Online bajnokságok (fórum)

Proevo fejléc vegleges 1Facebook oldal: facebook.com/proevohu

La Liga határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmadra 6, a másodikra 12, a harmadikra 15 meccs kell!

Ha valaki túllépi a határidőt:

Az adott határidőkre lehet kérni plusz időt, ehhez a plusz idő menüponthoz kell írni legalább 2 nappal a határidő előtt. Egy játékos összesen 5 nap plusz időt vehet igénybe egy bajnokság ideje alatt. Viszont az utolsó, végleges határidőhöz már csak 2 napot kérhet maximum, attól függetlenül, hogy mennyit használt fel előtte az 5 napjából. A plusz idő menüponthoz írja ki pontosan, hogy hány napja van szüksége, ha elcsúszik azzal, a plusz ideje tovább ér, amíg van felhasználható napja.

Harmadik harmad(18 bajnoki) határidő: 2019.05.11.

Tervezett végleges határidő: 2019.05.11.

Első harmad büntetések:

• Robbie: Visszalépett
  • Kicsy: -1 pont, 1 meccshiány. A táblázatban leírtak alapján töröltetheti a büntetését.

Kupa döntő határideje: 2019.05.08.
A kupameccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. 11-est és hosszabbítást be kell kapcsolni! 4 cserét kell beállítani, amiből a 4.-et csak a hosszabbításban lehet használni (nem a rendes meccs hosszabbításában, hanem a 2×15 percnél, döntetlen esetén).

Online bajnokságok (fórum) bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Sziasztok!

Kint van minden infó felül, lezártam a második harmadot.
    Frici és Tomcraft még időben írt a plusz idő miatt, ráadásul előbbinek a kontrollerével, utóbbinak a gépével voltak gondok.
    Holnap éjfélig viszont el kell érniük a 16 meccset!
    Mozes, Digit és Zoli kapott büntetést meccshiány miatt, amit törölni fogok, amennyiben a végleges határidőre, jövőhét szerdára, plusz idő felhasználása nélkül teljesítik a 22 meccset.

A kupa negyeddöntők határideje: 2018.11.17., szombat.
    Adakiller és Frici már játszhatja az elődöntőt, sorsoltam hazait.

A következő bajnokságtól a büntetéseket és plusz időket kiszámíthatóbbá, egyértelműbbé szeretném tenni. Ennek érdekében lesz egy táblázat a büntetésekről, miért mennyi jár, és hogyan, mivel lehet enyhíteni. Illetve csinálok egy külön részleget a plusz időknek, mindenkinek 5 nap plusz időt lehet felhasználni egy bajnokság ideje alatt, de ha az utolsó határidőre kéne plusz idő, ott maximum 2 napot lehet kérni attól függetlenül, hogy mennyit használt fel az illető addig.
    A szabályokat már elkezdtem frissíteni, de ez csak a következő bajnokságtól lesz érvényes.

2. Queen Park Rangers(Ptro) – StokeCity(Frici) 0-5
    Gratulálok,köszi a meccseket.

3. StokeCity(Frici) – Queen Park Rangers(Ptro) 5-0

4. Tomcraft – adakiller 0-1

Tomcraft-nak semmi nem jött össze, itt engem akart kihozni győztesnek a Konami. 1 helyzetből gólt rúgtam és végig védekeztem.

Köszi a meccseket, és további sok sikert!

5. adakiller – Tomcraft 2:1

A jobb helyzetkihasználás döntött a javamra

6. KUPA

adakiller – digit 7:1

7. Gugi (Reading) – Drago (N. Forest) 3-2

Drago 2-1-re még vezetett a szünetben, hihetetlen jó helyzetkihasználásának köszönhetően. Majd a második félidőben taktikát váltottam, és fordítottam. Szerintem megérdemelten nyertem.

Köszi a meccseket!

8. Drago (N. Forest) – Gugi (Reading) 1-1

Kevés helyzetű, lassú meccs, igazságos döntetlennel.

9. Robbie – Drago 5-4

10. Drago – Robbie 2-3

11. Digit – Drago 4-2 kupa

12. Sziasztok!

Ismét jelzem, hogy ma 8 meccses bajnoki határidő! Illetve kupaselejtező határidő!

Eddig csak 4 játékosnak van meg a 16 meccs. Nekem, Adakillernek, Carloslacinak és Luttyonak.

Robbie – Frici 4-2

Volt egy szakadas meccs kozben, de megoldottuk. Kep viszont nem keszult. Sorry…

Koszi a meccseket Frici!

18. 2 páros sem tudja ma lejátszani a kupaselejtező meccsét, így szerdáig meghosszabbul a határidő.
    Onnantól viszont a kupába nagyon bele kell húzni, ilyen 4 nap lesz 1 fordulóra, mivel az utolsó harmadra is csak 7-8 lesz.
    Frici és Mózes és Én és Ptro addig is játszhatjuk már a meccseinket!

19. Tomcraft (Middlesbrough) – Gugi (Reading) 1-2

Itt nekem volt kevesebb helyzetem, de egy nagyon izgalmas, mozgalmas meccs volt, amit a végén sikerült behúznom.

20. Gugi (Reading) – Tomcraft (Middlesbrough) 2-2

Rengeteg helyzetem maradt ki az első félidőben, ahol már rögtön simán 3-4-gyel vezethettem volna. A szünetben ennek ellenére 0-0 volt az állás. A második játékrészben én kezdtem a gólgyártást, majd Tomcraft hamar válaszolt, amire megint volt hamar válaszom. 10 játékpercen belül 2-1-re vezettem, és a 4. gólra sem kellett sokat várni. A játékvezető befújt egy igen vitatható tizit, amit Tomcraft értékesített.