Online bajnokságok (fórum)

Proevo fejléc vegleges 1Facebook oldal: facebook.com/proevohu

La Liga határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmadra 6, a másodikra 12, a harmadikra 15 meccs kell!

Ha valaki túllépi a határidőt:

Az adott határidőkre lehet kérni plusz időt, ehhez a plusz idő menüponthoz kell írni legalább 2 nappal a határidő előtt. Egy játékos összesen 5 nap plusz időt vehet igénybe egy bajnokság ideje alatt. Viszont az utolsó, végleges határidőhöz már csak 2 napot kérhet maximum, attól függetlenül, hogy mennyit használt fel előtte az 5 napjából. A plusz idő menüponthoz írja ki pontosan, hogy hány napja van szüksége, ha elcsúszik azzal, a plusz ideje tovább ér, amíg van felhasználható napja.

Harmadik harmad(18 bajnoki) határidő: 2019.05.11.

Tervezett végleges határidő: 2019.05.11.

Első harmad büntetések:

• Robbie: Visszalépett
  • Kicsy: -1 pont, 1 meccshiány. A táblázatban leírtak alapján töröltetheti a büntetését.

Kupa döntő határideje: 2019.05.08.
A kupameccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. 11-est és hosszabbítást be kell kapcsolni! 4 cserét kell beállítani, amiből a 4.-et csak a hosszabbításban lehet használni (nem a rendes meccs hosszabbításában, hanem a 2×15 percnél, döntetlen esetén).

6. Drago visszalépett.
    Sajnálom, de ez volt az okosabb megoldás most tőle.

Köviben remélem találkozunk, ha lesz időd! 🙂

7. Emlékeztető!

Holnap 18 meccses, végleges határidő!

Fricinek van pluszideje szerdáig, így akinek vele (is) van még meccse, értelemszerűen a Frici elleni meccseit elég szerdáig letudnia.
    Dragonak többször írtam, Steam-en is, Facebook-on is, de nem reagál, ő lehetséges, hogy törlésre fog kerülni, de majd még kiderül.

Sajnálattal tapasztalom, hogy annak ellenére, hogy elég kevesen jelentkeztünk ebbe a bajnokságba, többször ki kellett tolni határidőket, és elég lassan haladt az egész. Január 15-én indítottam a bajnokságot, így 28 napotok van/volt 18 meccset lejátszani. Mivel egy 12 perces meccs kb. (maximum) 25 percet vesz igénybe, és általában mindenki rögtön lejátssza az oda-visszavágót, ha elér valakit, így ez azt jelenti, hogy 25×18, azaz kb. 450 percet, vagyis 7,5 órát kellett/kell rászánni a dologra a 28 napból, ami egyébként 672 óra. Igen, ehhez még hozzá jön a kupa, ami fejenként legalább 30 perc és aki továbbjut, annak még 30 egyszer, kétszer vagy akár háromszor. De az is maximum 9 és fél óra.
    Azt hiszem ez egy eléggé teljesíthető dolog. Aki ezt nem tudja teljesíteni, jobb, ha nem jelentkezik.

Most, hogy ez kinek szól, azt döntse el mindenki. Nekem is csak 14 meccsem van, mivel nem tudtam összehozni azokkal, akikkel még van meccsem.
    Emellett kiemelném, hogy Frici helyzete most más, hiszen elutazott, most meg beteg lett, és szólt is előre. Ez teljesen más, ettől függetlenül, ahogy a szabályzatba is beletettem, rá akarok állni erre a maximum 5 bajnoki és 3 kupa pluszidőre, mert aki ennyi időn belül nem tudja megszervezni ezt a pár meccset, az tényleg jobb, ha visszalép, és a következőbe jön, ha most nagyon olyan az élete.
    Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de nekem az élvezeti értékét nagyon csökkenti, ha elhúzódik egy bajnokság és 1-2 emberre várunk a végén.

Igazából tényleg csak leírtam, hátha lesz változás, ha nem, belenyugszom, csak hátha.
    Köszi a figyelmet! Kinek nem inge…! 🙂

Ui.: Én sem akarok hajcsárkodni, mindenkinek meg van az élete, és ez így van jól, ez csak egy játék. Ettől függetlenül azt hiszem ez igen teljesíthető meccsmennyiség, ha valaki tényleg szeretne játszani és komolyan jelentkezett. Azt is tudom, hogy valószínűleg, aki le van maradva, nem nem akar játszani, csak tényleg ennyire nem fér bele neki. Csak ettől függetlenül a bajnokságnak úgy van értelme, ha halad is. 🙂

8. A kupa döntőn Robbie lesz otthon.

Tehát döntő: Robbie – Kailo

Határidő: 2019.02.13., szerda

9. KUPA:

Mozes-Robbie 0-2

10. Sziasztok!

Lezártam a második harmadot. Egyedül Drago kapott büntetést.
    Fricinek hétfőig van ideje elérni a 14 meccset. Keddre viszont már mindenkinek a 18 kell!

A kupa elődöntő határideje ma van. A Mozes – Robbie meccs még nincs lejátszva.

11. Digit – Mózes 0-5

12. Mózes – Digit 1-2

13. Digit – Mózes 0-5
    Mózes – Digit 1-2