Duma

“A kapufa éle mindig igazságos, mert annak lövése pattan be, aki a hétköznapokon többet tett a győzelemért.” — Kemény Dénes

Duma bejegyzéshez 32,118 hozzászólás

1. Akkor a Barca-ban kene h jatszak nem? 😀

2. “Olyan mint egy Barcelona játékos.Fölényesen a PES klub legjobbja.”(Gelu)
    -Torma János

3. Elég szoros lett a csoport a végére és Kocka is nagyot hajrázott a csoportelsőségért.Reggel néztem az eredményeket és ment a matek,hogy hol is végeztem.Először sikerült kieséses szakaszba juttnom,de a másik csoportból nem igazán lehetett könnyű ellenfelet kapni, szóval mindegy is hányadik lettem.A minimális cél megvan és Arsenal szurkolóként megszoktam,hogy ez a végállomás is. 🙂 Egy jó , izgalmas meccsben bízok Bravens ellen és az eredmény,majd kiderül.

4. Hati után nem tettem volna egy fillért sem a továbbjutásomra. Janek az első meccset 60 percig te uraltad. Utána volt talán egy pici figyelemkihagyásod amit rögtön büntettem. És 1-1. Az 1. meccsen rúgtunk vagy 10 kapufát ketten. :) A 2. csak te rúgtál kapufát. Az üres kapus zicceredet 6-8 méterről 0-0 nál, hogy hagytad ki most sem értem. A visszapattanót is sikerült kapufára verned. A veszted talán az lehetett, hogy előtte én már lejátszottam 5 húzos meccset. És addigra már hozzászoktam a néha csetlő botló E formás Belga válogatotthoz. A Franciáid is D-ben vannak. Ha ezt felszorozzuk az általad elfogyasztott sörök darabszámával megkapjuk a végeredményt. 1-1 3-0 Egyszerű matek. :) Jó meccsek voltak. Én meg teher nélkül biztos kiesőként játszottam. Mellesleg Tomika ellen is összehoztam 2-2 nél egy Mákos gólt. 0 szögből a Brazil kapus bevédte. Szerencsémre két asszony altatás között Tomika megverte Hatit. Oda – vissza.

5. Karesz hajnali 1 után írtam telefonról már fáradtan. Ma reggel korán pedig munka volt. A telefonon sajna nincs másolás beillesztés. :) Gyorsan le akartam zavarni. Így a legegyszerűbbet választottam. Bíztam benne, hogy nem követek el főben járó bűnt. Reggelre biztosan elfelejtettem volna az összes eredményt. A többi eredményemet úgy írom majd, ahogy eddig. :)

6. Brecht, már rengetegszer irtam, úgy látszik nem elégszer. Megkérek mindenkit, hogy megfelelően irja be az eredményeket.
    Csapat (Játékos) – Csapat (Játékos)

7. Hopsz, most nézem, elirtam egy eredményt, Tomika ellen nyert Brecht 3:2-re én pedig 2:2-t irtam be, igy Brecht a továbbjutó.

8. Janek! Azért egy döntetlent csak kiharcoltál. Ha ez nem sikerült volna, akkor nem Tomika a továbbjutó, hanem Brecht :)

9. Tegnap Brecht ellen bebizonyosodott,hogy nem vagyok egy részeges pesmester.Kb háromszor próbáltam eltörni a felső lécet,de nem sikerült.😁 Az üres kapus ,5 méterről eltalált oldalsó kapufa is gyönyörű volt.🙃 Te milyennek láttad a meccset Brecht ?☺️ Próbáltam 15 perccel a meccsek előtt kijózanodni,de nem nagyon sikerült.😁

10. Fiyoo bazdki mi a szar ez a szorzo ?????😁😁😁😁😂😂😂😂😂 Az hogy nyertem norbi ellen nem jelent semmit😁😁😁😁😁😁😁 szép napot mindenkinek ✌💪

11. Kialakultak a VB negyeddöntőinek párositásai. Ne feledjétek, 1 darab 15 perces meccs dönt a továbbjutásról. Hosszabbitást, tizenegyeseket tessék bekapcsolni!