3. Porto (Rudolf) – Wolverhampton(Timo) 4-0

Wolverhampton (Timo) – Porto (Rudolf) 1-0

6. Roma(fiyoo)-Gent(gyurics) 0:1
    Gent(gyurics)- Roma(fiyoo) 2:2

7. Manchester Utd. (Nyhsupporter) – Getafe (Keszeg) 1:1
    Getafe(Keszeg)-Manchester Utd. (Nyhsupporter) 0:3

Egyenrangú ellenfélnek bizonyult mindkét mérkőzésen a Getafe, ezt az első meccsen az eredmény is tükrözte. A második meccsen, igyekeztünk még agresszívabb, még támadóbb mentalitással kifutni -egy MU-nak úgy gondolom így illik, tétnélküliség esetén is – , amire a második félidőben még dobtunk egy lapáttal, mivel 0:0-al fordultak a csapatok. A Getafe szerezhetett volna vezetést, de ellenkezőleg alakult az eredmény a későbbiekben, miután megtört a jég a 78.percben, még 2 gól követte az elsőt a végjátékban, a hazaiak kinyíló védelmének is köszönhetően.
    További sok sikert a kupában a Getafe-nek!

8. Espanyol (Vido) 0-2 Sporting (Czera)
    Sporting (Czera) 3-4 Espanyol (Vido)

A második mérkőzésen kicsit feladtuk a védekezést. A továbbjutás köztem és Manó közt fog eldőlni, lévén 6-6 pontosak vagyunk. 😀

9. PSV (Brecht) – Saint Etienne (Cujo) 1-1
    Ezt köszönöm szépen. Cujó mindent helyzetet kihagyott, én mindent berúgtam. Már, mint azt az egyet. 🙂
    Saint Etienne (Cujo) – PSV (Brecht) 1-1
    Én az előző meccses 1 pontommal a célomat elértem. Nyugodtan játszhattam. Ennek megfelelően néha remekül hoztam ki a labdát egy-egy Cujo helyzet után. Sőt több életveszélyes kontrát vezettem, ami csak Cujó remek védekezésének köszönhetően nem lett gól. Hol itt forgott veszélyben a kapu, hol ott. Mind a játék képe, mint a statisztika azt mutatta. Ezen a meccsen a döntetlen az előzővel ellentétben reális. Az a ritka eset fordult most elő, hogy mindkét user elégedett volt a szerzett pontokkal. Köszönöm a két nagyon izgalmas meccset.

10. Rennes (Karesz) – Standard de Liege (Dani) 8:3
    Standard de Liege (Dani) – Rennes (Karesz) 0:2

A gólzáporos első meccs után, itt csak a 60. perc környékén sikerült megszerezni a vezetést. Rengeteg helyzet kimaradt a vendégek oldalán. A hajrában Daninak volt még egy nagy helyzete, de nem jött össze az egyenlités, majdnem ráfaragtam a sok kimaradt ziccerre. Az utolsó kontrából még lőttem egy gólt. Utána már csak a hármas sipszóra maradt idő. Köszi a sportszerű meccseket!

11. F csoport

St EttieneCujo)- köbenhavn (Zsofesz) 3-0
    Köbenhavn(Zsofesz)-St Ettiene (Cujo) 0-5

12. PS-en válaszoltam sztem mindenkinek. Nemtom mi ez a nagy sietség,nov 10 a határidő, van aki még egy meccset se játszott…
    Ma leszek, valamelyikőtökkel szívesen lejátszanám a mérkőzéseket.
    A hétvégén a barátokra illetve a családra szántam az időm.

13. Czera kell még játszanom de nem válaszol

14. B csoport.
    Standard de liege (Dani) -Celtic (Norbert) 1:0
    Celtic(Norbert) – Standard de liege(Dani) 5:5

15. B csoportbol az ellenfelem nem lehet elérni…irtam neki egy párszor nem reagál nem válaszol

Getafe (Keszeg) – AZ Alkmaar (Akika) 3-2

A mérkőzés krónikájához tartozik, félidőben mindkét meccsen vezetett az Alkmaar csapata (2-0,1-2), de mint tudjuk két félidőböl áll egy mérkőzés. Keszeg nem adta fel , ennek ellenére küzdött végig és megnyerte mindkét mérkőzését megérdemelten. Kiváncsian várom a csoport alakulását ! És sok sikert Keszegnek ,remélem ebből a talpraállásból tud erőt meriteni és továbbjut a csoportból is.;).

19. Basel (hunbecks) – Gent (gyurics) 1:0
    Inkább gyurics birtokolta a labdát, de aztán nekem sikerült vezetést szereznem. Utána sem változott a játék képe. Gyurics próbálta feltörni a védelmemet, de a hátvédek állták a sarat. A hajrában még pár távoli lövés okozott izgalmakat, de nem sikerült az egyenlítés.

Gent (gyurics) – Basel (hunbecks) 0:0
    Gyurics ezen a meccsen is a labdabirtoklásra törekedett, de lövésig nem sikerült eljutnia az első játékrészben. A Basel pár kontrával igyekezett zavart kelteni, de kevés sikerrel. A második félidő második felében gyurics feltolta a védelmét, nagy nyomást helyezett a baseli kapura, szinte az összes felpasszolt vendég labdát összeszedte, de a helyzetek nem jöttek. A baseli kontrák viszont igen. Az utolsó passzok, lövések azonban pontatlanok voltak, így maradt a gól nélküli döntetlen.