Bajnokság bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Leganes (Karesz) – Barcelona (Batigool) 2:1
    Barcelona (Batigool) – Leganes (Karesz) 5:3

4:0-ról már nem volt visszaút.

2. Alaves (Miklósit) 0-6 Barcelona (Batigool) Barcelona (Batigool) 6-0 Alaves (Miklósit) Sajnos Miklosit feladta az 40 percben 5-0 nál nem látta értelmét tovább játszani, a visszavágot is dobta igy kiegyeztünk a 6-0 ban ,nagyon sajnálom hogy ilyen gyenge volt a csapata,de remélem tőbb szerencséje lesz a tőbbi meccsen ,sok sikert neki majd ,ez csak játék .de azért felbassza az agyam nekem is néha kőszi Miklosit Viva Argentina

3. Real Sociedad (Manó) – Real Madrid (Norbert) 2-1. Real Madrid (Norbert) – Real Sociedad (Manó) 2-2

10. Sevilla (Csatóg) – espanol (cube) mindkét meccs 2:2

Elso meccsen 0:2-ről felhozta 2:2-re,masodikon évszázad gólját rúgtam szerintem 1:0-ra, aztán futhattam az eredmény után h 2:2 legyen 🙂

11. Betis (Cujo) – Bilbao (Batigol745) 7-1
    Bilbao (Batigol745) – Betis (Cujo) 3-6

Koszi a meccseket!

12. Sevilla (Csatóg) 1-2 Osasuna (Mancs)
    Osasuna (Mancs) 4-3 Sevilla (Csatóg)

13. Leganes (Karesz) – Espanol (Cube) 3:2
    Espanol (Cube) – Leganes (Karesz) 2:5

14. Sevilla (Csató Gábor) – Leganes (Karesz) 2:7
    Leganes – Sevilla 1:2

Köszönöm a mecceket. További sok sikert.

15. Atletico Madrid (Janek)- Celta Vigo (Brecht) 0-2
    Celta Vigo (Brecht) – Atletico Madrid (Janek) 5-1

Az első meccsen azért rákérdeztem Janekra nem akarja -e lecserélni a kapusát. Janekkel mindig élvezetes kiélezett meccset szoktunk játszani. Ez az eredmény meglepő számomra is. Most 6 nap PES nélkül. Remélem a szünet után ott folytatom ahol abba hagytam.

16. Leganes (Karesz) – Bilbao (Batigol745) 8:3
    Bilbao (Batigol745) – Leganes (Karesz) 2:1

17. Leganes (Karesz) – Celta Vigo (Brecht) 8:4
    Celta Vigo (Brecht) – Leganes (Karesz) 3:5

Helyzetkihasználás rendben volt Brechtnél. A hátul szórakozásról viszont még mindig nem szokott le. 🙂
    Jól játszott, nem volt egyszerű egyik meccs se.

18. Sociedad (Manó) – Celta Vigo (Brecht) 1-3
    Celta Vigo (Brecht) – Sociedad (Manó) 2-3

Két izgalmas drámákban gazdag játékon vagyunk túl. Igazságos pontosztozkodással. Mindegyik meccsen volt olyan időszak, hogy az egyik fél hülyére nyerhette volna az aktuális meccset.

19. Valencia (Gyurics) – Celta Vigo (Brecht) 5-9
    Gyurics 4-0 ás vezetésemnél felállást és taktikát váltott, hogy vízilabdázzunk egy jót. Visszavágó később. Köszi a meccset. Ekkora különbség nem volt megérdemelt, ahogy Bravens ellen sem.

20. Espanol (cube) – Betis (cujo) 6:1
    Betis (cujo) – Espanol (cube) 4:1