2. Nantes(kulacsm)-Nimes(batigol) 4:1 Nimes(batigol)-Nantes(kulacsm) 1:9

3. Marseille(Szalab)-Monaco(Ronaldo) 2-1

5. Marseille(Szalab) – Strasbourg(Giga) 2-1
    Strasbourg(Giga) – Marseille(Szalab) 10-1

6. Marseille (Szalab) – Toulouse (Hunbecks) 2:3
    Toulouse (Hunbecks) – Marseille (Szalab) 1:0

7. Bordeaux ( CsatoG)-Nimes( Batigol)-0-3 . A 25 – k perc környékén CsatoG úgy döntött hogy kilép és nem játssza le a mérkőzést ! Kérleltem hogy játszuk le a visszavágót , majd mondta hogy ezt is és a visszavágót is feladja és a bajnoksagot sem folytatja tovább ! Igyekeztem bátorítani hogy jobb lesz , azt mondta írjam be mindkét meccsre a 0-3 – at, de ez nekem elvette a sikerélmény lehetőségét a 6 pont plusz nem vigasztal mert nem küzdöttem érte ! Sajnálom CsatoG visszalépését ! Nekem is ez az első tornám,és egy igen troger csapattal küzdöttem végig , főleg ( d) szinten ami engem is bosszantott , ráadásul sokszor az utolsó pillanatokban kaptam ki de folytattam , mert vállaltam valamit !!! Nem lehetek önző mások is szerepelnek ebben a játékban ! Üdv ! Szép estét !

8. Rennes (Bravens) – Bordeaux (Csatóg) 8-0
    Bordeaux (Csatóg) – Rennes (Bravens) 0-1

9. Rennes (Bravens) – Strasbourg (Giga) 2-4
    Strasbourg (Giga) – Rennes (Bravens) 1-2

10. Monaco (Ronaldo)-Montpellier (Janek) 2-1
    Montpellier (Janek)-Monaco (Ronaldo) 1-0

A győztes gólomnál beadást nyomtam , de kapura rúgta a játékosom ! 16-on belül , közel az ötöshez

11. Rennes (Bravens) – Reims (Cube) 3-1
    Reims (Cube) – Rennes (Bravens) 3-1
    Rennes (Bravens) – Lyon (Lordloresz) 3-0
    Lyon (Lordloresz) – Rennes (Bravens) 0-2

12. Montpellier(Janek)-Marseille (Szalab)
    3-2
    Marseille (Szalab)-Montpellier(Janek)
    3-3

Mindkét “hátsómezőnybeli” derbi nagyon fordulatos volt.Felváltva vezettünk és igazából ,ha higgadtabb valamelyikünk mindkét meccset behúzhatta volna.
    Az elsőt valahogy mégis megnyertem,bár közel sem egyszerűen.Szalab kétszer is vezetett,amire először szinte középkezdésből gyorsan,majd másodszor kicsit később, egy szöglet utáni kavarodás után sikerült válaszolni.A végén kitámadott az OM,de egy kontrával nekem jött össze a győztes gól.
    A második mérkőzést ismét remekül kezdte Szalab és uralta az első félidőt.Egygólos OM vezetéssel vonultunk szünetre.A második félidő elején következett egy őrült 10 perces adok-kapok ,amiben Szalab egy,én három gólig jutottam.A vendég csapat mégsem tört össze,hanem óriási rohamot produkált és bár a fordítás nem,de az egalizálás összejött.Középső védőim időérzékével valami nem lehetett rendben ,mert a 70. percben már azt hitték vége a meccsnek és csak kóvályogtak össze-vissza, óriási folyosót hagyva az ellenfél támadóinak.
    Köszi a meccseket és további sok sikert.

1-1

Az első meccsen nem ment rosszul a játék,de befejezéseknél vagy pontatlan voltam vagy nem volt szerencsém.Batigol viszont remekül kihasználta a védelmi megingásaimat és gólra váltotta a helyzeteit.
    A második meccsen mindkettőnk játéka elég sok “ki nem kényszerített hibával” volt tarkítva,de Batigol talán közelebb állt a győzelemhez.

18. Marseille(Szalab) – Nimes(Batigol) 3-2
    Nimes(Batigol) Marseille(Szalab) 2-2

19. Marseille(Szalab) – Psg(Norbert) 6-3
    Psg (Norbert) – Marseille (Szalab) 4-2

20. Marseille (Szalab) – Rennes (Bravens) 1-3