Bajnokság

Bajnokság kezdődött: Május 23.
Meccsek felének határideje: Június 3.

Bajnokság bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Racing Club(Batigool)-Boca Juniors ( batigol745) 1-5. Boca Juniors( batigol745) -Racing club( Batigool) 3-1. Köszönöm a meccseket argentin testvérem ! Sok sikert

2. Talleres de Córdoba (Karesz) – Independiente (Janek) 5:1
    Independiente (Janek) – Talleres de Córdoba (Karesz) 1:4

3. Banfield (Norbert) 0-1 Racing Club (Batigool) Racing Club (Batigool) 8-0 Banfield (Norbert) kőszőnőm a meccseket az első szoros volt a 2.meccsen minden sikerült sok sikert norbinak és Viva Argentina

4. Lanus (cube) – banfield (Norbi) 5:2

5. Hali valaki esetleg tud jönni ligazni most?

6. Banfield( Norbi )-Boca juniors( Batigol ) 0-4. Boca juniors ( Batigol) – Banfield( Norbi) 6-1

7. Banfield (Norbert) – lanus (cube) 1:6
    Vv később

8. Tihanyi a második meccset leirtad 1:4 lett 🙂

9. Tihanyi(old Boys)-cube(Lanus) 3-2 Cube(Lanus)-Tihanyi(Old Boys) 1-3 jó meccsek voltak Bar egyiket cube kollégának kelet volna nyerni.

10. Talleres de Córdoba (Karesz) – Lanús (Cube) 4:1
    Lanús (Cube) – Talleres de Córdoba (Karesz) 0:7

Talleres de Córdoba (Karesz) – Boca Juniors (Batigol745) 3:1
    Boca Juniors (Batigol745) – Talleres de Córdoba (Karesz) 2:3

11. Racing Club (Batigool) 2-2 Independiente (Janek) Independiente (Janek) 1-6 Racing Club (Batigool) Az első meccs szoros volt janek 2x egyenlített jól játszott gratula neki második meccsen 8. percben kiállítottak egy játékosomat azt nem tudom miért de mindegy össze is kaksiztam magam mert Janek megszerezte a vezetést is. Aztán állítottam kicsit a taktikán és sikerült egyenlítenem aztán még egyet betolnom az első félidőben. A második félidőben minden sikerült persze Janeknak is volt sok helyzete sikerült 25-ről lőnöm egy bomba gólt és egy 11-es is összejött a végén. Csodát tettek a fiuk hogy tíz emberrel 80 percen keresztül kiharcolták a győzelmet.Köszönöm a meccseket Janeknak és az argentin isteneknek. Viva Argentina

12. Tihanyi(old Boys)-Batigol745(Boca Juniors ) 3-1 A 90p-ig 1-1 volt az állás aztán Konami isten segédletével sikerült 2 gólt rúgni.Bati ellen mindig velem a szerencse.

13. Tihanyi(old Boys)-Janek(independiente) 2-0 Janek(Independiente) -Tihanyi(old Boys) 0-3 köszi a meccseket jó iramú meccsek voltak.

14. Czhzoli(Santa fe)-Tihi(old Boys) 3-1 Tihi(old Boys)-Czhzoli(Santa fe) 3-1 jó meccsek voltak igazság szerint mind kettő meccset Zolinak kellett volna nyerni jobban játszot.!

15. Azt hiszem 3 hétig folyamatosan hajtottam Norbertet és nem értem el. Most sem tud játszani. Feladom. Részemről lezárhatja Karesz a bajnokságot.

16. Sziasztok! Nem tudom lejátszani a bajnokikat, bocsi válalom a draftbüntetést