Bajnokság

Bajnokság kezdődött: Május 23.
Meccsek felének határideje: Június 3.

Bajnokság bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Sevilla (Csatóg) – Real Sociedad (Manó) 1-8 Real Sociedad (Manó) – Sevilla (Csatóg) 2-0

2. Csató(Sevilla)-Tihanyi(Alaves) 2-3 Tihanyi(Alaves)-Csató(Sevilla) 2-0 Csató úr mélységes sajnálom ezt a két meccset volt egy pár baki az egyszer biztos ,tudom hogy a pes-t befolyásolja a gép is velem is megesik és mindenkivel szerintem .de ne tesek ki leppni a jövőben soha nem tudhatod mit hoz a 90p.

3. Sevilla (Csató Gábor) – Getafe (Lordloresz) 1:0
    Getafe – Sevilla 3:0

4. Hunbecks(Girona)-Tihanyi(Alaves)0-3 Tihanyi(Alaves)-Hunbecks(Girona) 3-0 köszi a meccseket az eredmény abszolút nem tükrözi a játékot ,nem volt megérdemelt.

5. Alaves (Tihanyi) 1:3 Osasuna (Mancs)
    Alaves (Tihanyi) 1:1 Osasuna (Mancs)

6. Betis(cujo)-Alaves(Tihanyi) 2-1 Tihanyi(Alaves)-cujo(Betis) 1-0 köszi a meccseket

7. Getafe (Lordloresz) – Girona (Hunbecks) 2:3
    Girona (Hunbecks) – Getafe (Lordloresz) 1:0

Lassított felvétel….
    Köszi a meccseket!További sok sikert!

8. Getafe (Lordloresz) 1-7 Barcelona (Batigool) Barcelona (Batigool) 2-1 Getafe (Lordloresz)Köszi a meccseket,a 2. meccs Lordinak kellet volna nyerni jobb volt de nekem sikerült találni egy,, pali,, gólt ,jó csapattal nem nehéz persze, köszönöm Lordinak és hajrá továbbra is VIVA ARGENTINA

9. Bilbao( Batigol ) – Valencia( Gyurics 2-1. Valencia ( Gyurics ) – Bilbao( Batigol )7-2

10. Betis (Cujó)- Celta Vigo (Brecht) 4-4
    Az első 20 percben agyvérzés közeli állapotban voltam. 0-2 Az új felállássom nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Szó szerint csak futottam a labda után. Cujo meg vér profi módon járatta a zsugát. Szünetben felállást váltottam. Ekkor kezdett el a játék képe kicsit változni. Közben a Betis kihagyott egy 11. és a bíró nem állította ki a belső védőmet. Akármennyire is a gépi játékos csúszott oda, nem kicsit volt piros lap. Ami azért jelentősen befolyásolta a végkimenetelt. Bár még mindig Cujo irányított, de már nem olyan fajsúlyosan. Szerintem elhitte, hogy meg van a meccs. Az utolsó húsz perc egyértelműen az enyém volt. 4-4 után 2x is gólt lőhettem volna, ha picit higgadtabb vagyok. Az utolsó támadásból vártam a Betis győztes gólját, de valószínűleg a két játékos találkozásánál az 5ösön belül 1 másodperc alatt többször nyomtam le a felszabadító gombot mint Cujó a lövőt,ezért ez elmaradt. Lassan 1 órája játszottunk, de még mindig a meccs hatása alatt vagyok. Köszi a játékot. 🙂

11. Sevilla (Csatóg) – Granada (kompany): 4-4
    Granada (kompany) – Sevilla (Csatóg): 2-1

12. Getafe(LordLoresz)-Atlético de Madrid (Janek)
    1-2
    Atlético de Madrid (Janek)-Getafe(LordLoresz)
    2-1

Loresz pajtással mindig szoros meccseink vannak.A draft miatt most nekem volt erősebb a csapatom ês sikerült behúzni mindkét mérkőzést.Köszi a meccseket és további sok sikert.

13. Valencia (Gyurics) – Betis (Cujo) 2-2
    Betis (Cujo) – Valencia (Gyurics) 1-0

Fura volt mind2 meccs, mindenki belassitva közlekedett, reakció idő nem volt az igazi, főleg a gép részéről…:D