Csoportmeccsek határideje: November 10 éjfél

1. EL A csoport
    AZ Alkmaar (Akika) – Manchester United (Nyhsupporter) 1-2
    Manchester United (Nyhsupporter) – AZ Alkmaar (Akika) 2-0
    Edzői nyilatkozat:
    Esélytelenként lépett pályára az AZ Alkmaar mindkét mérkőzésen. Hozott forma E, kulcsjátékosok hiányában nem született meglepetés eredmény. Ennek elennére voltak potenciális gólszerzési lehetőségek Holland oldalon is .Remek egyéni teljesitmények (GK-M.Bizot , RWF-C.Stengs) posztokon.Sajnos nem tudtuk fel venni a harcot állóképességben és gyorsaságban sem. Az ellenfél rutinosan hozta mindkét kötelezően behúzandó mérkőzését.

2. Besiktas ( Bravens ) vs Lazio (Manó) 5-3. Lazio (Manó) vs Besiktas (Bravens) 1-2

3. Sporting (Czera) – Besiktas (Bravens) 0-1
    Besiktas (Bravens) – Sporting (Czera) 3-5
    Besiktas (Bravens) – Lazio (Manó) 5-3
    Lazio (Manó) – Besiktas (Bravens) 1-2

4. Sporting (Czera) 0-1 Besiktas (Bravens)

Krasnodar (Feca) – Feyenoord (Laller) 1:3

8. E Csoport CZERA_HU néven megtaláltok! 😉 Kedden szerintem okés lesz a játék.

Feyenord – Porto 2-2

Eszmeletlenul kemeny meccs volt mindketto!

12. Feca! Adsz ps azonosítót? feca77 akit találtam, az angol.

13. Manó,itt van VIDO neve: VidoWRX

Kattintsatok rá a névre és azonnal látszik,hogy kit ,hogy hívnak.

14. Ps id:Jokermano9207

15. E csoportból Vidot nem találom PS en valali nem tudja a nevét

16. Karesz86! Nagyon szépen köszönöm igazán jó játék volt attol függetlenül hogy kikaptam . Nagyon szeretek veletek játszani sportszerű mindenki egytől egyig 🙂 jól estek nagyon ezek a szavak amiket mondtál . Egy kis önbizalmat add nekem 🙂

17. Celtic (Norbert) – Rennes (Karesz) 3:5
    Egyik meccs keményebb volt mint a másik. Eésőn már 3:0-ra vezettem.Norbert nem adta fel, komoly erőket mozgositott. Meg is lett az eredménye. Második félidő elején 20 perc alatt kiegyenlitett. A hajrában a cserecsatárom piszkált még 2 gólt amivel sikerült begyűjteni a 3 pontot.
    Rennes (Karesz) – Celtic (Norbert) 3:2
    A vendégcsapat szerezte meg a vezetést Norbert vezérletével. Sikerült a forditás, ami nem volt piskóta. Ellenfelem ismét nem roppant össze, egyenlitett. Sikerült még szereznem egy szerencsés gólt, majd kihúztuk a hármas sipszóig. Norbert nagyon sokat fejlődött a brazil bajnokijaink óta, nagy játékos lesz belőle! 🙂 Köszi a sportszerű meccseket!

18. Sziasztok! Ha az F csoport többi tagja beírja a Ps4 nevét már veszem is fel őket. Ma szinte egész nap jó, hétköznapokon azonban csak 6 után.

19. Sziasztok ! B csoport ellenfeleim vegyetek fel légyszives.. akár most is elérhető vagyok és lejátszhatjuk

20. Sziasztok g csoportbol Aki tud az vegyen fel legyszives Rudolf0514 a ps nevem 🙂