231207615
3311178-14
4300358-30

A csoport meccsek határideje: 2022.03.27

• Határidőt nem szabnék, de azért ésszerű határidőn belül játsszátok le a csoport meccseket.
  • Minden játékos 1x játszik a csoport ellenfeleivel.
  • A meccseket esti tiszta időre kell állítani.
  • 5 csere. A kezdő rúgás pillanatáig lehet kérni az újraindítást téves csere beállításnál. Utána már nem.
  • Sportszerű jó játékot.

Kupa bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Spanyolország (Valamiamerika)-Svájc(Janek) 3-1
    Kicsit elhúzódott az elődöntőnk Valamiamerikával, de ami késett nem múlott.
    A meccs elején úgy tünt Sommer is hanyagolta az edzéseket nem csak mi. Egy sima hátra passzolt labdát kb fél méterről nézet, ahogy elcammog a gólvonalon túlra. 1-0
    Spanyol rohamok után kezdett kicsit kiegyenlítettebb lenni a meccs és a félidő közepén összejött az egyenlítés egy szabi utáni Embolo fejessel.
    1-1
    A szünetben jókora fejmosást kaphattak a spanyol srácok,mert gyors egymásutánban kétszer is betaláltak.
    3-1
    A második félidőben a játék ezután is főleg a svájci térfélen folyt és egy nagyobb zakóba is beleszaladhattam volna, de maradt ez a végeredmény.
    A előzetes elvárásokat jóval túlszárnyalta a svájci csapat,egy jobb játékostól pedig nem szégyen kikapni.
    Köszi a meccset és további sok sikert a döntőben . 😉

2. Horvátország ( Zolikahun) 2-5 Dánia ( januzaj)

3. Dánia (januzaj) 3-2 Francia (Batigol)

4. Spanyolország (Valamiamerika) – Anglia(Akika) 4:0

5. Franciaország(Batigol)-Anglia(Akika)5:6

6. Franciaország ( Batigol )-Spanyolország ( Amerika ) 3-2

7. Spanyolország (Valamiamerika) – Dánia (Januzaj) 6:2

8. Belgium (Gabesz)-Svájc(Janek) 1-2
    Előzetesen úgy gondoltam, hogy ennek a meccsnek annyi tétje lesz, hogy Zoli vagy Gabesz nyeri a csoportot és a gólarány miatt nem lesz mindegy, hogy mennyit rúg Gabesz. Aztán Hedlund nagy győzelmével teljesen felborította a papírformát, nekem pedig a két döntetlennel egy halovány esélyem maradt a továbbjutásra, amihez “csupán” a Pesklub egyik legjobb játékosát kellett volna legyőznöm.
    Az első félidő nagy belga fölénnyel indult és valahogy úgy éreztem,ahogy Brechtnek sem volt szerencséje a németekkel valahogy Gabesznak sem akar összejönni ezzel a csapattal. Kapusbravúrok, kapufák és kapunk elött kimaradt ziccerek tartották a lelket a csapatomban.
    A második félidő aztán meglepő módon egy Embolo találattal indult, de maradt a Rode Duivels dominanciája, ami a 64. percben góllá érett. Batshuayi fordult le és bombázott a balfelsőbe.
    A dráma a végjátékra maradt. Egy kapu előtti kavarodást, flipperezést követően valahogy Vargas elé került a labda és berúgta a továbbjutást jelentő gólt.
    A selejtezőn és a csoport meccsek alatt sem álltam hadilábon a szerencsével, de azért remélem tettem is érte.
    Köszi a meccset és további sok sikert.
    Szeretnék gratulálálni Hedlundnak is, mert megérdemelte volna a továbbjutást,jól menetelt a török csapattal.Ahogy látom a fejlődését,legközelebb talán neki jön ki így a lépés.

9. Svájc(Janek)-Törökország(Hedlund) 3-3
    Egy győzelemmel bármelyik csapatnak biztossá vált volna a második hely, ennek megfelelően elég izgalmas meccs kerekedett a találkozóból.
    Az első játékrész előbb egy hatalmas török kapufát és egy kimaradt svájci ziccert hozott, majd Yilmaz révén vendég vezetést.
    A második félidőben aztán megengedtük a gólcsapokat mindkét oldalon.
    Zakaria és Mehmedi 3 percen belül fordított, majd a remek cserének bizonyuló Dervisoglu révén egalizált a török csapat.
    Dervisoglu nem sokkal később újra vezetést szerzett az Ay-Yıldızlılarnak, de Fassnacht gólja után újra döntetlen mutatott az eredményjelző.
    A hajrában egyik csapat se tudott már betalálni.
    A továbbjutás matematikailag még nem dőlt el, de Svájcra még egy lehetetlen küldetés vár Gabesz Belgiumja ellen. Szóval… 😬

10. Törökország (Hedlund)-Horvátország (zolika)1:3

11. Horvátország (zolika) -Svájc(Janek) 2:2

12. Dánia (januzaj) 5-0 Anglia (Aki)

13. Belgium(Gabesz)-Horvátország (Zolika) 2:3

14. Törökország(Hedlund) – Belgium(Gabesz)