Online bajnokságok (fórum)

Proevo fejléc vegleges 1Facebook oldal: facebook.com/proevohu

La Liga határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmadra 6, a másodikra 12, a harmadikra 15 meccs kell!

Ha valaki túllépi a határidőt:

Az adott határidőkre lehet kérni plusz időt, ehhez a plusz idő menüponthoz kell írni legalább 2 nappal a határidő előtt. Egy játékos összesen 5 nap plusz időt vehet igénybe egy bajnokság ideje alatt. Viszont az utolsó, végleges határidőhöz már csak 2 napot kérhet maximum, attól függetlenül, hogy mennyit használt fel előtte az 5 napjából. A plusz idő menüponthoz írja ki pontosan, hogy hány napja van szüksége, ha elcsúszik azzal, a plusz ideje tovább ér, amíg van felhasználható napja.

Harmadik harmad(18 bajnoki) határidő: 2019.05.11.

Tervezett végleges határidő: 2019.05.11.

Első harmad büntetések:

• Robbie: Visszalépett
  • Kicsy: -1 pont, 1 meccshiány. A táblázatban leírtak alapján töröltetheti a büntetését.

Kupa döntő határideje: 2019.05.08.
A kupameccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. 11-est és hosszabbítást be kell kapcsolni! 4 cserét kell beállítani, amiből a 4.-et csak a hosszabbításban lehet használni (nem a rendes meccs hosszabbításában, hanem a 2×15 percnél, döntetlen esetén).

Online bajnokságok (fórum) bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Kupa:

Mozes – Gugi 1-2

Teljesen kiegyenlített meccs, szerencsém volt, hogy rendes játékidőben sikerült nyernem.

Köszi a meccseket!

2. Gugi – Mozes 1-0

Több helyzetem volt, de Mozes is végig veszélyesen játszott. Jó meccsen sikerült otthon tartanom a 3 pontot.

3. A vitrin is frissítve. 🙂

4. Robbie sajnos időhiány miatt kénytelen volt visszalépni a bajnokságból.

Így a kupában Bubu – Ptro és Mozes – Gugi elődöntők lesznek, melyeknek határidejük 2019.05.02..

Emellett mindenkinek csak 15 meccs kell a végén.

Sajnálom Robbie, várunk vissza!

5. HPR frissítve!

La ligát csatoltam, összesített eredmény látható a táblázatban.

6. Gugi – Bubu 1-0

Szerencsével sikerült nyernem a meccs végén.

7. Bubu – Gugi 0-0

A meccset inkább én irányítottam a mezőnyben, de ziccerem csupán az első percekben volt, amit viszont kihagytam. Ellenben Bubunak volt 3 nagyobb ziccere is, így talán mondhatjuk, igazságos az X.

8. Mozes (Belgium) – Ptro (Japán) 8-0
    Gratulálok,köszi a meccseket.

9. Kupa
    Ptro (Japán) – Mozes (Belgium) 0-9

10. A kupanegyeddöntők 2 nappal kitolva. Holnap éjfél a határidő.

11. Jelenlegi összesített eredmény.

12. Ma kupa negyeddöntő határidő!

Egyelőre csak Bubu kért plusz időt!

13. Frici – Gugi 1-6

Kellett a szerencse is, ekkora különbség nem volt.

14. Kupa:

Frici – Gugi 1-3

Már az első félidőben elmentem 3-0-ra, és még ebben a játékrészben szépített Frici. A második félidőben már nem született gól.

15. Lezártam az első harmadot, lesz összesített tabella is.

Robbie: -1 pont, 1 meccshiány. A táblázatban leírtak alapján töröltetheti a büntetését.

Második harmad(12 bajnoki) határidő: 2019.04.30.

Holnap kupa negyeddöntő határidő!

16. 3. meccs
    Bubu : Mozes 1:5

17. Sziasztok! El vagyok utazva, így holnap este tudom zárni az első harmadot! Köszi a megértést!

18. Bubu – Kicsy 1-1

Én uraltam a meccset egész végig, mégis csak 1 pontnak örülhetek. az utolsó percben tudtam egyenliteni a sokadik kontrából, nagy igazságtalanság lett volna, ha még a döntetlen se jön össze!

19. Robbie – Bubu 2-1

Izgalmas, végig kiélezett meccsek voltak, a játék képe alapján mindkettőnk győzelmet érdemelt volna mindkét meccsen, igy nézve a dolgot teljesen igazságos az 1 ide, 1 oda! Nagy csaták voltak, köszi!

20. Bubu – Robbie 2-1