Csoportmeccsek határideje: November 10.

Kupa bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Spanyolország (Bravens) -Franciaország (Janek) 2-0

Köszi a meccset.

2. Senki ne lepődjön meg az eredményen, belefutottam a nagykésbe 😀 Karesz nagyon profin lehozta a meccset, végig jól játszott. Nekem ma alapból nem kellett volna játszanom,mert nemvoltam nagy hangulatban, gondoltam legalább letudom a meccset…hát letudtam 😀 Plusz sajna csapatom húzójátékosai is mind E-ben nyomultak,másik fele C-ben, de ha jó játékosaim lettek volna se huzom be ezt a meccset, mert fosul játszottam, kapkodtam, nemvolt türelmem… Félidő 4:1 volt, utána már minden mindegy alapon ment a játék, nemvolt keresni valóm még az elődöntőben sem ilyen játékkal. Grat mégegyszer, és kösz a játékot !

3. Olaszország (Karesz) – Szenegál (Tyks) 9:2

4. Olaszország (Karesz) – Belgium (Brecht) 4:3

5. Anglia (Kocka) -Argentina (czehzoli) 1:3

6. Szenegál (Tyks) : USA (Fiyoo) 4:2
    Komoly kis összecsapás volt. Igaz korán,rögtön középkezdésből sikerült építgetni egy támadást, amit 17ről jó ütemben is rúgott el a csatárom, és be is akadt a 3. percben. Az elején továbbra is én dolgoztam ki több helyzetet, de Fiyoo szépen lassan áthúzta rajtam a saját taktikáját, amit aztán gólra is váltott a 25.ben. Igaz, kapusom üthette volna bárhova máshova is a labdát a csatár helyett, de megérdemelt volt a gól. 1-1. Próbáltam nem teret adni neki a duplázásra, így újra igyekeztem felpörgetni a támadásokat, és egy hosszabb tömörülés, nyomás után vissza is adta Konami a pattogólasztit, jó kiugratás után a kapus nagyot védett, akiről viszont pont a védőre pattant a laszti, onnan pedig a hálóba. 2-1. Ezután Fiyoo érezhetően megtorpant, ami több eladott, eltotojázott labdában nyilvánult meg, amiből 2őt sikerült gólra váltanom. 4-1.
    Volt aztán helyzet közben meg utána is mindkét oldalon, nagy kapusbravúrok, éppen mellétekert labdák hosszúról, kapufa mindkét oldalon, de csak a 88. percben sikerült újabb gólt szereznie Fiyoonak, amikor már késő volt.
    Jó kis derbi volt, alakulhatott volna másképp is a végeredmény de a papiron hangyányival erősebb Szenegál ezúttal nem hagyta magát 🙂

Belgium (Brecht) – Ausztrália (hati) 5-6
    Az én agyamat nagyon felbaszta a játékmenet, Hati meg kihozta a maximumot a kengurukból. Rúgott 4 szépség díjas gólt. A 2. meccsen elszakadt a cérna és 5-5 nél gyakorlatilag öngól rúgtam. Nem tartottam igényt a Konami alamizsna pontjára. Azért lementettem a meccset. Visszanézni mi is történt. Mit csesztem én el és mi is történt valójában.

11. Japan(tango)-Usa(fiyoo) 1:1
    Usa(fiyoo)-Tango(tango) 0:2
    Az elson az utolso percben egyenlitettem, igy Argentina tartozik nekem.

12. Ausztrália (hati)-Franciaország (Janek) 0-2
    Bekezdett Ausztrália, már a 3. percben csattant egy fejes a felsőlécen.A kezdeti sokk után kicsit kiegyenlítettebb lett a meccs és jöttek a francia helyzetek is ,majd a félidő végére egy kényszertőzés után Hatinhonak nem sikerült bekotorni a labdát és Lloris valahogy megfogta a gólvonal elött pár centivel.Második felesben kezdett kijönni a keretfölény,ami gólt eredményezett. Egy laposan belőtt labdát Lacazette sarokkal továbbított a balalsóba.Második találat egy szöglet utáni szituációt sikerült tutira játszani és egy remek kis bombával befejezni.
    Franciaország (Janek)-Ausztrália (hati) 5-0
    Az eredmény csalóka,mert a mérkőzés nagy része elég kiegyenlített játékot hozott,de a végére elfáradtak a kenguruk és pontosabban is céloztak a franciák. Jó kis meccsek voltak,Hatinho jól játszott,de a csapatok erőssége döntőnek bizonyult.Köszi a meccseket Hatinho és további sok sikert.

13. Anglia (Kocka) – Ausztrália (hati) 2-0
    Ausztrália (hati) – Anglia (Kocka) 1-4,

Jó meccsek voltak, csak a csapat döntött, meg Kane!

14. Ausztrália (hati) : Szenegál (Tyks) 1:1
    Szenegál a két leggyengébb teljesítményét hozta mindkét meccsen. Még az elsőn nem is annyira, viszont ott Ryan(közlegény) kivédte a szemüket a fiuknak, míg a másik oldalon egy védés, egy kapott gól volt a mérleg. Az egyenlítő gól 70. perc körül jött, és onnantól nem is sikerült higgadtan tovább játszani amit addig, igaz, én meg csak egy szögletből tudtam betalálni.

Szenegál (Tyks) : Ausztrália (hati) 0:1
    Itt már kijött hogy Ausztrália “B” formában, nálam pedig többnyire C-s játékosok vannak. 2m-t nemtudtak a fiuk passzolni egyenesen, se egy kényszerítő, se semmi. Első félidő végén lőtte Hati a gólt, ami után teljes elképzelés nélkül támadtam, kapkodtam, és ha próbáltam koncentrálni, akkor meg egyszerűen nem ment a passz. Sztem Hatinak meccs végére volt vagy 50 interceptionje, abból 25 ajándék volt tőlem . Dehát ez ilyen, ettől függetlenül faxa meccsek voltak, köszi !

Köszi a meccseket!

18. Anglia (Kocka)-Franciaország (Janek)
    1-1
    Nagy múltú párharc,ami két jó meccset hozott.
    Vezettem,Kocka kiegyenlített és utána már csak a kimaradt helyzetek voltak.Én sokszor kicsit túlkombináltam,Kocka kicsit pontatlan volt a kapu előtt.Igazságos X.
    Franciaország (Janek)-Anglia (Kocka)
    2-3
    Itt már egy sokkal élesebb angol csapat volt,ami Lloris bravúrok nélkül alaposan kitömött volna.Tanár-diák meccs volt a 64. percig mire össze tudtam hozni egy értelmes támadást és az első kaput eltaláló lövésemből gól lett.70.- ben 2-2 és a kontrák nagyon ülni kezdtek.A következő ziccert már kihagytam és utána felváltva adódtak helyzetek itt és ott.Én már kezdtem elkönyvelni az újabb döntetlent,mikor a hosszabbítás utolsó percében Kocka kiugratta csatárát és eldöntötte a meccset.A meccs nagyobb részében ő dominált, szóval megérdemelte a győzelmet.Sajnos nem voltam elég higgadt a befejezéseknél a végén,de az első félidei gyatra játék miatt megérdemeltem a vereséget.?
    Köszi a meccseket Kocka és további sok sikert.

19. Japán (Tango) – Spanyolország (Bravens) 4-6

Spanyolország (Bravens) – Japán (Tango) 0-0