Online bajnokságok (fórum)

Proevo fejléc vegleges 1Facebook oldal: facebook.com/proevohu

PL határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmad határidejére, 8 a másodikra 16, a harmadikra 20 meccs kell!

Ha valaki túllépi a határidőt:
-és nincs meg a kellő meccsszáma, de csak 1, 2 vagy 3 meccs hiányzik: nem zárom ki, de meccsenként 1 pont büntetést kap!
-és több, mint 3 meccsel el van maradva, kizárom a bajnokságból!

FONTOS! Aki előre szól, hogy dolgai lesznek, elutazik, problémái adódtak és nem tudja befejezni a határidőre a harmadot, annak fogok adni plusz időt, meg fogjuk tudni beszélni! Csak mindenképpen írjatok ilyenkor, különben nem tudom, hogy lustaság-e vagy probléma! Köszönöm!

Második harmad (16 bajnoki meccs) határideje: 2017.11.26.

Tervezett végleges határidő: 2017.12.02.

Kupa legjobb 8 határideje: 2017.11.23., csütörtök
A kupameccsek 15 percesek, hosszabbítást és tizenegyest be kell kapcsolni. A többi beállítás megegyezik egy bajnokiéval.

Online bajnokságok (fórum) bejegyzéshez 1,198 hozzászólás

1. Na, mindeközben Patóval is letoltuk a párost. Szegény nem csodálom, hogy kivolt, a védői sorra tálcán kínálták a helyzeteket, az Abdulrahman-Babel páros csak úgy fickándozott közöttük.

Pato – Philfromthecity 0:5
    Philfromthecity – Pato 4:2

2. Hali!
    Nagy nehezen odajutottam, hogy lejátszottam első két meccsemet. Januskával alaposan megszenvedtem, az átlövéseire és hosszú indításaira alig volt ellenszerem. A második meccsen már bekeményítettünk, és noha nem szokásom, de szegény Januskát alaposan leaprítottam, kapkodták a játékosai a lábaikat rendesen 😀

Januska – Philfromthecity 3:1
    Philfromthecity – Januska 2:1

3. ja es it van 5:4

4. Pato 2:2 Januska
    Januska 5:4 Pato
    es a masodik mecsen nyertem 10 emberel 1:4 re de oszt csupa bakik es meg erdemelte amugyis a nyerest Januska

7. Hocsa (Shanghai) – Gugi (Gamba Osaka) 2-2

Itt is hátrányból álltam fel. Hocsa két gyors góllal hamar 2-0-ra vezetett. Most nem vártam olyan sokáig, hogy átálljak támadó felállásba (lehet, hogy el kéne felejtenem eddigi felállásom a japókkal…), már az első félidőben megtörtént.
    A váltás ismét bejött, ettől kezdve megint inkább én uraltam a játékot, és szépíteni is tudtam.
    Az egyenlítő gól azonban sokáig váratott magára. Végül a 89. percben azt is sikerült megszerezni.

Hocsától mindkét meccsen az utolsó percekben vettem el a pontokat. Remek, izgalmas meccsek voltak.
    Köszi a játékot! :)

8. Gugi (Gamba Osaka) – Hocsa (Shanghai) 4-3

Hatalmas meccs volt. Korán vezetést szereztem, de Hocsa hamar tudott rá válaszolni. Sőt a vezetést is megszerezte, az 53. percben pedig már 1-3 volt oda.
    Átálltam támadó felállásba, és a második félidőben végig én irányítottam. A gólok azonban csak nem akartak megszületni. Végül a 80. percben megtört a jég, és Patric révén betaláltam. 4 perccel később Ademilson góljával egyenlítettem, a 87. percben pedig ismét Ademilson el is döntötte a meccset. 7 perc alatt fordítás 2 gólos hátrányból.
    Kísértetiesen hasonló volt a Frici elleni második meccsemhez. De itt végül a 3 pontot is zsebre tehettem.

9. LacTom nem mondom hogy rosz volt csak csupa szerencse

10. Azta, gratula Pato, ez erős kezdés!

Nem biztos, hogy tudod, de az előző versenyünket (ami egy Premier League volt) Kailo nyerte meg 100%-os mérleggel.

11. Üdv itt is mindenkinek!
    kailo 2:3 Pato
    Pato 3:2 kailo

12. hello b csoport mikor jatszunk mecseket ?

13. Bocs, egy eredményt elirtam:
    LacTom- Hocsa 1:5

Így helyes.

14. Üdv itt is mindenkinek!

LacTom – Hocsa 5:1
    Hocsa – LacTom 1:1

15. hello én a Sydney vel vagyok es a b csoprt ba es nem vagyok a tabelaán koszi a megertest :)

16. Gugi – Frici 3-3

A meccset egy gyönyörű góllal kezdtem, de Frici hamar tudott rá válaszolni. Sőt, a szünetben már 1-3-ra ő vezetett, 3 lövésből 3 gólt szerzett.
    Az első félidőben is kicsit én uraltam a játékot, de a másodikra ez már teljessé vált. Frici gyakorlatilag ki sem tudott jönni. Ám rengeteg helyzetet kihagytam. Végül a 60. percben sikerült szépíteni, miután már 4 csatárral játszottam. A játék képe a gól után sem változott, folyamatosan támadtam, de Frici kapusa óriásiakat védett.
    Már lemondtam a pontszerzésről, mikor a 93. percben még volt egy bedobásom Frici térfelén. Nem kapkodtam el, kijátszottam, míg teljesen tisztán be nem lehetett adni. A beadás tökéletes volt, jött rá érkező, és a 94. percben megszületett az egyenlítés.