2. Heerenveen (Cube) – PSV (Bravens) 2-5

3. Tibi(vitesse)-Tihi(Zwolle) 3-1 Tihi(Zwolle)-Tibi(Vitesse) 4-2

4. Den Haag (Kulacsm)-Feyenoord (Janek)
    2-4
    Feyenoord (Janek)-Den Haag (Kulacsm)
    0-3

Néha becsússzanak ilyen bravúr győzelmek is.Az első meccsen a szerencsével sem álltam hadilábon,de egy bajnokot pusztán a tudásommal nem is tudtam volna megverni.
    A forgatókönyv a szokásos volt 2-0-ig,de az első félidő végén a csatárom valahogy megtartotta a 16-os elött a labdát és sikerült kilőni a jobb alsót.
    A második félidő elején 24 méterre kaptam szabadot,ami a ficakban kötött ki.Aztán megrázta magát Máté és ziccerben kapufát rúgott.Itt éreztem egy kis esélyt,hogy akár a pontszerzés is összejöhet egy nagy adag mákkal.Nyílt küzdelem folyt az utolsó fél órában és most nem remegett meg a joy a kezemben,mint ilyenkor szokott.Máté feltolta a támadást ,de védekezésben és támadásban is jó döntéseket hoztam vagy a kapusom tette remekül a dolgát.Kontrából sikerült megfodítanom a mérkőzést.
    A második meccsen már nem volt kecmec.Máté végig kézben tartotta a találkozót és én reménykedtem,hogy megúszom egy nagyobb vereség nélkül.Sportszerűen gratulált a győzelmemhez és írta,hogy jól játszottam.Igazi bajnokok ismérve,hogy emelt fővel elfogadja a vereséget,még úgy is,hogy sokkal jobb játékos.
    Köszi a meccseket és további sok sikert.

5. PSV(Bravens)-Den Haag(kulacsm) 1:6

6. Emmen (Karesz) – Twente (Batigool) 7:1
    Twente (Batigool) – Emmen (Karesz) 2:7

7. Emmen (Karesz) – Utrecht (Brecht) 5-3
    Utrecht (Brecht) – Emmen (Karesz) 1-7

Közöm nem volt egyik meccshez se. Képtelen voltam érdemben levédekezni a támadásait.

8. Utrecht (Brecht) – Twente (Batigool) 4-3
    Twente (Batigool) – Utrecht (Brecht) 2-5

Mezőnyben jól játszott. Kis szerencséje van az első meccset behúzza.

9. Feyenoord(Janek)-Twente (Batigool)
    3-2
    Twente (Batigool)-Feyenoord (Janek)
    0-3

Szívből örülök,hogy Laci barátunk újra itt van közöttünk.Az első szoros volt ,a másodikban nekem jött ki még jobban a lépés.Jó meccsek voltak.

10. PSV (Bravens) – Feyenoord (Janek) 3-2
    Feyenoord (Janek) – PSV (Bravens) 4-5

11. Alkmaar (Danihun)- Feyenoord (Janek)
    2-2
    Feyenoord (Janek)-Alkmaar (Danihun)
    2-0

12. Heerenveen (Cube) – Emmen (Karesz) 5:7
    Emmen (Karesz) – Heerenveen (Cube) 3:1

13. Twente(Batigool)-Den Haag(kulacsm) 2:4 Den Haag(kulacsm)-Twente(Batigool) 6:3 Den Haag(kulacsm)-PSV(Bravens) 4:2

14. Emmen (Karesz) – PSV (Bravens) 2:1
    PSV (Bravens) – Emmen (Karesz) 3:7

15. Zwolle (Tihanyi) – Utrecht (Brecht) 4-2
    Utrecht (Brecht) – Zwolle (Tihanyi) 5-4

16. Den Haag(kulacsm)-Utrecht(Brecht) 9:2 Utrecht(Brecht)-Den Haag(kulacsm) 2:3

17. Den Haag (kulacsm) – Heerenveen (cube) 3:2
    Heerenveen (cube) – den Haag (kulacsm) 3:2

18. Emmen (Karesz) – Vitesse (Tibikun) 8:2