Online bajnokságok (fórum)

Proevo fejléc vegleges 1Facebook oldal: facebook.com/proevohu

Serie A határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmadra 8, a másodikra 18, a harmadikra 26 meccs kell!

Ha valaki túllépi a határidőt:

Az adott határidőkre lehet kérni plusz időt, ehhez a plusz idő menüponthoz kell írni legalább 2 nappal a határidő előtt. Egy játékos összesen 5 nap plusz időt vehet igénybe egy bajnokság ideje alatt. Viszont az utolsó, végleges határidőhöz már csak 2 napot kérhet maximum, attól függetlenül, hogy mennyit használt fel előtte az 5 napjából. A plusz idő menüponthoz írja ki pontosan, hogy hány napja van szüksége, ha elcsúszik azzal, a plusz ideje tovább ér, amíg van felhasználható napja.
Amennyiben a játékos 2 nappal a határidőn belül kéri a plusz időt, megteheti, de ilyenkor 1 nap 2-nek számít, tehát maximum 48 órát kérhet, ami 4 nap elhasználásának felel meg ilyenkor.

Második harmad (18 bajnoki) határidő: 2018.12.22.

Tervezett végleges határidő: 2019.01.07.

Első harmad büntetések:
  • Luttyo: 2 meccshiány, -2 pont. A táblázatban leírt enyhítések érvényesek.
  • Drago: 2 meccshiány, -2 pont. A táblázatban leírt enyhítések érvényesek.

Igyekszem úgy szervezni, hogy december 20. és január 2. között ne feltétlenül kelljen játszani, maximum 1 kupafordulót. 🙂

Kupa negyeddöntők határideje: 2018.12.29.
A kupameccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. 11-est és hosszabbítást be kell kapcsolni! Az előselejtezőkön a hosszabbítást és 11-est ki kell kapcsolni!

Online bajnokságok (fórum) bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Sziasztok!

Mivel a jelentkezők felének továbbra is van meccse, ezért inkább kitolom a határidőt holnap éjfélig. Ez viszont a teljesen utolsó lehetőség, utána beírom mindenkinek a pont és draft büntetéseket!

A szabályok konkrétabbak lesznek ilyen téren a kövi bajnokságtól. Sok mindent végiggondoltam, majd figyeljetek! 🙂

2. …hazai pályán félidőben 0-8 volt a kapurarúgás aránya, ekkor már tűkön ültem, végül nehezen de meglett.
    mindkét meccsen kiegyenlített mezőnyjáték volt, épp csak a helyzetkihasználás döntött
    köszönöm a meccseket!

Sheffield Wednesday 2-0 Queen Park Rangers

3. Ptroval először idegenben játszottam, emlékeim szerint gyors vezetés után én nyugodtabban ő pedig kapkodva játszott

11. Tomcraft – Mozes 3-3

Nagyon pörgős meccset játszottunk. Köszönöm a meccseket.

12. A kupadöntőn Frici lesz otthon.

Azzal jobban ráértek, mert a draftot nem befolyásolja, de azért a hétvégén legyen meg 🙂

13. Digittel is megvoltak a meccsek: Stoke – Norwich, Frici – Digit 1-1 és 5-2

14. Adakillerrel lejátszottuk a kupameccset: Stoke – Swansea, Frici – Ada 3-2

15. Közben lehet szaavzni a táblázatban a következő bajnokságot. Ezt november 22. 22.00-kor zárom.

16. Holnap végleges határidő!

Egyedül Robbie kért időben plusz időt, ő kap is péntekig.
    A többieknek mind le kell játszaniuk a 22 meccset holnapra!

Javítás: Digit is kért, és kapott plusz időt péntekig! Értelemszerűen az ő maradék ellenfeleikre is vonatkozik ez, de csak az ellenük játszandó meccsekere

17. Kupa:

Robbie (Aston Villa) – Gugi (Reading) 4-3

Robbie az első félidőben lefocizott, ennek ellenére a szünetben csak 2-1-re vezetett. Ekkor kicsit megkavartam a taktikámat, cseréltem is egyet, és a második félidőt már én irányítottam. Sikerült is egyenlíteni 2-szer is, ám Robbienak mindig volt válasza.
    A végjáték teljesen kiegyenlített lett, bárhogy alakulhatott volna, most Robbie nyert.

18. beeezoli – Carlos 1:0
    Carlos – beeezoli 1:3

19. Frici – beeezoli 1:3

20. beeezoli – Frici 4:3