“Olaszországban simán le tudnék telepedni. Tök olyan volt, mint ha küldföldön lettem volna.”

— Ian Rush

Duma bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. A hosszabítás a BL-ben:
    Ha mind két meccs alapján abszolút egál a párharc a következőt kell tenni:
    Harmadik meccset kell játszani 5 perces meccshossz beállítással (ez felel meg a hosszabbításnak) és utána egyből tizenegyeseket kell beállítani.

2. Nem hullik, csak trollkodtam.
    Nagyon sok az új tag, akik megbízhatóak és vannak köztük egészen kiváló játékosok is. Az utóbbi időben hígult a mezőny, aminek a lemorzsolódása most kezdődik el, ezt ne bánjuk.
    Talán, de talán csak annyi kritika érheti az oldalt, ami magát a játékot is, kevés a játékmód 🙂
    Én itt vagyok (nem is tudom mióta, Maci nézd meg pls) egy ideje és teljesen rendben mennek itt a dolgok.

3. Zoli sajnos ugy nez ki valoban ez a helyzet epp ez volt nekem is eszembe a minap. Kerdes a folyamat visszafordithato e…..

4. Hullik szétfele a pesklub…

5. @Loresz
    Mi úgy oldottuk ezt meg, hogy hagytunk egy 3. meccset lepörögni, és a hosszabbítást nyomtuk le.
    Valamint, ha az is döntetlen maradt, akkor jöhettek a tizik.
    Amúgy nem tudod beállítani, a hosszabbítást, csak, ha döntetlen a meccs.

Kupával amúgy lesz valami?
    10 nap alatt azért csak le lehet játszani egy párharcot….
    Nincs határidő kiírva, így nem tudom, meddig kell még várni.
    Akinek nem inge….

@Karesz
    Norbert meccseivel sztem vmi nincs rendben.
    Páratlan meccsszáma van, de nincs lejátszatlan meccse a listában. Valamint 5 embernek van páratlan meccsszáma, ami szintén érdekes 🙂

6. Volt bennem ennyi ha cumi akkor gratulire minimum HATALMAS Man Utd !!!!!!!

7. Gyáva geci csuzli Gratulálok Hati

8. Biztos nem jol olvasták el

9. Loresz zbaja londoni csavokat ne m láttál?

10. Sziasztok egy gyors kerdes?
    Ha kupában kikapok idegenben 2:1re és otthon pedig nyerek 2:1re akkor ,hohyan oldom meg a hosszabitast?es a tiziket?
    Milyen beallotast kell alkalmazni?

11. Karesz & Gyurics ha vege a derbynek fofadomm a gratokű

12. Lallert töröltem. Valamint Rudit és Polákot is, alig volt lejátszott meccsük. Sajnálom, hogy igy alakult, a maradék meccsre 2 hét lesz. Remélhetőleg ez elegendő idő mindenkinek.

13. Igen, Lallert is szedjük már ki pls. Réges rég írta, hogy befejezte.

14. Gyerekek. Nekem lefőtt. Játszhatatlan ez a fos.
    Francia bajnokságot természetesen befejezem aztán majd legközelebb a PES21.
    Ami miatt váltottam novemberben a Fifarol az most vissza köszön itt. Azt is egy frissítéssel tettek taccsra meg ezt is! Szinte tökéletes volt a játék… Nagy kár érte… Sok olyat vesztenek most el akik nem rég álltak át… Szerintem…

15. Cujo írt tegnap, h sinbe tették az úját ezért a kupától visszalép.. hát ez ilyen egy kupa sok a visszalépés sérülés 🙂
    Így Giga veszi át helyét a Zagrebbel!

16. sziasztok, ha van visszalépó valahol, kupa ill bajnokság , szivesen átveszem ,ha nem probléma kószi

17. Ha minden igaz Laller is visszalepett irta is ide a forumra csak meg nem lett kiszedve a tabellarol. Legalabbis nekem ezt irta amikor kerestem meccsunkel kapcsolatban.