Kupa bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Lyon(connors)-Lokomotiv M.(gézi)1:1
    Lokomotiv M. (Gézi)- Lyon (connors)1:1

2. Lyon (connors) – Liverpool (czehzoli) 0:1
    Ezt a meccset borzasztóan élveztem. Iszonyatosan kifinomult játékot mutattunk mind a ketten. Brutál volt a stat, majd becsatolom, de nem meglepő, hiszen a Pool sokkal erősebb csapat. Hihetetlenül jól védekezett connors és látszott, hogy mind a ketten nagyon koncentrálunk, nem vagdalkoztunk. Köszi Connors, élmény volt
    Liverpool (czehzoli) – Lyon (connors) 3:1
    Itt már picit “vagdalkoztunk” 🙂

3. Liverpool(csehzoli)-Lokomotiv M.(gezi):7-2, Lokomotiv M (gezi)-Liverpool (csehzoli):0:4

4. Ajax (Fiyoo) – Manchester United (Bravens) 1-0
    Manchester United (Bravens) – Ajax (Fiyoo) 1-1

5. Manchester United (Bravens) – Atletico Madrid (Janek) 3-5
    Atletico Madrid (Janek) – Manchester United (Bravens) 1-3

6. Manchester United (Bravens) – Juventus (Gyurics) 1-1
    Juventus (Gyurics) – Manchester United (Bravens) 2-2

7. Azért elég vicces h a 4 vb elődöntős egy csoportban van…:D Mik vannak?!xD Legalább a kövi kupakiirasban valaszthatok f*sza erős csapatot..

8. Gratulálok Karesz!

Gelunak is az ezüsthöz!

9. Mexiko (Gelu) – Hollandia (Karesz) 0:1

10. Mexiko (Gelu) – Olaszorszag (Pubi) 2:2 hossz.: 3:2

11. Hollandia (Karesz) – Portugália (Cujo) 1:0

12. Portugália (cujo) – Németország (brecht) 1-0
    A mai a majdnem ok napja. Karesz ellen és itt is csak egy pici hiányzott a jobb eredményhez. Remekül védekeztünk mindketten. Az én nagy lehetőségemet kihagytam, Cujó berúgta a sajátját. Ennyi döntött. Jól játszottam. 250 pontnyi ranglista különbséget eltüntettem a pályán, de most ez erre volt elég. Ilyen messzire még soha nem jutottam a Kupák alatt. Külön öröm, hogy számomra a legkedvesebb tornán értem ezt el. Sok sikert a Portugál csapatnak az elődöntőben a Hollandok ellen.

Portugália – Németország

Amint lesz időm megcsinálom a táblázatot de addig is folytathatjátok a VB-t!

15. Szenegál (Hati) – Argentína (Keszeg) : 0-4
    Ez a játék kevés nagyon. Hati is rúghatott volna több gólt is.

16. Olaszorszag(Pubi)-Egyiptom(Gyula) 7-3

17. Gorogorszag(fiyoo)- Szenegal(Hati) 3:2
    Egesz jol kezdtem voltak is helyzeteim de gol az nem jott, aztan Hati megiramodott ketszer es 0:2 volt oda. 45+1 jott a szepites, lelektanilag sokat szamitott.
    Masodik felido 53.perceben egyenlitettem. Aztan volt egy eleg nagy szenegali helyzet, majd a 85.ben egy eladott labda utan Hati indithatott volna de szerencsemre lesre futott a csatara. A legvegen 90+3 betaltam.
    Azota lebegek

18. Hát elég “jó” volt így játszani.

19. Argentina (keszeg) – Hollandia (Karesz) : 3-9
    Egy hatalmas vicc ez a játékmenet. Egyiknek minden összejön, akár mit csinál a másik…

20. Hollandia (karesz) – Görögország (fiyoo) 3:4
    Gyorsan 3 gólos vezetésre tettegk szert a görögök. Hiába szépitettem, máris gólt kaptam. 65. percre sikerült 1 gólra alakitani a különbséget. Utána azonban semmi nem ment be. Köszi a meccset mázlista! 🙂