Proevo fejléc vegleges 1Facebook oldal: facebook.com/proevohu

Folyamatban van a “NINCS döntetlen liga”.

Online bajnokságok (fórum) bejegyzéshez 871 hozzászólás

1 42 43 44
  1. LacTom (MU) – Gugi (Bilbao) 2-0

Kissé nehézkesen kezdődött a meccs részemről. Talán még nem voltam ott fejben, vagy nem tudom, de nem igen beszorultam. Tomi pedig büntetett is, egy McTominay nevű 63-as csatárral talált a kapumba, remek húzásnak bizonyult… :)
    Majd a meccs hasonlóan folytatódott tovább. Ahogy telt az idő, úgy tudtam egyre jobban feljönni, és a félidő végén már helyzetekig is jutottam. A 2. félidő elején aztán megint beszorultam. A hazaiak 4 vagy 5 szögletet rúghattak egymás után. Végül Ibra fejelt egyet mellé, amivel felszabadultam. A 63. percben aztán jött az újabb MU gól. Az igen lassú védőimet könnyen lekontrázták, Valencia pedig kíméletlenül betalált. Ezután viszont egyre inkább kezdtem nyomni, és a végén már inkább én domináltam. És, ha ugyan az egyenlítésre nem volt nagy sansz, és nem is lett volna túl igazságos, azért egy szépítő gólt megérdemeltem volna a végére, ám nem jött össze. Általában az utolsó védőben akadtam el, lövéseimet pedig Romero jól hárította.

Köszi a meccset! Gratula! :)

2. Tomcraft (Juventus) — B3nji (Liverpool) 4-0

Az első félidőt teljesen B3nji uralta, simán lehetett volna 2-3 gólja,de nem jött neki össze. Képet azért nem tudtam csinálni, mert a végén kilépett.

Köszönöm szépen a meccset.

3. Tomcraft(Juventus) — Ptro (Atletico Mineiro) 3-0

Jó kis meccset játszottunk. Köszönöm a meccset :)

4. Holnap délelőtt valaki ráér játszani?

5. Tomcraft (Juventus) — Aeris (Arsenal) 6-1

Köszi a meccset Aeris.

6. Köszi, hogy szóltál, Lactom!
    Frici orvosolta is a hibát! :)

7. Sziasztok,

a táblázattal valami nem oké, b3nji nincs benn a Tabellában.

8. Sziasztok!

Aerisnek beírtam az Arsenalt, azt mondta, h tud végezni kb. augusztus 25-ig, így ő is résztvevője a bajnokságnak.

Én holnaptól vasárnapig ismét nem leszek, utána mindenkit igyekezni fogok megkeresni! :)
    Esetleg még holnap délelőtt tudok játszani, ha van valaki!

9. Kailo (Nantes) – Gugi (Bilbao) 3-4

Nagyon nagy meccs volt. Az elején Kailo nagyon beszorított, sok helyzete volt, magabiztos labdabirtoklási fölénye. ÉN az első félidőben csak 1 lövésig jutottam el, ennek ellenére 0-0 volt az állás.
    A 2. játékrész már kiegyenlítettebb volt. Bár összességében még mindig inkább Kailo dominált, itt már nekem is voltak veszélyes helyzeteim. Végül 2-2-vel zártunk, így jöhetett a hosszabbítás.
    A hosszabbítás már kb. teljesen kiegyenlített volt. Én szereztem vezetést, de Kailo tudott válaszolni. 3-3-mal mentünk bele az utolsó 5 percbe.
    A 117. percben jól ugrattam ki a csereként behozott csatáromat, akivel higgadtan el tudtam tenni a kapus mellett. Majd az utolsó pillanatban még egyszer el tudtam indulni, és emberfölénnyel támadhattam egyet, de itt kimaradt a ziccer.
    Ez szerencsére már nem hiányzott, így is sikerült behúznom a meccset, amihez szerencse is kellett bőven.