Duma

“Gyuri én szerintem indulok majd. Mert ha kevesen vannak kevés meccset kell játszani és az kevés vereség.” — Zsofesz

Duma bejegyzéshez 30,105 hozzászólás

1. Az igaz. Dehogy vagyok profibb :-) De ha egyedül megyek két com1 és com2 vel mondjuk vertem már meg 3 gyereket is akik 3-an voltak, mert nem értették meg egymást. Sőtt többször volt olyan is ma is, hogy a gyerek kilépett a 50-60 percben 3-0ra vezettem és már nem bírta :-) De coop-ba nekem X is 3088 GP

2. igen Szil,nyilván azok jobban adnak ha nyersz,de végig koncentrálni kell a meccsen,itt meg lerakhatod a joyt 67. percig. Ja és Coopban meg Sim meccseken nem mindig csak nyersz :) Bár Te lehet profibb vagy :)

3. Gyulaaa gyere vissza már lehet farmolni újra :)

4. COOP győzelemért 4.800-4900 GP kapok :-) és az sem sokkal nehezebb főleg ha klán meccset toldsz és egyedül játszol mert a gép elég jó és ad melléd két com1 és com2-őt :-) és vs com simért is 3100 körül kapok győzelemért most :-) de az sem rossz amit te írtál Karesz :-)

5. Farmolási lehetőség nincs a myclubban,de PESEP rátalált egy okosságra amivel lehet GP-t szerezni meglehetősen könnyen.
    VS-com bajnokságok közt a feketére kell menni. 67-68. percig nem kell csinálni semmit, csak a kapushoz adni a labdát. Addig nem támad meg az ellenfél játékosa. Utána kell lőni egy gólt,majd tartani a labdát. Igy kb 25 perc játékkal jön kb. 2200 GP. Nem sok,de ez is valami :)

6. Valaki meccsek coop, kupa, bajnoki ?

7. Köszi Tyks

8. Zola PES?
    Úgy vagyok vele, mint a magyar focival… már nem tudom magam felbaszni rajta. :)

9. Fiyo, te, amilyen állat vagy, meghalna a gépem… sírok 😀

10. Czoli
    En is szivesen mennek, de mar nincs hely ahogy olvasom. Kivulrol ablakon keresztul esetleg nezhetnem ahogy egymassal jatszotok? Vagy bokor mogul is jo…

11. Vonci!
    Csak Fc Zolika meg ne lássa ,mert felvágja az ereit villanyborotvával !!!

12. Tolem otvenet kapnal.

13. Mielőtt vki megszólná az eredményt 😀 Karesz lefocizott 😂

14. Szil, nemtudom sikerult e azota, de squadot torolni ott tudsz, ahol kivalasztanad, de nem nyomsz ra a squadra, hanem negyzet(edit) , es delete.

15. akkor az nektek rosszabb mert vakon akartalak elpicsázni de igy látni is fogok
    szólok hogynem fogok kezet,nem pacsizok,mert semmi buzulás

16. amerikai konyhás 😀

17. jah most még barátkozni akarsz aztán meg….

én a konyhából játszom stipistopi :)))))

18. Hát most ebbe nem megyek bele Zsofesz, de ja. Végülis 20an is elférnénk amúgy…
    3an voltunk anno Zsevával és Rolanddal, remek hangulatban telt és vertem el őket.
    Azaz nem egy Világkupát akarok szervezni, hanem “barátkozni” :-)

19. mekkora hely kell hogy 8ember pesezzen?25nm
    én is tudok hozni egy offline gurut

20. Azért egy emberölés miatt nehogy már felálljak egy fasza pes kupáról? Azért van fontossági sorrend! :)