Online bajnokságok (fórum)

Proevo fejléc vegleges 1Facebook oldal: facebook.com/proevohu

La Liga határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmadra 6, a másodikra 12, a harmadikra 15 meccs kell!

Ha valaki túllépi a határidőt:

Az adott határidőkre lehet kérni plusz időt, ehhez a plusz idő menüponthoz kell írni legalább 2 nappal a határidő előtt. Egy játékos összesen 5 nap plusz időt vehet igénybe egy bajnokság ideje alatt. Viszont az utolsó, végleges határidőhöz már csak 2 napot kérhet maximum, attól függetlenül, hogy mennyit használt fel előtte az 5 napjából. A plusz idő menüponthoz írja ki pontosan, hogy hány napja van szüksége, ha elcsúszik azzal, a plusz ideje tovább ér, amíg van felhasználható napja.

Harmadik harmad(18 bajnoki) határidő: 2019.05.11.

Tervezett végleges határidő: 2019.05.11.

Első harmad büntetések:

• Robbie: Visszalépett
  • Kicsy: -1 pont, 1 meccshiány. A táblázatban leírtak alapján töröltetheti a büntetését.

Kupa döntő határideje: 2019.05.08.
A kupameccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. 11-est és hosszabbítást be kell kapcsolni! 4 cserét kell beállítani, amiből a 4.-et csak a hosszabbításban lehet használni (nem a rendes meccs hosszabbításában, hanem a 2×15 percnél, döntetlen esetén).

Online bajnokságok (fórum) bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Robbie – Kicsy 10 – 1

2. Kicsy – Robbie 1-8

3. Bubu – Gugi 0-4

Ezt a meccset teljesen végig uraltam, és sikerült is nagy arányban nyernem.
    Köszi a meccseket!

4. Gugi – Bubu 4-1

Az első félidőben Bubunak volt több lehetősége, de a szünetben ennek ellenére is vezettem 1-0-ra.
    A második félidőre taktikát váltottam, ami be is jött, innentől én irányítottam a meccset, azzal a különbséggel, hogy én be is lőttem a helyzeteimet.

5. Sorsoltam a kupadöntőben, én leszek otthon.

Frici – Robbie 2-3

8. A Frici – Robbie kupapárharcról tegnap beszéltem Robival, aki azt mondta, hogy rossz a hete. Megkértem, hogy írjon a plusz idő menüpontba, ha kell. Nem írt sem ő, sem Frici, a meccs viszont nincs lejátszva, ahogy látom.
    Beírtam nekik kivételesen a 3 napot, hétfőig van idejük.
    De légyszi ennyit tegyetek meg, hogy a plusz idő menüpontba írtok! Ez összesen 15 másodperc!

9. Gugi – Ptro 3-0

A góljaim mellett még 3 kapufát is lőttem. Megérdemeltem a győzelmet.

10. Ptro – Gugi 0-3

Itt is – ott is volt helyzet, de én jobban éltem velük.

11. Frici – Kicsy 2-1
    Kicsy – Frici 2-5

12. Bubu – Frici 1-5

Frici – Bubu 3-2

13. Pár nap van a bajnokság végéig, így tehát újra megnyitottam a szavazást! 🙂 Táblázatban a szavazás fülnél megtaláljátok! 🙂 Szavazni március 11. (hétfő) délelőtt 10.00-ig lehet!

14. Holnap kupa elődöntő határidő!

15. Kupa:

Gugi – Bubu 4-1

Mezőnyben teljesen kiegyenlített meccs, a gólokban viszont 4-1-re nyertem.

Köszi a meccset!

16. Mozes : Frici 3:3
    Frici : Mozes 3:2 asszem ennyi volt ha esetleg nem akkor javitsd légyszives Frici

17. Sajnálattal olvasom, Kailo! Remélem több időt lesz majd és a következőben újra találkozunk! 🙂

Így Bubu jutott tovább a kupában, megvannak az elődöntők.

Rég nem látott alacsony létszámunk lett a két visszalépővel. Még a PES 2016-ban voltunk utoljára ennyire kevesen. A holnapi 10 meccses bajnoki határidőt eltörlöm, marad a vasárnapra kiírt végleges határidő, immáron csupán 12 bajnokival.

A következő bajnokságtól létszámtól függően lesz a dolog, de ha maradunk 7-en, akkor várhatóan mindenki 3x játszik majd mindenkivel. Remélem azért kicsit többen leszünk.
    Továbbá a plusz idő kérésnél is lesz változás, el fogom törölni az utolsó 48 órában többnek számító pluszidő kérést, és marad mindenkinek a biztos 5 nap keret.

18. Szia srácok
    Első Koszonom szepen mindenkinek nagyon jo volt jatszani veletek de sajnos most nincs idom fojtatni a bajnoki.