173003616-100

Bajnokság kezdődött: Március 28.
Mérkőzések 50%-ának határideje: Április 12.

Bajnokság bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Konyaspor (Maniacop) – Trabzonspor (Norbert) 2:0 Trabzonspor (Norbert) – Konyaspor (Maniacop) 5:5

2. Antalyaspor (Bravens) – Besiktas (Manó) 2-2. Besiktas (Manó) – Antalyaspor (Bravens) 0-0

3. Antalyaspor (Bravens) – Besiktas (Manó) 2-2
    Besiktas (Manó) – Antalyaspor (Bravens) 0-0
    Antalyaspor (Bravens) – Konyaspor (Maniacop) 7-2
    Konyaspor (Maniacop) – Antalyaspor (Bravens) 1-3

4. Lyon (Lordloresz)-Amiens (Saviola) 1-2
    Amiens (Saviola)-Lyon (Lordloresz) 1-2

5. Mi az, hogy nem ír vissza és ezért vége?? Matematikailag még van esélyed a 14. helyre!

6. Szalab nem írt vissza,igy nekem itt a vége!

7. Lyon (Lordloresz) – Csató G (Bordeaux) 1:4
    Bordeaux – Lyon 1:3

8. Amiens (Saviola)-Strasbourg (Giga) 1-2
    Strasbourg (Giga)-Amiens (Saviola) 0-2
    nel a9. percben felbaszakadt.
    Elso meccsen kapusom a 93. percben az ellenfel ele utotte a szogletet ahelyett hogy kifele utotte volna. Elfogadtam semmi gond mikozben az egesz meccsen sargalap hegyek az ellenfelnel (igy nem sok kedve van az embernek jatszani).
    2. meccsre nem is erdemes szot vesztegetni. Igy ennek sajnos nincs semmi ertelme. Valoban nem olyan jo a jatek most mint eddig de ez a sok visszalepes kenyszerbol lejatszom a meccseket ez nekem nem jon be. Lordal meg lejatszom a meccsem valahogy holnap estig de nekem egy idore eleg volt ebbol. Sok sikert mindenkinek a hatralevo meccseken es a kovetkezo bajnoksagokon. Nagyon jol indult de valami megtort par honapja….

9. Bordeaux (Csató G) – Strasbourg (Giga) 1:4
    Strasbourg- Bordeaux 1:2

10. Nantes (Kulacsm) – Angers (Karesz) 3:4
    Szinte csak potya és öngól volt a meccsen, nem volt méltó befejezése a bajnokságnak.

Monaco – Bordeaux 0:3
    Amúgy tényleg érdekes,h az első meccs full nyögve nyelős,kínlódás mint két oldalon!! Aztán a második meccs pörgős élvezhető jatek menet.

Monaco (Ronaldo)-Lyon (Lordloresz) 3-3

17. Nimes ( Batigol) – Bordeaux ( Csató G) 1-2. Örülök az ellenfelem első győzelmének .Sok sikert a továbbiakban

18. Strasbourg (Giga)-Monaco (Ronaldo) 2-1
    Monaco (Ronaldo)-Strasbourg (Giga) 4-4

19. Nantes(kulacsm)-Strasbourg(giga) 3:0 Strasbourg(giga)-Nantes(kulacsm) 3:7

20. Monaco (Ronaldo) – Angers (Karesz) 1:3
    Kemény meccs volt , Ronaldo még az első félidőben egalizált. Nem volt egyszerű még 2 gólt lőni.

Angers (Karesz) – Nice (Manó) 1:0
    Már itt is rezgett a léc, Manó 2 kapufát lőtt, de egy negyedik percben szerzett fejesgóllal kihúztuk a végéig.
    Nice (Manó) – Angers (Karesz) 1:1
    Manó megszerezte a vezetést egy szerencsés találattal. Második félidőben jött az egyenlités. Rögtön a következő támadásból összejöhetett volna a forditás is , de Manó kapusa remek napot fogott ki és megfogta a sokadik ziccert. Összességében ellenfelem megérdemelte a pontszerzést nagyot küzdött és so helyzetet alakitott ki.