Online bajnokságok (fórum)

Proevo fejléc vegleges 1Facebook oldal: facebook.com/proevohu

La Liga határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmadra 6, a másodikra 12, a harmadikra 15 meccs kell!

Ha valaki túllépi a határidőt:

Az adott határidőkre lehet kérni plusz időt, ehhez a plusz idő menüponthoz kell írni legalább 2 nappal a határidő előtt. Egy játékos összesen 5 nap plusz időt vehet igénybe egy bajnokság ideje alatt. Viszont az utolsó, végleges határidőhöz már csak 2 napot kérhet maximum, attól függetlenül, hogy mennyit használt fel előtte az 5 napjából. A plusz idő menüponthoz írja ki pontosan, hogy hány napja van szüksége, ha elcsúszik azzal, a plusz ideje tovább ér, amíg van felhasználható napja.

Harmadik harmad(18 bajnoki) határidő: 2019.05.11.

Tervezett végleges határidő: 2019.05.11.

Első harmad büntetések:

• Robbie: Visszalépett
  • Kicsy: -1 pont, 1 meccshiány. A táblázatban leírtak alapján töröltetheti a büntetését.

Kupa döntő határideje: 2019.05.08.
A kupameccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. 11-est és hosszabbítást be kell kapcsolni! 4 cserét kell beállítani, amiből a 4.-et csak a hosszabbításban lehet használni (nem a rendes meccs hosszabbításában, hanem a 2×15 percnél, döntetlen esetén).

Online bajnokságok (fórum) bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Ptro – Mozes 0:2
    Mozes – Ptro 4:0

2. Ne felejtsétek:

Ma 6 bajnokis, holnap kupa negyeddöntő határidő!

3. Gugi – Ptro 7-0

Köszi a meccseket!

4. Ptro – Gugi 0-3

5. Robbie-Bubu 5-0

6. Bubu – Robbie 1-4

7. Gugi (Bilbao) – Frici (Sevilla) 2-1

Az elején nagyon bekezdtem, ennek ellenére Frici szerzett vezetést. Onnantól viszont az első félidőt végig irányítottam, és meg is fordítottam a meccset. A szünetben 8-1 volt a lövések száma a javamra. A második játékrészben Frici feljavult, kiegyenlített játék volt, amiből én jöttem ki végül jobban, mert egyikőnk sem talált be.

8. Frici (Sevilla) – Gugi (Bilbao) 3-4

Frici jól játszott és sok helyzete volt, de rossz helyzetkihasználással. Nem érdemeltem meg, de megnyertem a meccset.

18. Sziasztok!

Sorsoltam a kupában, táblázatban megtaláljátok a párharcokat. Most nem volt semmi kiemelés, hisz nyolcan vagyunk.

Kupa negyeddöntők határideje: 2019.03.25.

19. Gugi (Bilbao) – Kicsy (Barca) 3-1

Kiegyenlített meccsen sikerült otthon tartanom a 3 pontot.

20. Kicsy (Barca) – Gugi (Bilbao) 0-3

Voltak nehéz helyzetek a kapum előtt, de végül magabiztos győzelmet sikerült aratnom.