Csoportmeccsek határideje: Május 26. éjfél

Svájc ( Timo) 4-2 Anglia ( Gezi)

2. Svédország(Karesz)-Németország(Janek)4-5
    Németország(Janek)-Svédország(Karesz)2-2
    Két színvonalas meccset nyomtam a PES Klub egyik legjobbjával.
    Az első meccs úgy kezdődött,ahogy azt vártam,kb 15 perc alatt már 2-0-ra elhúztak a svédek.Szép lassan azért sikerült felvennem a ritmust,amibe nagy segítségemre volt ,hogy a német válogatott azért jóval jobb emberanyagból van összerakva,mint a skandináv csapat.A első félidő végéig visszajöttem 2-2re.A lendület megmaradt és jöttek a további gólok.2-4.Persze Karesz ellen ez még 25 percel a vége előtt nem biztosíték a győzelemre.Gyatra visszapasz leolvasás :3-4.Precíz támadás:4-4.Már elkönyveltem a bravúr döntetlent,amikor egy előreívelésemet katasztófálisan vett le a svéd védő és ajtó ablak ziccerbe kerültek a támadóim.4-5
    A második meccsen én húztam el két góllal, amit Karesz a második félidőben egy perc alatt kiegyenlített.Neuer több bravúrt is felmutatott és szerencsémre jól jött ki a lépés az én szempontból.Köszi a meccseket és további sok sikert!

3. Horvátország ( Keszeg) 4-1 Svájc (Timo)
    Svájc (Timo) 3-2 Horvátország ( Keszeg)

4. Dánia (kulacsm) – Olaszország (badzzso) 2:0
    Olaszország (badzzso) – Dánia (kulacsm) 4:0

5. Hollandia (Bravens) -Spanyolorszag(ronaldo) 0-4
    Spanyolorszag(ronaldo) -Hollandia (Bravens) 1-2

Első neccsen pici fölény nekem , Bravens hibazott , ajandek gol szinte egy kirugas utan , 2-0 utan mar konnyu dolgom volt minden passz jo volt a jatekosok mentek mint a meszes , nem csak alltak ,bar ez a 2 tamadokozeppel 1 csatarral nem az igazi ! 2. Meccsen Bravens labdaba nem engedett erni , a jatekosai még a labdánál is gyorsabbak vtak! 🙂 Azt hiszem igazsagos 3-3 pont ! Köszi haver ! 😉

9. Juventus (gyurics) – Liverpool (czéhzoli) 5-0

Minden össze jött már az első félidő közepén 3-0-ra vezettem.
    Aki játszott az majdnem mindenki topp formába volt (Ronaldo nem játszott) ennek megfelelően az összes kéteskimenetelű labda hozzám pattant illetve amit elterveztem az is bejött.
    Zolival mindig nagyon jó és szoros meccseket játszottunk mindenki tudja h egy kreatív játékos de ma nekem nagyon adta..
    Igazából az egész BL alatt a döntô kivételével nem éreztem h nagyon meggyőző lenne a játékom de igazi olasz csapat módjára csak sikerült elvergődnöm a döntőig és azt megnyerni (külön köszönet Bravensnak h Gelut kiverte sztem ellene elvéreztem volna 🙂 )
    Na szóval sok szerencsével meg rutinnal behúztam a BL-t 😉
    Köszönöm mindenkinek a játékot meg mindenkinek aki részt vett, holnap kiírom a nevezést az EB-re..
    Létszámtól függ h elindítom v sem!

10. Benfica (karesz) – Liverpool (czehzoli) 3:5
    2:0-ra majd 3:1-re is vezettem, aztán jött egy törés, lejteni kezdett a pálya. 🙂 Már az első meccsen elúszott a továbbjutás. Örülök, hogy eddig meneteltem a kupában, Zolinak sok sikert a döntőben!

PSG (tango) – Benfica (karesz) 2:4

Kemény meccsek voltak. A másodkon 2:0-ra vezetem, majd jött a szépités. A folytatásban nyilt sisakos játékban sikerült több gólt lőni. Köszi a meccseket!

15. Valencia (Gelu) – Manchester United (Bravens) 3-1
    Manchester United (Bravens) – Valencia (Gelu) 5-0

16. Manchester United (Bravens) – Barcelona (Tomika) 3-0
    Barcelona (Tomika) – Manchester United (Bravens) 4-4

17. Juventus – Tottenham 3-2
    Tottenham – Juventus 1-2

18. PSV (Badzzso) – Galatasaray (Keszeg) : 0-2
    Galatasaray (Keszeg) – PSV (Badzzso) : 3-0