2. Lyon(connors) – Barcelona(Tomika) 2-4.;

3. lokomotiv moskva(gézi)- fc barcelona(Tomika) 1:2,
    fc barcelona(tomika)- lokomotiv moskva(gézi) 1:2

4. Manchester City (kocka) – Monaco (brecht) 3-3
    Igazi nehézsúlyú birkózás volt. Mindig vezettem, Kocka mindig egyenlített.
    Monaco (brecht) – Manchester City (kocka) 2-4
    2-2 nél volt egy érdekes jelenet. Kocka még el sem kezdte a kényszerítőt a 16 os előterében, én már váltottam volna be az emberre és futottam volna vissza a passzsávba. Ez helyett nem hogy nem váltott rá de még ki is futott a védőm, nehogy véletlenül is akadályozza a City csatárát a gólszerzésben. 🙂 Régen nem látott jelenet volt a Konamitól, de kaptam mostanában elég hát szelet, hogy erre azt mondjam belefér. A 2 döntetlen igazságosabb lett volna. Viszont akkor Kockát magammal rántom. Jobb volt ez így. Két nagyon küzdelmes összecsapáson vagyok túl. Köszi a meccseket.

5. PSG(tango) – Juventus (gyurics) 6-1
    Juventus – PSG 3-4

6. Porto (szalab) – Monaco (brecht) 1-3
    Ha 1 picit higgadtabb Szalab 2-3 góllal behúzza a meccset. Ellökött, lefutott, megelőzött. És egész pofás kontrákat vezetett. De a végét elkapkodta többször is. Ha megtanulja gólra váltani a ziccereit senki nem mehet biztosra ellene. Így tovább…
    Monaco (brecht) – Porto (szalab) 2-0
    Végig koncentrált játékra kényszerített. Ha kiengedek jajj lett volna nekem. Azt bizton állíthatom, hogy jobban játszik újoncként, mint ahogy én elkezdtem anno itt a Pes klubban. Köszi a meccseket. 🙂

7. Galatasaray(keszeg)-Porto(szalab) 2-2
    Porto(szalab)-Galatasaray(keszeg) 1-2

Kösz, izgalmas meccsek voltak, a rutin és a higgadtság győzött a végén.

12. Galatasaray (keszeg) – Monaco (brecht) 3-1
    Keszeg mindig azt hangoztatja nem érzi a játékot. Senki ne higgyen neki. Cselek ütempasszok, gyors váltások, mély indítások stb. Mindent felsorakoztatott. Én meg küzdöttem, és kapartam. A 81. percig ahol a 2-1 ből egy szép támadás után 3-1 nem lett. A 20/80 Labdatartás eléggé beszédes. Nagyon jó meccs volt.
    Monaco (brecht) – Galatasaray (keszeg) 3-0
    Óriási önbizalmat merített az 1. meccsből. Látszott a játékán mennyire élvezi a focit. Subasic meg a védelmem helyett is állta a sarat. Keszegnek Subasic 4. hihetetlen védése után már kapkodóbbá vált a játéka. A galatasaryi falon már látszódtak a rések. Az első helyzetemből gólt is rúgtam. 0-3 mal kellett volna szünetre menni ez helyett én vezettem 2-0 ra. A 2. félidőben még fejeltem egy gólt. Itt már nem volt akkora mezőnyfölény. 47 / 53 labda birtoklás és 6 nekem 7 kapura tartó lövés Keszegnek. Így zártuk a meccset.

13. ManCity(Kocka)-Porto(Szalab) 3:0
    Porto(Szalab)-ManCity(Kocka)1-0

14. Ajax(fiyoo) -Atletico Madrid(janek) 1:1
    Atletico Madrid(janek) – Ajax(fiyoo) 0:2