Kupaszabályok – aktuális

Itt mindig az aktuális kupa szabályai találhatóak meg.

Világkupa

ContextualNav_PS4

Összesen 16-en neveztek a Világkupára, 4X 4 fős csoport lett kisorsolva. Mindenki két meccset játszik a csoportellenfeleivel. Egyet otthon, egyet idegenben. 13 perces,tiszta idős, esti meccseket kell beállitani. Csoportonként az első kettő jut tovább a rájátszásba.

Párosítások a csoportmeccsek után:

Negyeddöntők:

A1 – B2

B1 – A2

C1 – D2

D1 – C2

Az egyenes kiesés során a párharcok szintén visszavágósak.
Az idegenben lőtt több gólszabály él! Ha az első meccs döntetlen, a második meccsen be kell kapcsolni a hosszabbitást és a tizenegyeseket. Csak abban az esetben kell lejátszani a hosszabbitást és a tiziket,ha ugyanaz az eredmény születik mint az első meccsen. Ha más, akkor ismét az idegenben lőtt több gól a mérvadó.

Ha mindkét meccset más nyeri ugyanolyan arányban, akkor kell egy harmadik meccset is játszani a következő beállításokkal:

ismét a 2. meccs hazai játékosa a pályaválasztó
mach time: 5 min (ez felel meg a hosszabbításnak)
extra time: off
penality: on

A döntő 1X 15 perces. Ott a hosszabbítást és a tizenegyeseket is be kell állítani.