Online bajnokságok (fórum)

Proevo fejléc vegleges 1Facebook oldal: facebook.com/proevohu

VB bajnokság határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmad határidejére, 8 a másodikra 16, a harmadikra 24 meccs kell!

Ha valaki túllépi a határidőt:
-és nincs meg a kellő meccsszáma, de csak 1, 2 vagy 3 meccs hiányzik: nem zárom ki, de meccsenként 1 pont büntetést kap!
-és több, mint 3 meccsel el van maradva, kizárom a bajnokságból!

FONTOS! Aki előre szól, hogy dolgai lesznek, elutazik, problémái adódtak és nem tudja befejezni a határidőre a harmadot, annak fogok adni plusz időt, meg fogjuk tudni beszélni! Csak mindenképpen írjatok ilyenkor, különben nem tudom, hogy lustaság-e vagy probléma! Köszönöm!

Harmadik harmad (20 bajnoki) határideje: 2018.08.05.

Végleges határidő: 2018.08.12.

Kupa:
Dönő: 2018.08.12.

A kupameccsek 15 percesek, hosszabbítást és tizenegyest* be kell kapcsolni. A többi beállítás megegyezik egy bajnokiéval.

Online bajnokságok (fórum) bejegyzéshez 2,158 hozzászólás

1. Excelsior(Ptro) – PSV(Bubu) 0-0
    PSV(Bubu) – Excelsior(Ptro) 1-1
    Jó a hazai védekezés, rossz vendég helyzetkihasználás.

2. Sziasztok!

Bambusz nem reagált, így az ő eredményei törölve lettek.

Ezért 22 meccs kell mindenkinek végül.

3. +1: Bambusznak írtam Steam-en két napja, még nem válaszolt. De valószínűleg törölve lesz, ha nem reagál, hogy befejezné-e.

Mellette még Dragonak és Philnek kell belehúznia. Utóbbi vasárnapra tervezi az összes meccsét, segítsetek neki ebben! :)
    A többieknek legalább 18 meccsük van, remélem a hétvégén bele tudnak húzni.

4. Sziasztok!

Délelőtt nem fértem a géphez. Szóval még vannak meccsek hátra, meg Phil kért haladékot vasárnapig.

Így vasárnap a végleges határidő. Hétfőn pedig már VB draft. A VB-ről még ma este, vagy holnap napközben lesz cikk!

5. Excelsior(Ptro) – Ajax(Frici) 1-5
    Másik taktikai felállás.2 gólos hátrány után kockáztattunk,nem jött be.
    Gratulálok,köszi a meccseket.

6. Ajax(Frici) – Excelsior(Ptro) 0-0
    Védekező felállás, kontrák. Sikerült pontot szerezni, a jó védekezés és az ellenfél rossz helyzetkihasználásának köszönhetően.

7. Gugi (Den Haag) – Mozes (AZ) 2-3

Úgy látszik az első meccsen kilőttem magamból a gólokat. Ugyanis itt semmi nem ment be. Igaz az első félidőben elég gyengén játszottam. Az utolsó 30 perc viszont egyértelműen az enyém volt. Sikerült is egyenlíteni, de Mózes a semmiből ismét vezetést szerzetett. Az utolsó 5-10 percben volt 3 nagy helyzetem, de nem mentek be. Egy pontot érdemeltem volna, dehát ilyen a foci.

Köszi a meccseket! Gratula

8. Mozes (AZ) – Gugi (Den Haag) 2-7

A meccs a 25. perc környékén megszakadt, ezért még egy 9 perceset toltunk. Az elsőn 0-1-re vezettem, a másodikon 2-6-ra nyertem, így alakult ki a végeredmény.

9. Mozes : Ptro 6:0

10. Ptro – Mozes 0:1

11. Sziasztok!

Na akkor a bajnokság végleges határideje még mindig péntek. Ez a 24 bajnokit jelenti. Ám Phil pl. már jelezte, hogy valószínűleg csúszni fog. Így várható, hogy vasárnapra kerül a teljesen végleges határidő, ami után viszont már biztos nem lesz hosszabbítás! Ezt péntek délelőtt fogom kiírni, ha még sok meccs hiányzik.

A kupadöntőt is lehet már egy ideje játszani, de nem írtam ki. Most kiírom.
    Tehát kupadöntő:
    Kailo – Tekrock
    Határidő: 2018.06.17.

És a következő bajnokságunk meg már biztos, hogy VB lesz, megszokott bajnokság rendszerben.

-Másodosztály (új szavazás dönt, hogy milyen) –
    -Válogatottak (új szavazás dönt, hogy milyen ~ Közép-Európa bajnokság nem lehet) – Digit
    -EL csapatok bajnokság –
    -Dél-amerikai bajnokság (új szavazás dönt, hogy milyen ~ argentin nem lehet) –
    -Ázsiai BL bajnokság –
    -Kupalebonyolítás (új szavazás dönt, hogy milyen) –
    -VB bajnokság – Gugi, Kailo, Digit, Robbie, Bubu, Mozes,Ptro, Frici
    -VB kupa – Gugi, Kailo, Digit, Bubu,Mozes
    Szavazni úgy tudtok, hogy kimásoljátok a posztot, és a bajnokság(ok) mellé írjátok a nevetek!
    Egy játékos maximum 3 bajnokságra szavazhat!
    Szavazni szerda (2018.06.13.) délelőtt 11.00-ig lehet.