Bajnokság végő határideje: December 12.

Bajnokság bejegyzéshez 20 hozzászólás

1. Newcastle (Czera) 2-2 West Ham (Fczolika)
    West Ham (Fczolika) 0-0 Newcastle (Czera)

Szerintem igazságos a döntetlen, élveztem a játékot. Mindkettőnknek hatalmas helyzetei voltak (főleg a 2. meccsen), de ‘csak’ ennyi lett belőle.
    Mindkét meccs ki-ki meccs volt, kapufával és 92. perci ajtó-ablak helyzettel, de 2-2 ponton osztozkodunk.

Jobb lett volna hogy ha lagg nélkül le tudjuk játszani, talán majd máskor. Sok sikert a továbbiakban Zoli, szurkolok neked!

2. Fulham (Badzzso) 5-4 Newcastle (Czera)
    Hozzáteszem, hogy ilyet én még nem láttam.. 4-2ről feljöttem, 2 perc hosszabbítás volt, 93.ban egyenlítettem. Középkezdés, vártam hogy végetérjen a meccs, ultraoffenzíven voltam, egy rossz blokk és pár passz után hirtelen ajtó-ablak és 5-4 a 94. percben. Ok mondom, akkor most én támadok, de utána meg egyből lefújta a spori. Bosszantó…

Newcastle (Czera) 0-3 Fulham (Badzzso)
    Itt már nem volt kérdés, sajnos túl heves lett a vérmérsékletem a helyzeteket pedig sorra hagytam ki szóval sima vereség.

Jó meccsek voltak, élvezhetőek, a játékélmény megvolt, pont nincs. További sok sikert Badzzso!

3. Liverpool (Laller) – Sheffiel United (Manó) 3-3
    Sheffiel United (Manó) – Liverpool (Laller) 0-1

4. Liverpool (Laller) – Sheffield United (Manó) 3:3
    Sheffield United (Manó) – Liverpool (Laller) 0:1

5. West Brom(Vido) 3-2 Fulham(Badzzso)
    Fulham(Badzzso) 5-3 West Brom(Vido)

6. Megszenvedtem, és én nem a lagg számlájára írnám, nem találtam a fogást és pontatlan voltam. Joggal került Keszeghez a 6 pont, helyenként elrontottam a játékát, de azon kívül semmi extra nem jött most tőlem. A tizikkel remélem kezdenek valamit a jövőben, mert ez így nem az igazi. Gratula és további jó pontgyüjtögetést!

7. Tottenham (Keszeg) – Brighton (Nyhsupporter) : 2-0
    Brighton (Nyhsupporter) – Tottenham (Keszeg) : 1-2

Sajnos a játékélmény messze elmaradt. Helyenként nagyon laggolt. 1-1 tizi kimaradt a párharcban.

8. Burnley (Csatog) – Liverpool (Laller) 0:4
    Liverpool (Laller) – Burnley (Csatog) 3:0

9. Nottingham F (Hati) – Burnley (Csató G.) 2:3
    Burnley – Nottingham F. 3:1

A Burnley most,h szinte mindenkivel játszottam kezd magához térni…
    A bajnokságot az eléje óta D-formában levő csapattal játszom most A-formaban vannak meg is jött a gyümölcse!! Mind a két meccs végig izgalmas volt mind a két csapatnak benne v a levegőben a nyerés..
    1 meccsen adok kapok volt itt egy gól ott egy gól 90p viszont jött az eldöntő Burnley gól!
    2 meccs ugyan az, helyzetek itt, ott a Nottinghamnak nagyon sok kapufája volt és sajnos egyik sem befelé pattant.
    Köszönöm Hatinak a meccseket jó ellenfél volt. Sok sikert

10. Liverpool(Laller)-Arsenal(LordLoresz) 1:1

Arsenal(LordLoresz)-Liverpool(Laller) 3:2

11. Bournemouth (Kulacsm) – Sheffield United (Manó) 2-0 Sheffield United (Manó) – Bournemouth (Kulacsm) 1-4

12. Liverpool (Laller) – West Ham (fczolika) 1-4

Sokadik nekifutásra tudtuk lejátszani, annyira laggolt…

West Ham (fczolika) – Liverpool (Laller) 1-2

Első vereségem is megszületett.
    Firmino góljaira csak későn tudtam válaszolni a lagg csatában.

13. Tottenham (Keszeg) – N.Forest (Hati) 4-0
    N. Forest (Hati) – Tottenham (Keszeg) 1-1

14. Burnley (Csató G.) Tottenham (Keszeg )
    1:4
    Tottenham – Burnley 3:2

15. Southampton (Saviola) – Tottenham (Keszeg) 1-2

Tottenham (Keszeg) – Southampton (Saviola) 1-1

16. Southampton (Saviola) – Fulham (Badzzso) 0-1
    Fulham (Badzzso) – Southampton (Saviola) 1-4

17. Newcastle (Czera) 1-3 Bournemouth (Kulacsm)
    Bournemouth (Kulacsm) 4-1 Newcastle (Czera)

Sajnos nem sikerült megfognom Kulacsm-et.
    Sokszor egész jól operált a védelem, de a támadást és az építkezést sem adtam fel. Mindkét meccsről elmondható, hogy kevés helyzet, sok gól, és ellenfelem hihetetlenül jól passzolt, annak ellenére, hogy megvoltak az embereim hátul mindig sikerült kicentizni és góllal befejezni az akciót.
    Gratulálok, így tovább, egy élmény volt!
    Pozitívum, és ennek nagyon örülök, hogy ahogy most is, eddig minden meccsemen sikerült gólt szereznem, szóval talán a védekezést kellene még csiszolnom.

18. Bristol City (Czehzoli) – Chelsea (Timo) 3-3

Chelsea (Timo) – Bristol City(Czehzoli) 1-2

19. West Brom(Vido) 2-1 Liverpool (Laller)
    Egész jó állapotban volt a csapat 5.percben vezetést szereztem. Probáltam kordában tartani a Liverpoolt ami sikerült kapusom néhány védéseinek köszönhetően és ez által második gólt tudtam értékesiteni. Liverpool nem sokra rá válaszolt is de a végéredmény 2-1 maradt.
    Liverpool(Laller) 3-1 West Brom (Vido)
    Itt a legjobb játékosaim rossz formában voltak Laller az első 10percben zavarba is hozott és megszerezte hamar a vezetést. Laller jobban játszott nem kétség 2-0ra vezetett mikor én tudtam válaszolni. Volt egy nagy kapufám félidö elött de maradt a 2-1 félidöben. Probáltam jobban letámadni a második félidöben de ez a 84.percben megboszulta magát. Lallernek köszönöm szépen további minden jót sok sikert kívánok neki!

20. Crystal Palace(Akika) – Chelsea (Timo) 0-3

Chelsea (Timo) – Crystal Palace(Akika) 2-2