Online bajnokságok (fórum)

Proevo fejléc vegleges 1Facebook oldal: facebook.com/proevohu

La Liga határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmadra 6, a másodikra 12, a harmadikra 15 meccs kell!

Ha valaki túllépi a határidőt:

Az adott határidőkre lehet kérni plusz időt, ehhez a plusz idő menüponthoz kell írni legalább 2 nappal a határidő előtt. Egy játékos összesen 5 nap plusz időt vehet igénybe egy bajnokság ideje alatt. Viszont az utolsó, végleges határidőhöz már csak 2 napot kérhet maximum, attól függetlenül, hogy mennyit használt fel előtte az 5 napjából. A plusz idő menüponthoz írja ki pontosan, hogy hány napja van szüksége, ha elcsúszik azzal, a plusz ideje tovább ér, amíg van felhasználható napja.

Harmadik harmad(18 bajnoki) határidő: 2019.05.11.

Tervezett végleges határidő: 2019.05.11.

Első harmad büntetések:

• Robbie: Visszalépett
  • Kicsy: -1 pont, 1 meccshiány. A táblázatban leírtak alapján töröltetheti a büntetését.

Kupa döntő határideje: 2019.05.08.
A kupameccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. 11-est és hosszabbítást be kell kapcsolni! 4 cserét kell beállítani, amiből a 4.-et csak a hosszabbításban lehet használni (nem a rendes meccs hosszabbításában, hanem a 2×15 percnél, döntetlen esetén).

Online bajnokságok (fórum) bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Gugi – Mozes 3-2

Izgalmas, jó meccsek, egyik ilyen, másik olyan végeredménnyel.

Köszi a meccseket, gratula!

2. Mozes – Gugi 3-2

3. Mivel senkinek nincs meg a 6 meccses a határidőre, ezért meghosszabbodik plusz 48 órával. Így holnap éjfél a 6 bajnokis határidő!

A pluszidők törlésre kerültek, ha kell valakinek írjon a pluszidő menüpont alá!

4. Japán(Ptro) – Frici – Németország 0-4
    Megérdemelt vendég siker.
    Gratulálok,köszi a meccseket.

5. Japán(Ptro) – Kicsy – Brazília 0-1
    Nem sikerült a pontszerzés,pedig nagyon közel álltunk hozzá.

6. Japán(Ptro) – Franciaország(Bubu) 0-0
    Az elsőn még,sikerült,szorossá tenni.A második sima vendég siker.A harmadikon kaptunk még egy plusz játékost(kapufa),így sikerült pontot szerezni.

12. Gugi – Kicsy 3-1

13. Sorsoltam a kupában. Mivel eleve az elődöntőbe nem akartam rakni senkit, és 7-en vagunk, így egy darab 3 fős csoportot muszáj volt létrehoznom, amiből az első 2 jut tovább. Az elődöntők előtt kivételesen lesz sorsolás, a csoportból továbbjutott játékosok nem kerülhetnek össze az elődöntőben.
    A csoportban ugyanúgy 15 percesek a meccsek, hosszabbítás és tizenegyes nélkül. Mindenki 1x játszik mindenkivel.