Online bajnokságok (fórum)

Proevo fejléc vegleges 1Facebook oldal: facebook.com/proevohu

La Liga határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmadra 6, a másodikra 12, a harmadikra 18 meccs kell!

Ha valaki túllépi a határidőt:

Az adott határidőkre lehet kérni plusz időt, ehhez a plusz idő menüponthoz kell írni legalább 2 nappal a határidő előtt. Egy játékos összesen 5 nap plusz időt vehet igénybe egy bajnokság ideje alatt. Viszont az utolsó, végleges határidőhöz már csak 2 napot kérhet maximum, attól függetlenül, hogy mennyit használt fel előtte az 5 napjából. A plusz idő menüponthoz írja ki pontosan, hogy hány napja van szüksége, ha elcsúszik azzal, a plusz ideje tovább ér, amíg van felhasználható napja.

Első harmad(6 bajnoki) határidő: 2019.04.20.

Tervezett végleges határidő: 2019.05.03.

Kupa negyeddöntők határideje: 2019.04.23.
A kupameccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. 11-est és hosszabbítást be kell kapcsolni! 4 cserét kell beállítani, amiből a 4.-et csak a hosszabbításban lehet használni (nem a rendes meccs hosszabbításában, hanem a 2×15 percnél, döntetlen esetén).

tegnap 2-0 javamra megszakadt a mecs áramszünet volt mozesnál
    meg egyeztünk ma hogy 2- 0-ról folytatjuk, mozes kiegyenlített söt fordított a sok kimaradt helyzete után egyenlítettem majd fordítottam utána sikerült a hajrára 2 golal elmennem mozes még lött 1 golt utána végül nagy szerencsémre nyertem, tovább jutottam.nagy mecs volt élveztem

5. KUPA:

Adakiller – Robbie 2-3

6. Sziasztok!

A mai nap folyamán mindkét párosnak le kéne játszania a kupa elődöntőt. Elvileg elfogytak a plusz idők arra.
    Holnap pedig végleges határidő és szavazni is holnapig lehet!

7. Lehet szavazni a táblázatban a kövi bajnokságot!

Április 5. (péntek) 20.00-ig tehetitek meg!

8. Gugi – Robbie 5-2

Már elment 2-0-ra is, mikor Robbie szépített, majd egy tizenegyessel egyenlített. Erre azonban rögtön jött a válaszom, és ismét vezettem. Onnantól pedig már minden összejött.

Köszi a meccseket! Gratulálok!

9. Robbie – Gugi 6-2

Szoros meccsnek ígérkezett az elején, a végén Robbie parádé lett, miután a második félidőben lefocizott.

10. Köszi Bubu!

Még találkozunk idén 11v11-ben! 🙂 És remélem jövőre újra itt is! 🙂

Köszönöm az összes meccset, amit játszottunk idén (is)! 🙂

Várunk vissza!

11. Sziasztok!

Lejátszottam a meccseket, befejeztem a bajnokságot!

Ezennel idei pályafutásom itt be is fejeztem. Sajnos nem nagyon megy, nagyon élvezhetetlenek a meccsek, sima online divisionben is, coop-ban is és van úgy hogy itt is, ez nem az ellenfél hibája, hanem a játéké, túlságosan gyors, túlságosan automatizált.

Mostantól csakis kizárólag a 11×11 Teamplay játékomra és csapatomra koncentrálok, ott legalább megy a játék, sokkal könnyebb mint 1v1-ben!

Ahogy látom, még elég kiélezett harc várható az első 3 helyért, ehhez sok sikert kivánok nektek, és egyúttal köszönöm itt az idei részvételt és a jó meccseket! Sziasztok és Hajrá!

12. Sevilla(Frici) – Espanyol(Ptro) 2-0
    A lehetőségeit biztosan kihasználó ellenfél megérdemelt sikere.
    Gratulálok,köszi a meccseket.

13. Espanyol(Ptro) – Sevilla(Frici) 0 – 2

14. Gugi – Bubu 3-0

Jól játszottam, gyakorlatilag végig uraltam a találkozót.

Köszi a meccseket!

15. Bubu – Gugi 1-2

Egy öngóllal megnehezítettem a dolgomat, és annak ellenére, hogy Bubunak is volt 1-2 nagyobb ziccere a végén, a 89. percben megnyertem a találkozót.

16. Sziasztok!

Na lezárom a második harmadot.

Második harmad büntetések:

Robbie: -2 pont, 2 meccshiány, a táblázatban látható módon tudja csökkenteni, vagy eltörölni a büntetést
    Frici: 4 pontos büntetése 3-ra csökken.

Holnap kupaelődöntő határidő! Plusz idős még nincs!
    A bajnokság végleges határideje: 2019.04.05.

17. Espanyol(Ptro) – Barcelona(Kicsy) 0-1

18. Barcelona(Kicsy) – Espanyol(Ptro) 2-1

19. Frici : Mozes 1:2
    Mozes : Frici 2:1