]

Bajnokság kezdődött: Július 14.
Bajnokság vége: Augusztus 9.

Bajnokság bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Rubin Kazan(kulacsm)- Arsenal Tula(Danihun) 3:1 Arsenal Tula(Danihun)- Rubin Kazan(kulacsm) 1:3

2. Zenit (Janek)-Lokomotiv Moskva (Batigol745) 0-0
    Lokomotiv Moskva (Batigol745)-Zenit(Janek) 0-2
    Az első meccsen egymást múltuk felül helyzetkihagyásban.Batigólnak több volt és valószínűleg nagyobbak is,mert a kapusom lett a meccs embere.
    A másodikon hasonlóan kezdtünk,de nekem kedvezett a szerencse.Nem is kicsit.Mindkét gólomhoz kellett a hazai védők esetlensége.
    Köszi a meccseket és további sok sikert.

3. Dinamo Moskva (Brecht) – Zenit (Janek) 3-1
    Zenit (Janek)- Dinamo Moskva (Brecht) 0-3

4. CSKA Moskva (Norbert) – Dinamo Moskva (Brecht) 4-4
    Dinamo Moskva (Brecht) – CSKA Moskva (Norbert)5-5

Nagyon jól játszott. Megérdemelte a pontokat.

5. CSKA Moskva (Norbert) – Spartak Moskva (Karesz) 0:4

Spartak Moskva (Karesz) – Dinamo Moskva (Brecht) 2:1
    Dinamo Moskva (Brecht) – Spartak Moskva (Karesz) 1:5

6. Arsenal Tula (Danihun) 5:1 CSKA Moskva (Norbert)

CSKA Moskva (Norbert) 3:3 Arsenal Tula (Danihun)

2-1

Az első meccsen a Norbi ellen érzékelt erőtér maximumon dolgozott.
    Bravens csak az első 10 percben kétszer ugyanott találta el a kapufát ziccerben.A 13. percben aztán betalált.Kellett egy kis idő,míg felvettem a ritmust védekezésben,hogy egy komolyabb vereségbe ne rohanjak bele.A félidő végén még egy kontra gól is beakadt.
    Helyzetkihasználásom 100%-os volt.(1-1)
    A második félidőben folytatódott az egykapuzás,ami védekezésben annyi energiát emésztett fel ,hogy elvétve tudtam a másik térfélre “átszökni”.
    Bravens támadott és támadott,volt hogy a kapusom védettel,volt hogy blokkolt a védelmem,eltalálta még a felső lécet is,de a vezető gól nem akart összejönni.
    És akkor a 81. percben a semmiből Malcolm elszaladt,beadás,gól.(2-1)
    83. szöglet,fejes,gól.(3-1)
    88. kiugratás,ziccer ,gól.(4-1)
    A végén újabb Akhmat Grozny kapufa ,szinte az üres kapuba( itt már én is nevettem),aztán végülis sikerült összehozni a második gól.(4-2)
    A második meccs hasonló volt,de nekem is sikerült eltalálni a kapufát.Itt már összejött Bravensnek a győzelem.Igazából már nem is lett volna szívem kiegyenlíteni.
    Néha érződik ,hogy több vallással is kapcsolatban van a csapatom és kapom az égi segítséget:ZENit SZENTPÉTERvár.

10. Batigol745(Lokomotiv Moszkva)- Hengi(Sochi)3-1

Hengi(Sochi)-Batigol745(Lokomotiv Moszkva) 7-1

11. Arsenal Tula (Dani) 3:0 Akhmat Grozny(Bravens)

Akhmat Grozny(Bravens)4:4Arsenal Tula (Dani)

12. Arsenal Tula (Dani) 4:1 Zenit(Janek)

Zenit(Janek)0:2 Arsenal Tula(Dani)

13. Cska Moszkva( Norbi)-Lokomotiv Moszkva( batigol) 2-4 Lokomotiv Moszkva( batigol)-Cska Moszkva ( Norbi) 5-0

14. Zenit (Janek)-CSKA Moskva (Norbert)
    3-2
    CSKA Moskva (Norbert)-Zenit (Janek)
    2-2

Csodával határos módon nyertem meg az első meccset.Norbi rengeteg helyzetet kidolgozott,de vagy rosszul célzott vagy a kapusom volt rendkívül elemében.(Többször már a hálóban láttam a labdát,de mintha egy mágnes kitaszította volna a CSKA próbálkozásait a kapum környékéről).
    A másodikon hasonló jelenetek voltak,de itt már a gólszerzésbe is besegített a CSKA védelme.1-1 volt a félidőben és én nem lőttem gólt…
    A második felesben is ennyi gól esett és maradt a döntetlen.
    Norbinak nagyon nem volt szerencséje és a csapatom is valamivel combosabb,de egy győzelmet minimum megérdemelt volna.

15. Rubin Kazan (Kulacsm) 3-3 Krasnodar (Batigool) Krasnodar (Batigool) 3-3 Rubin Kazan (Kulacsm) Köszi a meccseket Kulacs, ritka egy foss csapat ez a Krasnodar öngól,egymásba vezetik a labdát egy igazi szardarab, már bocsánat ,1 félidőbe 3 meghalt játékos . meg hasonló na ez van megszoktuk már Konamitol,de egy két sárga kockától azért megkérdezném hogy látott már foci meccset életében,mert nem ugy néz ki, aztán ,,felhúznám őket a lámpavasra ,,még egyszer köszi Kulacs mester szép estét fiuk és Viva Argentrina

16. Akhmat Grozny (Bravens) – Lokomotiv Moskva (Batigol745) 0-2
    Lokomotiv Moskva (Batigol745) – Akhmat Grozny (Bravens) 2-3
    Rostov (Tibikun) – Akhmat Grozny (Bravens) 4-2
    Akhmat Grozny (Bravens) – Rostov (Tibikun) 5-4

17. Spartak Moskva (Karesz) – Lokomotiv Moskva (Batigol745) 2:0
    Lokomotiv Moskva (Batigol745) – Spartak Moskva (Karesz) 1:3

18. Spartak Moskva (Karesz) – Sochi (Xardasneo) 4:1
    Sochi (Xardasneo) – Spartak Moskva (Karesz) 5:6