Online bajnokságok (fórum)

Facebook oldal: facebook.com/proevohu

Európa Ligás csapatok bajnokság határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmadra 6, a másodikra 10, a harmadikra 14 meccs kell!

Ha valaki túllépi a határidőt:

Az adott határidőkre lehet kérni plusz időt, ehhez a plusz idő menüponthoz kell írni legalább 1 nappal a határidő előtt. Egy játékos összesen 5 nap plusz időt vehet igénybe egy bajnokság ideje alatt. Viszont az utolsó, végleges határidőhöz már csak 2 napot kérhet maximum, attól függetlenül, hogy mennyit használt fel előtte az 5 napjából. A plusz idő menüponthoz írja ki pontosan, hogy hány napja van szüksége, ha elcsúszik azzal, a plusz ideje tovább ér, amíg van felhasználható napja.

Első harmad büntetések:
  • Soldier: 2 pont büntetés, 2 meccshiány. Ha a következő határidőt pontosan teljesíti, a büntetés 1 pontra változik, ha a végleges határidőt teljesíti, a büntetés törlődik.
  • Frici: 2 pont büntetés, 2 meccshiány. Ha a következő határidőt pontosan teljesíti, a büntetés 1 pontra változik, ha a végleges határidőt teljesíti, a büntetés törlődik.
Második harmad (10 bajnoki) határidő : 2020.02.29.

Tervezett végleges határidő: 2020.03.08.

Kupa negyeddöntő határidő: 2020.02.29.
A kupameccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. 11-est és hosszabbítást be kell kapcsolni! 3+1 cserét kell beállítani.

Online bajnokságok (fórum) bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Bubu – Drago 1-0

Drago-Bubu 2-0

2. Sziasztok!

Na Európa Ligás csapatok bajnokságával fogjuk folytatni a szezont.

A bajnokságot mindjárt lezárom, az új bajnokságról holnap jön cikk és csapatlista, a draft szombaton fog kezdődni.

3. Kupadöntő:

Gugi – Robbie 4-1

A meccset Robbie kezdte jobban, és a 2. percben már egy 1/1-es helyzetkihasználással vezetett. Lassan, de biztosan ébredeztem, és a szünetben már én vezettem 2-1-re. A második félidőben mindkét oldalon voltak helyzetek, de nekem sikerült a 3.-at, majd a 4.-et is berúgnom, mielőtt még Robbie egyenlített volna, így a végére már nem maradt kérdés.

Köszi a meccset!

4. Sziasztok!

Mivel több, mint a játékosok felének nincs még meg a kellő meccsszám, a határidőt holnap éjfélig kitolom.

Viszont szerdán már le lesz zárva!

5. Lehet szavazni a következő bajnokságra a táblázatban.

Holnap végleges, 14 meccses határidő

6. Ptro – Gugi 0-9

7. Gugi – Ptro 6-2

8. Igy van Csongi! Nagyszerű 2 meccs volt, Messi, Griezmann, Suarez mindenki rúgott kapufát, és persze minden esetben kifelé pattant. A focit még mindig gólokra játszák, hiába volt egy rakat helyzetem, ez van! Gratula!

Viszont!

A bajnokság legjobb VÉDELME az enyém eddig 13 kapott góllal, amit igy is sokallok kicsit 🙂 és valószinű igy is marad! Hűen a nevemhez(DefenceKing)! Nekem ennyi elég! 🙂

9. Bubu – Csongam
    0-2
    Csongam – Bubu
    2-0
    Teljesen kiegyenlített meccsek voltak, Bubunak semmi sem jött össze ellenem a két meccsen 4 vagy 5 kapufát rúgott..
    Fekir pedig hozta a szokásosat (4 gólt lőtt)
    Köszönöm a meccseket! 🙂

10. Harmadik harmad (14 bajnoki) határidő : 2020.02.02.

18. Sziasztok!

Vasárnap 10 meccses bajnoki, hétfőn kupa elődöntő határidő!

Bajnokis pluszidőkből így álltok: Dragonak 1 napja maradt, Fricinek 2, Csongamnak és Robbienak 4-4, többieknek az összes megmaradt. Holnap éjfélig tudtok kérni plusz időt úgy, hogy minden elhasznált nap csak 1-nek számítson, ez vasárnap már csak úgy lehetséges, hogy 1 nap plusz idő 2-nek számít.

19. Robival is meccseltem: Real – Sevilla 4-2 és 2-1 ide