45014518-131

Csoportmeccsek határideje: November 10 éjfél

Kupa bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. A negyeddöntőknél már nem lehetséges átvenni mástól a csapatot.
    Ha nem sikerül Mancsnak megjavítattni a gépét amíg a többiek lejátszák a negyeddöntőket akkor Bravens megy tovább!

2. Lazio (Manó) – Manchester United (Nyhsupporter) 1-2
    Manchester United (Nyhsupporter) – Lazio (Manó) 1-0

nagyon kemény meccsek voltak nem gondoltam volna hogy eddig el juttok a Lazioval nyhsupporter nagyon jó játékos meg érdemelte a továbbjutást

3. Sziasztok ! Én szivesen átvenném mancs helyét ha lehetséges

4. Sziasztok. Azt hiszem a kupàt nem tudom folytatni. A Ps4 elromlott. …. Üdvözletem.

5. PSV (Brecht)- Manchester United (Nyhsupporter) 0-0
    Tapogatóztunk. Kerestük a fogást. Valahogy a passzok rendre ellenfélhez mentek mindkét fél részéről. Én még kihagytam a végén egy ordító üres kapus ziccert.
    PSV (Brecht)- Manchester United (Nyhsupporter) 2-4
    Az elején elég nagyot hibáztam. Ezt az MU egyből gólra váltotta. Most kezdett el fájni igazán az utolsó percben kimaradt ziccer. Innentől mennyi esélye lehet egy pocsék formában lévő PSV- nek egy kontrára berendezkedett MU ellen? Meg kellett volna nyernem a meccset a tovább jutáshoz. Nyhsupporter végig nagyon okosan tartotta a labdát és az előnyt. Lehetett volna több is közte.

6. Feyenoord(laller)-Braga(kulacsm) 0:3
    Braga(kulacsm)-Feyenoord(laller) 7:0

Koszi a mecseket!

7. Porto (Rudolf) – Besiktas (Bravens) 1 – 2

Almoskasan kezdtek a csapatok
    Habar a Besiktas hamarabb ebredt !! Paff yilmaz beverte mint lo a lonak. Ez volt az elso hogy hatranyba kellett focizni a portonak hazai palyan ebben a kupa sorozatban.. ezutan Inkabb mezonyjatek akadt zommel egeszen a 83.-ik percig amikor yilmaz jott latott es eldontotte a merkozest a Besiktas javara 2-0
    A 90.-percben aztan jott az afrikai toronymagas csatarom es a fizetes emeles remenyeben Lott egy golt szepseg tapasz gyanant. Hiaba 2-1re hozta a merkozest a Besiktas egy kuzdos meccsen.

Besiktas (Bravens) – Porto(Rudolf)
    3-3

Hat ha az elso meccs almoskasan indult akkor itt pont az ellenkezoje karius akkorat vedett hogy a Porto edzoje osszekakilta magat kinjaban szerencsere barna gatyeszt hordott. Jol is dontott Ugyanis ezutan rogton magahoz szerezte a vezetest a Besiktas 10.-ik percben yilmaz jott es laposan a kapuba Lotte a labdat tanari modon. Jott a masodik felido. Es a Besiktas megszerezte a masodik talalatat. Osszesitesben mar 4-1 volt. Itt mar vilagos Volt a fiuknak hogy a premium fizu elmarad. EKKOR jott az isteni bekiabalas. “Fiuk a Meccs utani kebabot en allom ha lovunk minimum egy golt”
    Ezutan mintha kicsereltek volna a Portot. Mentek mint a nyuggerek learazaskor az auchanbe. Bunteto. Telles allt a labda moge. Bumm. 2-1.
    Rohamozott a Porto az ingyen kaja jegyeben meg is Lett az eredmenye varatlanul ki egyenlitettunk a 70.-ik percben. Megcsillant a remeny hogy talan megis lesz premium fizu kozben a Porto edzoje kicserelte a gatyeszt is. De EKKOR jott a 84.ik perc es vegleg eldolt.. Pepe fordulatszama Meghaladta Marika neni sebbesseget a kertiboltban. Yilmaz konnyeden elvette a labdat 3-2 legendak aszondjak hogy az edzo a kovetkezoket mondta ezekben a pillanatokban “a k@rwa any@d Pepe” majd kavart egyett a kavejan. A 86-ikban telles szogletet fejelte be aboboukar ezutan mar nem tortent semmi a Besiktas tovabb jutott a portos fiuk pedig kaptak egy kebabot a Meccs utan.

Gent (Gyurics) – Rennes (Karesz) 1:7

10. Lazio (Manó) – Wolverhampton (Timo) 2-0.
    Wolverhampton (Timo) – Lazio (Manó) 1-2

11. Badzzsoval jàtszottam nem a Karesszal… 😉

12. Rangers (LordViktor) – Basel (hunbecks12) 2:3
    Basel (hunbecks12) – Rangers (LordViktor) 4:0

13. Young Boys (czehzoli) – Saint Etienne (Cujo) 2:1
    Saint Etienne (Cujo) – Young Boys (czehzoli) 0:2

14. Arsenal.(Mancs) 1:2 Dynamo Kijiv (Badzzso)

Dynamo Kijiv (Badzzso) 1:4 Arsenal (Mancs)

15. Uraim, íme a kupa egyenes kieséses szakaszának sorsolása!

16. Hát jó nagy szarban hagytak a csoportomban.. 🙂
    Mivel egy meccshiány volt engedélyezett ezért Fiyoo-t és Kristófot törölnöm kellene. Mivel Keszeg fog soroslni valamikor a közeljövőben annyi engedményt kapnak, h ameddig keszeg nem szól h sorsol bepótolhatják a meccseket.
    Mindenesetre jelenleg így néznek ki a kaplapk:
    1 kalap:
    MU, Rennes, Basel, Braga,Besiktas, St-Etienne, Wolverhampton, Arsenal,

2. kalap:
    Lazio, Dynamo Kijiv, Young Boys, PSV, Porto, Gent, Rangers, Feyenoord

Azonos nemzetiségű és azonos csoportban szerepelt csapatok nem kerülhetnek össze.

17. B. Csoport
    Arsenal (Mancs) 2:2 Standard (Dani)
    Visszavàgó.. Mancs 8:0 Dani

18. A-csoport
    Dynamo Kijiv (Badzzso)- Getafe (Keszeg) 4:2
    Getafe (Keszeg) – Dynamo Kijiv (Badzzso) 0:1

19. Sziasztok. Holnap tudjuk csak lejàtszani az egymàs elleni meccseinket Danival a B csoportban. Remëlem nem nagy gond, hogy ma van a hatàridő.