Online bajnokságok (fórum)

Proevo fejléc vegleges 1Facebook oldal: facebook.com/proevohu

Eredivisie:

Első harmad (8 bajnoki) határidő: 2017.07.03., hétfő

-Akinek nincs meg a kellő meccsszáma, de csak 1 vagy 2 bajnoki hiányzik: nem zárom ki, de meccsenként 2 mínusz pontot kap.
-Akinek nincs meg a kellő meccsszáma, és kevesebb, mint 6 meccse van: kizárom a bajnokságóból.
Ha valaki előre látja, hogy nem fogja tudni teljesíteni (sok munka, elutazik, nem ér rá stb.), írjon nekem, és megoldjuk 😉 Csak azt kérem, hogy mindig szóljatok! Ha ez megtörténik, őt kizárni nem fogom!

Végleges határidő: 2017.07.25.

Kupa: hétvégétől

Online bajnokságok (fórum) bejegyzéshez 713 hozzászólás

1 34 35 36
  1. Ma valaki ráér játszani? :)

2. Az első meccs nagyon jól sikerült,azért volt szerencsém is egy két helyzetnél,hogy a hazai csapat nem találta el a kaput. Utána egy hirtelen kontra,és egy fejes góllal megszereztem a vezetést. Utána maradt az 1-0.

Második meccs nem az én meccsem volt. Az első félidőben nem találtam magam,örültem hogy megúsztam 2-0-val. De a második félidőben már sikerült feljönni egy góllal,de sajnos az egyenlítés nem sikerült,pedig volt rá lehetőségem. :)

3. LacTom köszönöm a dicséretet. Hát azért nem vagyok annyira profi, próbálom megállni a helyem :) Holnap délután ráérek, ha esetleg valaki gondolja :)

Gugi,köszönöm a meccset még1x :) Jó kis meccs volt. :)

4. Este lehet én is belecsapnék. Lenne valaki olyan 22:00-tól?

5. Az eredmények alapján nem úgy tűnik, hogy amatőr lennél, Tom :)

Gratula, szép kezdés! Gugi az egyik legjobb köztünk!

6. Tomcraft (Ado Den Haag) – Gugi (Feyenoord) 1-2

Ezen a meccsen az első félidőben egyértelműen irányítottam, és annak ellenére, hogy itt sem volt nagyon jó a helyzetkihasználásom, 2-0-ra elmentem.
    A 2. félidőre Tomcraft feljebb jött, de csak szépíteni tudott, egyenlíteni nem.

Köszi a meccseket! Gratulálok! :)

7. Gugi (Feyenoord) – Tomcraft (Ado Den Haag) 0-1

Összességében kiegyenlített meccs volt. Ám 11 lövésből csak 2x találtam kaput, azt mondom, ezen ment el a meccs.

8. Kész a táblázat, lehet kezdeni a meccseket!

Emellett a HPR összesítettjében is már az EB utáni normális eredményt láthatjátok!

Határidők is kint.
    Első harmadé (8 meccs): 2017.07.03.
    Végleges: 2017.07.25.

A kupával a hétvégén; szombaton vagy vasárnap fogok jelentkezni! :)

Ui.: A táblázatban láthatjátok Frici nevét. 10-e után eldönti, hogy szeretne-e jelentkezni. Végül is lesz 2 hete a meccsekre, ha tudja teljesíteni, jöhet nyugodtan, megérdemli.
    Viszont a kupából ő így kimarad.

9. Na akkor lehet kezdeni az Eredivisiet.

A meccsek este, tiszta időben legyenek!

És kérünk mindenkit, hogy a fair play szellemében játsszon! Az ellenfél góljainak visszajátszását ne lépjük át, ha az ellenfél gólparádézik, ne lépjünk ki stb..
    Továbbá, akinek nincs beállítva a játékon belül a chatre gomb, az állítson be egyet! Ez a settingsben (x-box kontrolleren) sima R.
    Emellett az egyik (általában a hazai, de megállapodás kérdése) játékosnak be kell írnia a fórumba és a tabellába az eredményt, és ezt képpel alátámasztani.
    Beszámolókat is szívesen látunk, hosszabbat, rövidebbet!

Hamarosan megcsinálom a táblázatot is és kiírom a határidőket!

745 Sparta Rotterdam

11. Kailo is megkért, h írjam be neki. Haladhatunk tovább. :)