Online bajnokságok (fórum)

Facebook oldal: facebook.com/proevohu

Amerika bajnokság határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmadra 8, a másodikra 14, a harmadikra 18 meccs kell!

Ha valaki túllépi a határidőt:

Az adott határidőkre lehet kérni plusz időt, ehhez a plusz idő menüponthoz kell írni legalább 1 nappal a határidő előtt. Egy játékos összesen 5 nap plusz időt vehet igénybe egy bajnokság ideje alatt. Viszont az utolsó, végleges határidőhöz már csak 2 napot kérhet maximum, attól függetlenül, hogy mennyit használt fel előtte az 5 napjából. A plusz idő menüponthoz írja ki pontosan, hogy hány napja van szüksége, ha elcsúszik azzal, a plusz ideje tovább ér, amíg van felhasználható napja.

Második harmad (14 bajnoki) határidő: 2021.04.15.

Végleges határidő: 2021.04.25.

Kupa negyeddöntők határideje: 2021.04.14.
A kupameccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. 11-est és hosszabbítást be kell kapcsolni, 3+1 cserét kell beállítani!

Az Amerika bajnokságban újra csak 3 cserét kell beállítani!

6. Laller – MrBrown 1-3

7. Ptro-val mi a helyzet? Játszik még? Látom csak 2 emberrel játszott eddig, azóta semmi.

18. Sziasztok!

Kialakult a negyeddöntő mezőnye a kupában. Határidejük 2021.03.07.

Hajrá! 🙂

19. Kupak

Drago – Sanko 1-0

20. kupa:

Csongam – Gugi 4-4 (tizikkel: 1-3)

Változatos, izgalmas ki-ki meccs volt. Csongi a második félidő 60. percéig eléggé uralta a meccset, főleg a második félidő legelején. Ekkor vezetést is szerzett, én pedig rögtön váltottam a taktikában. A középkezdés után rögtön egyenlítettem, majd nem sokkal később a vezetést is megszereztem. Csonginak erre is volt válasza, így 2-2-vel hosszabbításba mentünk.
    A hosszabbítás első félideje igen mozgalmas volt, mindkét csapat lőtt 2-2 gólt, így 4-4-gyel vártunk az utolsó 15 percet. Ott azonban már helyzet is alig volt, csak én jutottam el egyetlen lövésig. A tizenegyeseket viszont jobban éreztem, így sikerült továbbjutnom.