Online bajnokságok (fórum)

Proevo fejléc vegleges 1Facebook oldal: facebook.com/proevohu

BL bajnokság határidők:

A bajnokság harmadokra lesz osztva. Az első harmadra 8, a másodikra 16, a harmadikra 18 meccs kell

Ha valaki túllépi a határidőt:
-és nincs meg a kellő meccsszáma, de csak 1, 2 vagy 3 meccs hiányzik: nem zárom ki, de meccsenként 1 pont büntetést kap!
-és több, mint 3 meccsel el van maradva, kizárom a bajnokságból!

FONTOS! Aki előre szól, hogy dolgai lesznek, elutazik, problémái adódtak és nem tudja befejezni a határidőre a harmadot, annak fogok adni plusz időt, meg fogjuk tudni beszélni! Csak mindenképpen írjatok ilyenkor, különben nem tudom, hogy lustaság-e vagy probléma! Köszönöm!

Első harmad büntetések:
  • Robbie: -4 pont, 4 meccshiány. A büntetés törlődik, ha a következő harmadra behozza a lemaradását, illetve, ha ez nem sikerül, de a végleges határidőre befejezi, akkor 1 pontra módosul.
  • Agdam: -4 pont, 4 meccshiány. A büntetés törlődik, ha a következő harmadra behozza a lemaradását, illetve, ha ez nem sikerül, de a végleges határidőre befejezi, akkor 1 pontra módosul.
Második harmad büntetések:
  • Agdam: törölve lett
Végleges határidő (16 meccs): 2018.10.21.

Kupa:
Elődöntő határidő: 2018.10.19.
A kupameccsek egy darab, 15 perces meccsen dőlnek el. 11-est és hosszabbítást be kell kapcsolni!

Online bajnokságok (fórum) bejegyzéshez 2,274 hozzászólás

1 112 113 114
  1. Sziasztok!

Mivel hamarosan végzünk, ezért közben már kezdhetjük szavazni a következő bajnokságot.
    A táblázatban szavazás fül alatt megtaláljátok a szavazást. De, aki nem játszik és nincs meg neki a táblázat, az itt is szavazhat!

– Kupalebonyolítás

Szavazni úgy tudtok, hogy a bajnokság mellé írjátok a nevetek!
    Egy játékos maximum 3 bajnokságra szavazhat!

Szavazni október 19. (péntek) 16.00-ig lehet!

2. Sziasztok!

Na véget ért a második harmad. Egyetlen egy embert büntettem, de őt töröltem is. Ő Agdam, aki összesen 4 meccsig jutott el.

Így a végleges határidőre, ami vasárnap, csak 16 meccs kell. Amennyiben az nincs meg valakinek, akkor kap büntetést. Illetve Robbienak akkor marad meg az első harmadban szerzett büntetése.

A kupa is le lett játszva, az elődöntők határideje 2018.10.19.

Robbie – Bubu 8-0

12. Frici, Bubu és Robbie vasárnapig plusz időt kap a kupára!

13. Frici (Pool) – Gugi (Juve) 1-2

Frici a 20. percben betalált, és gyakorlatilag végig vezetett. A meccset ő kezdte jobban, de a meccs közepén egyértelműen irányítottam, sok helyzetem is volt, gólt viszont nem tudtam szerezni. Az utolsó 15-20 percben mindkét oldalon voltak helyzetek, én már mindenkit előre toltam, így Frici a kontrákból könnyen ziccerig juthatott, ki is hagyott 2-3 elég nagyot. Én a 90. percben jutottam ziccerhez, amivel egyenlítettem, a 93.-ban pedig meg is tudtam nyerni a meccset.

Köszi a játékot! :)

14. Kupa:

Gugi (Juve) – Kailo (PSG) 4-3

Hatalmas meccs volt! Én tulajdonképpen nem nagyon írnék semmit, mert felvettem az összefoglalót. Nézzétek meg! :)