5 Manchester United (Tyks) 0 0 0 0 0:00 0

1. Arsenal (Janek)-Brazilia (Gelu)
    0-2
    Brazilia (Gelu)-Arsenal (Janek)
    3-1
    Van ,ami nem változik.Két jó meccs volt,bár kicsit egyoldalú.Helyzetkihasználásom remek volt,az egyetlen kaput eltaláló lövésemből( egy 11-es volt )gól született.Gelu hozta a formáját és jó játékkal,szép gólokat nyert.Köszi a meccseket és remélem a következő részben sikerül megszorongatni.😀

13. Brazilia

14. Manchester United… a logó kötelez :)

15. Olaszország (Karesz) – Argentina (Czehzoli) 5:2

16. Bravens szólt nekem,hogy lejátszuk-e a bronzmeccset :) mivel nem egy túl szép eredménnyel zártam volna a VB-t, simán benne voltam, hogy legalább egy kisebb mértékű vereséget kapjak.

2. mercben jött is az első gól Moratatól, aminek nem nagyon örültem. de szerencsémre egy eladott labdából sikerült üreskapura játszani a helyzetet nem sokkal később, így lélektanilag nem zuhantam össze. Mindkét félidőben inkább Bravenset éreztem dominánsabb félnek, nehézkesen találtam a fogást, viszont foggal körömmel harcolnom kellett minden labdáért. Aztán második félidőben igyekeztem átvenni az irányítást, és a tempo diktálását, többnyire kevesebb sikerrel. Mindkét kapus brillírozott, mindkettő fogott ziccert, volt bravúr, blokkolt lövés , minden. majd a 78. perc körül egy váratlan mélységi indítással sikerült elkapni Bravens, és a csatárom a ficakba bólintott, 2-1. Spanyolok feltolák a támadást, így jöhettek a kontrák, amiket sikerült is kihasználni hála a fitt cseréknek , a vége 4-1 .
    Jó kis meccs volt, simán behúzhatta volna Bravens is, most így alakult :)

17. Spanyolország (Bravens) – Argentina (czehzoli) 1:7