. Sziasztok! Szeretnek nevezni a bajnoksagra.

3. Természetesen. Csak bajnokság jöhetett szóba eleve is. Majd a kövi lehet, hogy megint kupa lesz.

698 Dijon

Mindenkinek 24 órája van a csapatválasztásra, aki ez idő alatt nem jelez, a sor végére kerül!
    Ptro, Te kezdesz! 🙂

4. Sziasztok ! Akkor én is neveznék a bajnokságra. 🙂

5. Természetesen én is benevezek, lehet a francia, meg a válogatottak is, de csak bajnokság legyen, a kupa elég volt most.

6. Sziasztok! Ezennel én is beneveznék akkor a bajnokságra. 🙂

7. Sziasztok!Legyen. Francia bár látom kicsúsztam a határidőből.Nagy gratulálok Guginak és persze Tekrocknak az igazi kupadöntő filinges meccsért.Gugi volt Ázsiában a levegő ura ez nem kérdés,Tekrocknak pedig a 3 ik gólja szemet gyönyörködtető volt.Én költözök lakástfelújítok,kb jövő hét péntekén tudook csatlakozni.Sajna addig se idő,se gép,se net!

8. Sziasztok,

bocsi, hogy így megkésve, de jelentkeznék én is a következő ligára, és a francia bajnokságra szavazok!

Üdv:
    LacTom

9. A HPR 2017 Premier League utáni állása:

/Az AFC-jét is a napokban megcsinálja drága Fricink. Holnap kiteszek linket is a teljes táblázatról./

10. Köszönjük!
    Nagyon nagy meccs volt! 🙂 Bárhogy alakulhatott volna.

A kövi bajnokságról holnap éjfélig lehet szavazni. Csütörtök délelőtt kiírom, hogy mi lesz az, és kigyűjtöm a csapatokat. Reményeim szerint csütörtök este, vagy péntek délelőtt már indulhat a kövire a draft. Draft közben természetesen még lehet majd jelentkezni.

11. Mi legyen a következő bajnokság?
    -Holland első osztály – Tekrock
    -Portugál első osztály
    -Francia első osztály – Bubu, Gugi, Ptro, Pato
    -Spanyol első osztály – Ptro
    -Másodosztály (új szavazás dönt, hogy milyen)
    -Válogatottak (új szavazás dönt, hogy milyen) – Gugi, Bubu, Tekrock
    -BL csapatok bajnokság – Gugi, Bubu, Tekrock, Pato
    -EL csapatok bajnokság
    -Dél-amerikai bajnokság (új szavazás dönt, hogy milyen)
    Nyugodtan szavazzatok többre is, én is így tettem most! De 1 ember max. 3-ra!
    Szavazni szerdáig, azaz február 15-ig lehet!

Tekrock – Philfromthecity 7-3

(Csak úgy potyogtak a gólok, szerencsémre nekem jött ki a lépés és már az elején sikerült ledolgoznom a hátrányt. Végig tartani tudtam az iramot és a kapusom is csúcsformában védett. Minden elismerésem Philnek, játékban, küzdésben és hozzáállásban is jeles 🙂

19. Elődöntő visszavágó:

Tekrock – Philfromthecity 7:3

Ahogy azt vártam, Tekrock nekem esett, és szó szerint az első két lövéséből betalált, a 13. percben már 2:0 volt oda. Erre szinte rögtön válaszoltam, igyekeztem rendezni a sorokat, ehhez képest a félidőre már 5:1-gyel fordultunk. Szinte minden támadásából gólt szerzett, a kapujában meg a szöuli Neuer röpködött, nem hittem a szememnek, miket szedett ki 🙂
    Igyekeztem variálni kicsit, de hasztalanul, újabb két lövés, újabb két kapott gól – a kapusom a labdával nem találkozott az egész meccsen (a teljes párharc során összesen kétszer védett lövést, annyira totál készen volt). A végén igyekeztem szorosabbá tenni a dolgot, a gól mellett még egy kapufa emelte meg a vérnyomásomat, de végül ennyi maradt az egészben.
    Tekrock brutálisan használta ki a helyzeteit, és teljesen megérdemelten ment tovább – pedig mindent megtettem 🙂