A csoport meccsek határideje 2020.május 24.
A kupa befejezésének határideje: 2020.május 31

Kupa bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Boca Juniors (Norbert) – Flamengo (Batigool) 3-3
    Flamengo (Batigool) – Boca Juniors (Norbert) 4-0

Szuper kis meccsek voltak az első meccsen 2-0 ra mentem a 20. percben már de Norbi bekeményített és visszajőtt a meccsbe aztán már Tevez megállithatatlan volt és be is varrt egyet a hálomba a 87.percben,,na mondom lefőtt a kávé batikám,,neked húggyoztak ,,de aztán a 92.percben sikerült begyőtőrnőm egy lasztit a hálóba .és sikerült az egyenlités a kapusa kiváló volt vagy 5 gólhelyzetet védet .A 2.meccs simább volt de nagyon szupi volt az is kőszőnőm a meccseket norbinak folyt kőv a ligában és a mycluban Viva Argentina

2. Döntő.:
    Spanyolország (Akika)-Lengyelország (LordLoresz)
    2:1

3. Ukrajna(Danihun) – Spanyolország (Akika) 0:2
    Megtisztelő volt Danihun ellen játszani!:)

4. Norvégia (Bravens) – Spanyolország (Akika) 1:7
    Szoros első fél idő után(1:1) alakult ki a végeredmény.
    Az eredmény nem tükröz semmit , nincs jelentősége ! A játékmenet vállalhatalan, bántó a szememnek!

5. POLAND(LORDLORESZ)-SWEDEN(KULACSM) 2:1

Nagyjából ugyan azt csináltam mint Karesz ellen,csak most a tuloldalon is volt piros lap.
    Köszönöm a meccset!

6. Ukrajna (Danihun) – Dánia (hunbecks12) 2:2
    Hosszabbítás után 3:2

Gratulálok a továbbjutáshoz.
    Annak ellenére, hogy kikaptam, az egyik legjobb, legizgalmasabb meccs volt, amit az elmúlt hónapokban játszottam.
    Sajnos a 118. percben a saját hülyeségem után büntetett Danihun.
    Pyatov óriási védéseket mutatott be a mérkőzésen. Érdemes megnézni a meccset! Fordulatos volt és izgalmas!