Online bajnokságok (fórum)

Proevo fejléc vegleges 1Facebook oldal: facebook.com/proevohu

La Liga határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmadra 6, a másodikra 12, a harmadikra 15 meccs kell!

Ha valaki túllépi a határidőt:

Az adott határidőkre lehet kérni plusz időt, ehhez a plusz idő menüponthoz kell írni legalább 2 nappal a határidő előtt. Egy játékos összesen 5 nap plusz időt vehet igénybe egy bajnokság ideje alatt. Viszont az utolsó, végleges határidőhöz már csak 2 napot kérhet maximum, attól függetlenül, hogy mennyit használt fel előtte az 5 napjából. A plusz idő menüponthoz írja ki pontosan, hogy hány napja van szüksége, ha elcsúszik azzal, a plusz ideje tovább ér, amíg van felhasználható napja.

Harmadik harmad(18 bajnoki) határidő: 2019.05.11.

Tervezett végleges határidő: 2019.05.11.

Első harmad büntetések:

• Robbie: Visszalépett
  • Kicsy: -1 pont, 1 meccshiány. A táblázatban leírtak alapján töröltetheti a büntetését.

Kupa döntő határideje: 2019.05.08.
A kupameccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. 11-est és hosszabbítást be kell kapcsolni! 4 cserét kell beállítani, amiből a 4.-et csak a hosszabbításban lehet használni (nem a rendes meccs hosszabbításában, hanem a 2×15 percnél, döntetlen esetén).

Online bajnokságok (fórum) bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. bubu -kicsy 0-2
    kicsy-bubu 5-2

2. mozes kicsy 2-3

3. kicsy-mozes 1-5

4. Kisorsoltam a kupa elődöntők hazai játékosait, lehet őket játszani.

Határidő: 2019.04.01.

5. Mozes : Robbie 3:2
    Robbie : Mozes 2:2

6. Sajnos csak delelott tudok jatszani, ezen a heten. Ha valaki kepben van delelott bajnokizni irjon mar ram es lenyomjuk.

7. Kupa:

Robbie – Bubu 6-0

8. Vitrin frissítve, HPR is a napokban!

9. Robbie, lejárt a plusz időd a bajnokságra, úgyhogy te is megkapod a 2 meccses büntetést. Szokásos feltételekkel lehet töröltetni.

Ma kupanegyeddöntő határidő!

Robbie – Bubu
    Kicsy – Frici
    meccsek hiányoznak még!

A kupa pluszidők eltörlődtek a kitolás miatt. Akinek kell még, az írjon ma!
    Bajnokságból csak Robbie használt fel 2-t eddig, többieknek még mindig van 5 felhasználható, neki már csak 3.

10. ma 22:00 utan le tudom jatszani a kupat

11. Gugi (Bilbao) – Mozes (Atl. Madrid) 2-2

Elején 2-0-ra elhúztam, magabiztos szép játékkal. Majd Mózesnek egyre több helyzete lett. A második félidőben jóval több helyzete volt. Jött is a szépítés. A meccs utolsó 10 percében 2 hatalmas ziccerem is volt, de nem tudtam élni velük, majd a 91. percben Mózes egyenlített.

Köszi a meccseket!

12. Mozes (Atl. Madrid) – Gugi (Bilbao) 5-6

Végig helyzetek, hatalmas rohanás, és minden a csatárok elé pattant végig.
    Vázolom:
    2-0 Mózesnek, majd 2-3 nekem, 3-3, 3-4 nekem, 4-4, 5-4 Mózesnek, végül 5-5, majd 5-6 nekem a 86. percben.

13. Kupa:

Mozes – Gugi 2-1

Komoly helyzetek voltak mindkét oldalon és szervezett játék. A rendes játékidő végén volt lehetőségem 1-1-nél eldönteni a meccset, de Oblak hatalmasakat bravúrozott. Majd a hosszabbításban Mózes egy szöglet utáni kontrát végigvitt, amivel végül továbbjutott.

Köszi a meccset, nagyon jó volt!

14. Ptro – adakiller 0-3

15. adakiller – Ptro 4-0

16. A kupa negyeddöntők határideje holnap éjfélig kitolva, mivel csak 1 párharc lett lejátszva.

17. KUPA:

adakiller – Ptro 8:0

18. Sziasztok!

Na véget ért az első harmad. 3 játékosnak nincs meg a kellő meccsszáma, közülük Robbie kért plusz 2 napot.
    A határidő sajnos nem kitolható, mert kevesebb, mint a játékosok egyharmadának van elmaradása.

– Frici: -4 pont, 4 meccshiány, a táblázatban látható módon tudja csökkenteni a büntetést.
    – Kicsy: -2pont, 2 meccshiány, a táblázatban látható módon tudja csökkenteni, vagy eltörölni a büntetést.

Második harmad (10 bajnoki) határidő: 2019.03.30.

Ma kupa negyeddöntő határidő, még senki nem kért plusz időt!

19. Real Madrid(Bubu) – Espanyol(Ptro) 1-1
    A jó védekezés és szerencse révén sikerült a pontszerzés.

20. Espanyol(Ptro) – Real Madrid(Bubu) 0-0