Online bajnokságok (fórum)

Facebook oldal: facebook.com/proevohu

Francia bajnokság határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmadra 6, a másodikra 10, a harmadikra 14 meccs kell!

Ha valaki túllépi a határidőt:

Az adott határidőkre lehet kérni plusz időt, ehhez a plusz idő menüponthoz kell írni legalább 1 nappal a határidő előtt. Egy játékos összesen 5 nap plusz időt vehet igénybe egy bajnokság ideje alatt. Viszont az utolsó, végleges határidőhöz már csak 2 napot kérhet maximum, attól függetlenül, hogy mennyit használt fel előtte az 5 napjából. A plusz idő menüponthoz írja ki pontosan, hogy hány napja van szüksége, ha elcsúszik azzal, a plusz ideje tovább ér, amíg van felhasználható napja.

Második harmad (14 bajnoki) határidő: 2020.07.31.

Tervezett végleges határidő: 2020.08.16.

Kupa elődöntő határidő: 2020.08.02.
A kupameccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. 11-est és hosszabbítást be kell kapcsolni! 3+1 cserét kell beállítani.

Online bajnokságok (fórum) bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Bubu – Frici (Juve – Atalanta) 2-3 és 2-1 mindkétszer ide!

2. Mózes – Frici (Inter vs Atalanta) 1:1 és 3-1 ide!

3. Kupa:

Mozes – Gugi 1-2

Nagy csata, jó meccs, a két gólos előnyömből végül 1 megmaradt.

10. Sziasztok!

Lejárt a 6 meccses határidő. Mivel egyedül Drago kért plusz időt, ezért Kicsy és Jetiember törölve lett, még az üzeneteimre sem reagáltak.
    A kupa is változott ezáltal. Bubu Dragoval fog játszani a negyeddöntőben, és lett egy csoport ,ahonnan 2 játékos jut tovább. A csoportban: Gugi, Robbie, Mozes; de úgyis látjátok a táblázatban.

Ezzel 12 meccsre csökkent a bajnokság meccseinek száma, tehát úgy gondoltam, hogy akkor végezzünk karácsony előtt, és akkor lesz egy 2 hét szünet a következő előtt. Legalábbis a bajnoksággal, kupameccsek lehet beleesnek majd, de az nem vészes.
    Végleges határidő (12 bajnoki) határidő: 2019.12.22.

Kupa negyeddöntők határidő: 2019.12.18.

11. Frici – Robbie 1-3
    Robbie – Frici 4-0

12. Sziasztok!

Holnap 6 meccses határidő. Még senki nem kért pluszidőt, pedig Drago, Kicsy és Jetiember még egy meccset sem játszott le.
    Ma estig a szabálynak megfelelően kérhettek plusz időt!

13. Robival (Udinese) lejátszottuk a 2 bajnokit és a kupameccseket, 1-0 és 5-0-ra, valamint a kupát 2-1-re nyertem!

20. Frici – Gugi 1-5

Az első meccs szoros, kiegyenlített, kevés helyzetes, taktikai harc volt. Tipikus egygólos meccs, amit kissé szerencsével, de talán összességében megérdemelten én szereztem meg.

A második meccs rohanósabb és simább is volt számomra, de Frici is bőven hagyott ki helyzetet.