4 Olaszország (Bravens) 4 1 0 3 6:13-7 3

Csoportmérkőzések határideje: December 18.

Kupa bejegyzéshez 3,296 hozzászólás

1. Portugalia (Hati) – Horvatorszag (Keszeg) 3-1
    Horvatorszag (Keszeg) – Portugalia (Hati) 3-2
    Ket nagyon jo meccs volt de a 2 derbi oriasi volt izgalmas volt vegig Keszeg 2-0 rol forditott a 90 percbe ha jol emlekszem de ennyi ziccer ami kimaradt mind ket oldalon csucs :)
    Koszi a meccseket es Gratula

2. Olaszország (Bravens) : Hollandia (Tyks) 4:3
    Hollandia (Tyks) : Olaszország (Bravens) 4:2

Szürreál meccs volt mindkettő. Első meccs Bravens középkezdés, 3 passz, gól. majd repeat 3x. Kicsit állítgattam a taktikán,mer biztos belefutottam a késbe gondoltam, de ezután csak annyival lett jobb,hogy nem kaptam a gólokat. Minden, párharc olasz játékosé volt, ha ellentétes irányba futottak, még akkoris. Lassacskán sikerült elkezdeni lefaragni, de 88ban megbepcsételődött a sorsom.
    Második meccsen fordult a kocka, minden párharc hollandé volt, aztán Buffon is rásegített , harmadik gólomnál egy középre tartó fejest belepkézett ( Buffon…érted Buffon….. aki a meccs többi részében amugy olyanokat szedett ki,hogy a hajam égnek állt, 17 kapura tartó lövésből) .. Mindenesetre nyomós meccs volt mindkettő, rajtunk nem múlt :)

Németország (Digit) : Hollandia (Tyks) 0:10

Hát érdekes meccsek voltak. Első meccsen bárhogy nyomtam, nemtudtam gólt lőni, volt kapufa, de konkrétan üres kapu gólvonaláról Depay megrúgta a kapufát,és onnan kipattant. Digit 2 távoli lövéséből meg 2 beakadt. Ezek után már elkönyveltem amgamban a vereséget,és nemis jött semmi. Értem én hogy Neuer,meg minden,de 6 méterről a helyezett lövést 1v1ben kiszedni, barokkos túlzásnak érzem.
    Második mérkőzésen megfordult a világ, minden befele pattant (bár Neuer 1v1ben ígyis kiszedett párat – 8 védése volt meccs végére), míg Digitnek kb semmi nemjött össze. Maxi respect viszont Digitnek, aki a 6-0 első félidő után nyomta tovább, és próbálkozott, feltolta a támadást,mindent. Ezek a tények, mindenki azt von le belőle amit akar :) Köszi a meccseket, további sok sikert !

6. Polska(Ronaldo) -Albania(Tomika) 1-3
    Albania(Tomika)- Polska(Ronaldo) 1-2
    Érdekes meccsek vtak :)

7. Hollandia (Tyks) : Szerbia (Karesz) 1:1
    Szerbia (Karesz) : Hollandia (Tyks) 3:7

Erősebb szerb csapatra számítottam a 4 csillaggal, de ez játék alatt nemnagyon jött ki. A kapusuk nagyon jó, az tuti 😀
    Első meccsen fogott 2 ziccert, meg volt két kapufa, másodikon még így is fogott szintén vagy 2-3at.
    Lehetett volna 6 pont is egy kis szerencsével, de Karesz harciassága miatt, szerintem ez így fair volt.

8. Spanyolország (Kocka) – Bosznia és Hercegovina (Mizury) 1-1
    Bosznia és Hercegovina (Mizury) – Spanyolország (Kocka) 3-3, jómeccsek voltak, 6 pont is lehetett volna akár mindkettőnké!!

INTER(Ronaldo) – Fenerbahce(Tango) 2:3

Elégedett vagyok h a Fener elérte az elődöntőt, ott bármelyik német csapat is jön majd szembe, valószínűleg már nem lesz elegendő a mágia… :-)

14. Sporting (Tyks) : Nantes (Kailo) 0:7
    Nantes (Kailo) : Sporting (Tyks) 6:0

15. Sporting (Tyks) : Villareal (Czehzoli) 6:1
    Zoli kezdte a gólgyártást, és az első félidőt inkább Ő uralta. forduláskor változtattam a taktikán, és egy jó kiugratás után a hosszuba, második jó kiugratás után a kapusba sikerült lőni, de róla visszapattant hozzám, és üresbe gurított a csatárom. Ez valahogy annyira megzavarta a Villareal játékosokat, hogy innentől kezdve minden párharc az enyém volt, minden passzom jó helyre ment.

Villareal (Czehzoli) : Sporting (Tyks) 0:0
    Kontrákra építkeztem,kevés sikerrel. Csak arra koncentráltam,hogy ne kapjak zsinórban 3at (olyankor könnyen ledobom a láncot), aztán mire felocsúdtam vége volt a meccsnek.
    Köszi a meccseket, szorosabb eredmény lett volna megérdemelt.

16. Fenerbahce(tango)-Monaco(fiyoo) 2:2
    Monaco(fiyoo)-Fenerbahce(tango) 0:1

Houston baj vaan!
    Fasza meccsek voltak. A Zsemberi atok 😀

17. Valencia (Csabu) – Schalke 04 (Keszeg) : 3-6
    Schalke 04 (Keszeg) – Valencia (Csabu) : 0-1

Jó rég játszottam online. A két meccs után azt kell mondjam nem hiányzott. Mind2 meccs képtelenség volt. Első meccsen gyakorlatilag mindkét oldalon minden 2.lövés gól. Második meccsen erre emlékezett Konami bácsi, és 12 lövésemből egy gólt se tudtam beverni, még 1 méterről sem, pedig sokszor nekiálltam. :)

18. Roma (Digit) – Dortmund (Karesz) 4:8
    Dortmund (Karesz) – Roma (Digit) 3:2

19. Roma Digit VS Dortmunt Karesz 4 – 8
    Dortmunt Karesz VS Roma Digit 3 – 2