Online bajnokságok (fórum)

Proevo fejléc vegleges 1Facebook oldal: facebook.com/proevohu

La Liga határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmadra 6, a másodikra 10, a harmadikra 14 meccs kell!

Ha valaki túllépi a határidőt:

Az adott határidőkre lehet kérni plusz időt, ehhez a plusz idő menüponthoz kell írni legalább 2 nappal a határidő előtt. Egy játékos összesen 5 nap plusz időt vehet igénybe egy bajnokság ideje alatt. Viszont az utolsó, végleges határidőhöz már csak 2 napot kérhet maximum, attól függetlenül, hogy mennyit használt fel előtte az 5 napjából. A plusz idő menüponthoz írja ki pontosan, hogy hány napja van szüksége, ha elcsúszik azzal, a plusz ideje tovább ér, amíg van felhasználható napja.

Első harmad(6 bajnoki) határidő: 2019.03.24.

Tervezett végleges határidő: 2019.04.05.

Kupa negyeddöntők határideje: 2019.03.25.
A kupameccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. 11-est és hosszabbítást be kell kapcsolni! 4 cserét kell beállítani, amiből a 4.-et csak a hosszabbításban lehet használni (nem a rendes meccs hosszabbításában, hanem a 2×15 percnél, döntetlen esetén).

Online bajnokságok (fórum) bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Sziasztok!

Na utolértem önmagam, vitrin frissítve és a PL HPR-je, emellett a teljes összesített HPR is kész van! 🙂

Mindent megtaláltok a táblázatban, de itt az összesített jelenlegi állás.

2. Mozes – Kicsy 4:5

3. Kicsy : Mozes 1:9

4. Kupa

Mozes : Frici 2:4

5. Gugi – Kicsy 5-0

Itt is hasonló volt a helyzet, bár Kicsynek is volt 3-4 nagy helyzete, ami kimaradt.

6. Kicsy – Gugi 0-6

Mezőnyfölényt és jóval több helyzetet sikerült kialakítanom. Megérdemelten nyertem.

7. Kupa:

Kicsy – Gugi 1-4

A 80. percig csak 1-2 volt, kiélezett meccs volt, de a végén sikerült magabiztosan nyernem.

8. Robbie – Frici 4-0
    Frici – Robbie 2-2

9. Sziasztok!

Holnap kupa negyeddöntő határidő. Plusz időt egyelőre még egyik páros sem kért, de még van lehetősége! 🙂

10. Lezártam az első harmadot.

Első harmad büntetések:

Kicsy: -2 pont, 2 meccshiány. A szabályzatban leírtak alapján tudja csökkenteni, vagy teljesen eltöröltetni a büntetését.
    Kailo: -2 pont, 2 meccshiány. A szabályzatban leírtak alapján tudja csökkenteni, vagy teljesen eltöröltetni a büntetését.
    Digit: visszalépett

Második harmad(10 bajnoki) határidő: 2019.03.05.

Fontos, hogy Digit egyesek “töketlensége” miatt lépett vissza, mert volt, akinek napok óta ír steam-en válasz nélkül.
    Egyrészt ilyenkor mozgassunk meg minden szálat, hogy elérjük (pl. itt privi is van, Fb-ját Kicsyn kívül mindenkinek tudom, nekem is lehet írni). Másrészt pedig figyeljünk az üzenetekre és mindenképpen válaszoljunk a másiknak!
    Továbbá, ha valakinek túl gyorsak a határidők, vagy nem tetszik 1-2 dolog, nyugodtan “zaklasson” vele. Egyre kevesebben vagyunk, minden meg lehet beszélni! 🙂

11. Frici/Al Ahli – Ptro/Al Sadd 2-2
    Köszi a meccseket.

12. Ptro/Al Sadd -Frici/Al Ahli 0-3

13. Mozes – Bubu 3:3

14. Bubu : Mozes 2:2

15. Gugi – Robbie 2-2

Itt én kezdtem jól a meccset, és 13 perc elteltével már 2-0-ra vezettem. Ezek után még jött pár helyzet, de nem sikerült megrúgnom a 3.-at. Kár érte, mert Robbie a második félidőre nem csak hogy feléledt, de át is vette az irányítást, és végül itt is a meccs végén egyenlített, de ez minden tekintetben igazságos döntetlen volt.

Köszi a meccseket!

16. Robbie – Gugi 2-2

Robbie az első percben gólt szerzett, ezután viszont jól játszottam, és mezőnyfölényt, majd egyre több helyzetet sikerült kialakítanom. Ennek köszönhetően az egyenlítés is összejött. A második játékrészben ugyanez folytatódott, Robbie nem jutott el a kapumig. Majd a 87. percben megszereztem a vezetést, amire Robbie rögtön válaszolt, így második lövéséből megszerezve a 2. gólját, sikerült otthon tartania 1 pontot. Sajnálom a meccset, jobb helyzetkihasználással nyerhettem volna.

17. Digit – Ptro 3-1
    Ptro – Digit 0-2

18. Sziasztok!

Kialakult a kupa negyeddöntők teljes mezőnye.
    Határidő: 2019.03.02.

Holnap pedig első harmad határideje lesz! 6 bajnoki kell mindenkitől, plusz időt senki nem kért – egyelőre -.