3. Jövök a Barcelonával.

4. Brazilia

5. Manchester United… a logó kötelez :)

6. Olaszország (Karesz) – Argentina (Czehzoli) 5:2

7. Bravens szólt nekem,hogy lejátszuk-e a bronzmeccset :) mivel nem egy túl szép eredménnyel zártam volna a VB-t, simán benne voltam, hogy legalább egy kisebb mértékű vereséget kapjak.

2. mercben jött is az első gól Moratatól, aminek nem nagyon örültem. de szerencsémre egy eladott labdából sikerült üreskapura játszani a helyzetet nem sokkal később, így lélektanilag nem zuhantam össze. Mindkét félidőben inkább Bravenset éreztem dominánsabb félnek, nehézkesen találtam a fogást, viszont foggal körömmel harcolnom kellett minden labdáért. Aztán második félidőben igyekeztem átvenni az irányítást, és a tempo diktálását, többnyire kevesebb sikerrel. Mindkét kapus brillírozott, mindkettő fogott ziccert, volt bravúr, blokkolt lövés , minden. majd a 78. perc körül egy váratlan mélységi indítással sikerült elkapni Bravens, és a csatárom a ficakba bólintott, 2-1. Spanyolok feltolák a támadást, így jöhettek a kontrák, amiket sikerült is kihasználni hála a fitt cseréknek , a vége 4-1 .
    Jó kis meccs volt, simán behúzhatta volna Bravens is, most így alakult :)

8. Spanyolország (Bravens) – Argentina (czehzoli) 1:7